OUTLET: Powerbank Sunen 10400 mAh 2xUSB
128°Zakończono

OUTLET: Powerbank Sunen 10400 mAh 2xUSB

9
sty 8. 2016
Typ baterii: litowo-jonowa
Pojemność nominalna: 10400 mAh
Napięcie wyjściowe: 5 V
Prąd wyjściowy: 2 A
Liczba portów wyjściowych: 2
Wymiary: 110 x 80 x 25 mm
Waga: 220 g

Koszt dostawy: 11 zł

Standardowa cena to ponad 120 zł ceneo.pl/320…600
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

9 Komentarzy
w opisie.....produkt posiada niewielkie uszkodzenia, bez wgnieceń, pęknięć ani głębokich rys, które mogą być widoczne, lecz nie wpływają na wydajność i użytkowanie sprzętu. Może nosić delikatne ślady po testowaniu go w domu Klienta lub przebywaniu na ekspozycji. Produkt został wyczyszczony i sprawdzony. W większości przypadków zostanie zapakowany w oryginalne opakowanie, może to być opakowanie zastępcze. Kompletne wyposażenie producenta. Towar posiada pełne prawo zwrotu i reklamacji.
już nieaktualne.
roman.czarneckisty 8. 2016

w opisie.....produkt posiada niewielkie uszkodzenia, bez wgnieceń, pęknięć …w opisie.....produkt posiada niewielkie uszkodzenia, bez wgnieceń, pęknięć ani głębokich rys, które mogą być widoczne, lecz nie wpływają na wydajność i użytkowanie sprzętu. Może nosić delikatne ślady po testowaniu go w domu Klienta lub przebywaniu na ekspozycji. Produkt został wyczyszczony i sprawdzony. W większości przypadków zostanie zapakowany w oryginalne opakowanie, może to być opakowanie zastępcze. Kompletne wyposażenie producenta. Towar posiada pełne prawo zwrotu i reklamacji.


To chyba bez rożnicy za taka cenne najwyzej sobie spirytusem umyjesz
Porzadny jakis czy slaby chinczyk? Bo cena fajna
Dzięki ziomy miałem dziś to zamawiać po powrocie ze szkoły a wy mi tu wstawiliście XD;/ Tak to jest jak sie czai na takie cos kilka dni;d
sebuch1997sty 8. 2016

Porzadny jakis czy slaby chinczyk? Bo cena fajnaQuaardsty 8. 2016

Dzięki ziomy miałem dziś to zamawiać po powrocie ze szkoły a wy mi tu wsta …Dzięki ziomy miałem dziś to zamawiać po powrocie ze szkoły a wy mi tu wstawiliście XD;/ Tak to jest jak sie czai na takie cos kilka dni;dJeśli powerbank to tylko Xiaomi 10000mAh z pewnego źródła. Nieco droższy ale pewniejszy.
Edytowane przez Moderatora: "Reflinki na Pepperze są zabronione - kolejna próba przemycenia poleceń spowoduje blokadę Twojego konta." sty 8. 2016
@ikjw nie dzięki.
@Quaard A to czemu? Powerbanki Xiaomi to bezkonkurencyjny model. Nie znajdziesz nic w takiej cenie, o takiej pojemności, jakości wykonania i efektywnością.
@Vister81 A to temu, że już mi się znudziło ciągłe polecanie tutaj xiaomi. Ktoś tylko wstawi inny powerbank-jestes nie fajny bo kupujesz to coś a nie super xiaomi. Tutaj mi się to podoba bo mam za 36zł i wysyłka z polski czyli max 3dni a nie miesiąc.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst