Niestety, ta okazja już wygasła
Overcooked Xbox One
429° Zakończono

Overcooked Xbox One

7,39zł63,79zł-88% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
1
429° Zakończono
Overcooked Xbox One
sie 29. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Overcooked to pełna chaosu kanapowa kooperacyjna gra kulinarna dla od jednego do czterech graczy. Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami musisz przygotować, ugotować i podać najróżniejsze pyszne zamówienia, zanim zezłoszczeni klienci sobie pójdą. Naostrz noże i wyciągnij z szafy strój szefa kuchni, w tych szalonych kuchniach nie ma mięsa na błędy!

Królestwo Cebuli jest w niebezpieczeństwie i tylko najwyższej klasy dania mogą je ocalić! W Overcooked gracze przeprawiają się przez wiele okrutnych i niezwykłych kuchni, aby stać się prawdziwymi kuchennym mistrzami zdolnymi pokonać zajadłe zło, które zawładnęło krainą.

Graj w pojedynkę lub wkręć się w klasyczną, chaotyczną kanapową rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy, zarówno w trybie kooperacyjnym, jak i rywalizacji. Waszym zadaniem będzie przygotowanie wielu różnych specjałów i współpraca, aby stać się najskuteczniejszym i najlepszym zespołem!

Najważniejsze cechy:

Kulinarna wyprawa – Królestwo Cebuli jest pełne okrutnych i nietypowych kuchni do podbicia. Weźcie udział w epickiej podróży i mierzcie się z coraz trudniejszymi i dziwaczniejszymi kuchniami, które przetestują wasze umiejętności kooperacji i koordynacji. Każdy poziom wprowadza nowe wyzwania dla Ciebie i Twojego zespołu – gotowanie na kołyszącym się statku piratów, na drodze pomiędzy rozpędzonymi ciężarówkami, na lodowcu czy podawanie dań w piekielnych otchłaniach – każdy poziom wystawi na próbę nawet najodważniejszego szefa kuchni.

Proste sterowanie/ skomplikowane wyzwanie – Overcooked to gra, do której każdy może dołączyć! Jednak dopiero znalezienie ekipy, potrafiącej się komunikować i koordynować swoje działania, gdy mleko się rozleje, pozwoli stworzyć drużynę kucharzy, która nie da sobie w kaszę dmuchać!

Różne sposoby rozgrywki – bez względu na to, czy zagotujesz się w lokalnej grze kooperacyjnej, czy rzucisz się na patelnię gry jednoosobowej, będziesz odblokowywać nowe poziomy, nowych szefów kuchni, a nawet poziomy umożliwiające rywalizację, które umożliwiają dwuosobowym zespołom zetrzeć się w kuchni. Nieważne jaką rozgrywkę preferujesz – jeśli nie boisz się ostrej rozrywki, przygotuj się na wejście do kuchni!
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
1 Komentarz
Dzięki za wstawke, pobrane
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst