Niestety, ta okazja już wygasła

Outlet oleole.pl - Samsung A70 i inne sprzęty RTV/AGD/Photo/Mobile w niskiej cenie

sty 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witajcie. Nie widziałem tu jeszcze ofert Outlet z oleole więc chciałbym podzielić się kilkoma znaleziskami oraz moją opinią o takim zakupie. Zacznijmy więc od przykładowej oferty:

Samsung A70 w cenie 975 zł po naprawie serwisowej oznaczony jako stan dostateczny. Co dostajemy? Telefon w stanie idealnym w opakowaniu + ładowarka i słuchawki, pełna gwarancja producenta, rękojmia sprzedawcy i możliwość zwrotu. Naprawa gwarancyjna więc bez wpływu na gwarancję, nadal 24 miesiące + rękojmia sprzedawcy 24 miesiące.

oleole.pl/tel…tml

I dodam tylko że dziś odebrałem ten sam telefon w tej samej cenie, po serwisowej wymianie wyświetlacza. Stan igła, gwarancja j/w.

Outlet OleOle ma kilka zalet które sprawiły, że to mój kolejny zakup w ten sposób:
- produkty w stanie dostatecznym (czasami także dobrym) są zwykle przecenione tak jak deklaruje sklep, nawet do 40%.
- są dokładnie opisane i co ważne: jeśli nie jest napisane że są ślady używania, to na 99% ich nie ma lub nie widać ich. Jeśli telefon nosi ślady używania jest to opisane (nie mam teraz na myśli opisu który widnieje przy definicji stanu dostatecznego, tylko opis który widać po wklikaniu się w zdjęcie produktu z opcji zakupowej),
- są na gwarancji (chyba że jest inaczej to jest napisane że produkt objęty np. tylko rękojmią)
- można je zwrócić tak czy inaczej (14 dni).

Kupiłem kilka produktów, kilka też kupiłem i oddałem. Łącznie dokonałem zakupu około 7-8 produktów i tylko przy jednym stan dostateczny = widoczne ślady używania.

Aby zobaczyć outlet albo szukamy przez link z okazji, albo sprawdzamy przy wybranym produkcie czy jest outlet i potem lecimy na sam dół karty produktu aby zobaczyć opcje zakupowe. Stan dostateczny ma zawsze fotki i trzeba się w nie wklikać aby sprawdzić dokładny opis produktu.


227921-VOZZW.jpg
Co ważne. Jeśli będziecie przeglądali Outlet polecam szukać produktów w stanie dostatecznym. Te są najbardziej przecenione (co widać wyżej). Stan dobry zwykle równa się cenie Ceneo/Allegro.


227921-1IWkM.jpg
Ważne jest aby dokładnie zrozumieć opis: wymiana płyty głównej itp. to nie jest wada produktu, tylko opis wykonanej naprawy. Ponieważ produkt jest i tak na gwarancji, więc ta obejmuje także naprawę wykonaną j/w. Wadą nieobjętą gwarancją czy rękojmią może być np. rysa na ekranie lub brak akcesorium.

Jeśli ktoś ma wątpliwość, może przed zakupem zadzwonić na Infolinię i dopytać. Obsługa potwierdzi.

Co ja kupiłem.

Kiedy S7 Edge kosztował w najtańszej opcji około 2600 zł ponad 2 lata temu (pomijam bestcena i europejskie z Allegro), w outlecie OleOle kupiłem go za 1990 zł w stanie dostatecznym, tj. po 14 dniowym zwrocie, bez folii, pełen komplet z opakowaniem, stan igła. Nigdy go nie serwisowałem a minęło już 2,5 roku

Navitel R600 w cenie 190 zł w zeszłe wakacje (cena regularna około 240-260 zł po 14 dniowym zwrocie, bez folii, stan igła, nie był serwisowany.

Dziś odebrałem dokładnie tego samego Samsunga A70 w tej samej cenie, tylko bez ładowarki, w opakowaniu, po 14 dniowym zwrocie ale... po naprawie gwarancyjnej: wymiana ekranu.Oczywiście pełna gwarancja producenta + rękojmia + zwrot 14 dni. Co pomimo folii na ekranie i tak dało mi telefon w stanie igła a ładowarek mam 20. Aktualnie jest wystawiony drugi z ładowarką i słuchawkami.

Pamiętam też Soundbar Samsunga, ale on jest u teściów. Modelu nie pamiętam ale szukałem wtedy używek na allegro, a ostatecznie kupiłem outlet w cenie około 450 zł (regularne 900) w stanie dostatecznym tj. po naprawie serwisowej, wymiana głośnika w subie. Działa do dziś będzie już ponad rok. Pełna gwarancja 24m.

OleOle zaznacza że rękojmia nie obejmuje wad wskazany w opisie (ważne, po wklikaniu się w zdjęcie) więc jak napiszą: rysy i otarcia, to warto zobaczyć na fotki a potem uznać że tych rys już nie zareklamujemy. Reszta działa.

(nie, OleOle mnie nie opłaca). Piszę o tym też dlatego, że dosłownie sprzed nosa uciekła mi tydzień temu okazja na S10+ za 2600 zł, pełen komplet, uszkodzone opakowanie, telefon po naprawie serwisowej: wymiana ekranu + baterii. Pełna gwarancja w tym oczywiście na wymienione podzespoły. Szkoda, no ale trudno. Obecnie jest S10+ wersja 512 GB za 2900 zł link poniżej.

Aby dopełnić tej okazji podaję kilka linków do ofert które na szybko znalazłem:

Samsung A70 w cenie 975 zł, gwarancja, rękojmia. Towar po naprawie serwisowej: wymiana płyty głównej oraz płytki złącz USB (to obejmuje gwarancja).

oleole.pl/tel…tml

Samsung Galaxy S10e w cenie 2040 zł stan dobry (czyli co najwyżej opakowanie uszkodzone nic więcej)

oleole.pl/tel…tml

Kamera Navitel R600 w cenie 175 zł, widoczne otarcia (osobiście mam schowaną ją za lusterkiem i ostatni raz widziałem ją przy montażu).

oleole.pl/rej…tml

Samsung Galaxy Watch Active 40mm w cenie 1025 zł stan dobry

oleole.pl/sma…tml

HIT! Samsung Galaxy S10+ wersja 512 GB w cenie 2900 zł i tu hit! Towar z odstąpienia od umowy zakupu. Pełen komplet, nie serwisowany.

oleole.pl/tel…tml


Samsung Galaxy A50 w cenie 845 zł po naprawie serwisowej

oleole.pl/tel…tml

Kierownica Logitech G920 dla PC/XBOX w cenie 501 zł bez zasilacza. Zasilacz około 90 zł.

oleole.pl/kie…tml

Kontroler XBOX ONE w cenie 120 zł , bezprzewodowy

oleole.pl/kon…tml

Gimbal Feiyu-Tech G6 Plus (do aparatu) w cenie 451 zł stan dobry!

oleole.pl/sta…tml

i inne... Pozdrawiam.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
64 Komentarze
Prześlij Komentarz