Niestety, ta okazja już wygasła
Żarówka Osram ultralife H4 Kaufland
194° Zakończono

Żarówka Osram ultralife H4 Kaufland

13,19zł28,99zł-55%Kaufland Okazje
5
sie 31.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na Allegro w podobnej cenie ale stacjonarnie uważam to za okazję. Wiem że na kolana nie powala. Wchodzi na czytnikach i na kasie. Niestety H7 zwykła jak i ultralife kosztują normalnie. Nie wiem czy lokalnie. Kupione w Dębicy.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Dopisz, że to Kaufland bo dopiero na paragonie widać.
Czy ktoś mógłby podzielić się opinia co do jakości tych żarówek. Zawsze kupowałem zwykle, więc czy te gorzej świecą czy bez różnicy?
Edytowane przez: "snieg" sie 31.
snieg31/08/2019 18:28

Czy ktoś mógłby podzielić się opinia co do jakości tych żarówek. Zawsze kup …Czy ktoś mógłby podzielić się opinia co do jakości tych żarówek. Zawsze kupowałem zwykle, więc czy te gorzej świecą czy bez różnicy?


Świecą bez różnicy. Bardzo polecam wszelkie żarówki longlife. Poprawiają komfort życia przez to, że tak rzadko je wymieniam. Tak rzadko, ze zapominam kiedy robiłem to ostatnio. 😁
Edytowane przez: "dru8d" sie 31.
dru8d31/08/2019 18:39

Świecą bez różnicy. Bardzo polecam wszelkie żarówki longlife. Poprawiają ko …Świecą bez różnicy. Bardzo polecam wszelkie żarówki longlife. Poprawiają komfort życia przez to, że tak rzadko je wymieniam. Tak rzadko, ze zapominam kiedy robiłem to ostatnio. 😁


Ja za to nie polecam nbu, bardzo krotko świecą. Następne będą właśnie long life czy cos.
Przy H4 to wszystko jedno,H7 to już inna bajka. Z tych tańszych to najlepiej świeciły i długo trzymały te ze znaczkiem Carrefour. Teraz je widziałem po około 12zl szt.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst