Niestety, ta okazja już wygasła

Otrzymaj pluszaka za zakup produktów Energizer (max 3 prezenty na jeden adres)

lis 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja trwa od 1 października 2021 r. godz. 00:01 i kończy się 31 stycznia 2022 r. o godz.23:59.
Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla klientów, którzy:
- Zakupili dowolną baterię Energizer®, akumulatorek, ładowarkę baterii lub latarkę** w okresie Promocji
- Odwiedź stronę energizerpromo.com/sing2 i wprowadź kod kreskowy produktu, imię i nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, numer kontaktowy oraz, na żądanie, zdjęcie paragonu wyraźnie przedstawiające kwalifikujący się zakup produktu.
- Klienci otrzymają wiadomość e-mail na podany adres z prośbą o weryfikację poprzez kliknięcie w link.
- Po weryfikacji klienci otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że otrzymają swoją pluszową zabawkę Sing 2 w ciągu 90 dni.

Pierwszych 5000 klientów, którzy poprawnie zastosują się do instrukcji udziału, otrzyma jedną z 4 postaci małych pluszowych zabawek Sing 2 oficjalnie licencjonowanych. Wybór zabawki dostarczanej każdemu uprawnionemu klientowi zależy od uznania Organizatora, klienci nie będą mieli wpływu na to, którą zabawkę otrzymają.

Maksymalnie 3 zgłoszenia/prezenty na gospodarstwo domowe.

Odbiorcy muszą odczekać do 90 dni na dostarczenie ich Prezentu na podany adres, chociaż promotor postara się wysłać Prezenty w ciągu 28 dni od ważnego zgłoszenia.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy Prezent nie dotrze w ciągu 90 dni od prawidłowego zgłoszenia, odbiorcy będą mieli kolejne 28 dni na poinformowanie Organizatora, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] Jeśli odbiorca nie poinformuje Organizatora w tym terminie, Organizator zastrzega sobie prawo do niewysłania Prezentu ponownie.
458289_1.jpg458289_1.jpg**Zakup licencjonowanego produktu Energizer® NIE kwalifikuje się do udziału. Należą do nich akumulatory samochodowe/morskie, ładowarki USB i power banki.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
63 Komentarze
Prześlij Komentarz