Niestety, ta okazja już wygasła
Osovski - koszula
-15° Zakończono

Osovski - koszula

149zł299zł-50%Osovski Okazje
15
wrz 15.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Warto wspomnieć, że to oferta nie dla każdego. Typowy cebularz spojrzy na nią z wielkim niesmakiem. Grażyna widząc cenę przez tydzień się do Janusza by się nie odezwała. Jednak mimo tego, warto! Janusz pewnie powie, że Lamberta kupił, taniej. Zgadza się, sam posiadam wspomniane powyżej koszule, jednak Osovski to półeczka wyżej.


Spoglądając na Outlet - widać wiele ciekawych wzorów.


Płacimy tutaj za jakość, za wykonanie. Pamiętajcie, że nie jest to przedsiębiorstwo produkujące na masówkę. Posiadam od nich jedną koszule, teraz idzie druga. Jestem bardzo zadowolony.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
ja dam minusa za opis, bo o samej koszulince nic nie wiem.
mirozi15/09/2019 23:49

ja dam minusa za opis, bo o samej koszulince nic nie wiem.


bo to masz w opisie Kolega moim zdaniem dobrze zwrócił uwagę, że tutaj mamy półkę wyżej. Produkt nie dla każdego. Nie że snobistycznie. Po prostu jak nie chodzisz codzinnie w koszulach, to raczej bez sensu
koszula jakosciowo wyglada ok, ale ten opis o januszach jest niepotrzebny. mialo byc zabawnie, mialo.
Może autor by tak napisał i "uświadomił" innych co takiego jest niezwykłego w koszulach tej firmy, że są aż o "półkę wyżej" od Lamberta ?
Exilki1215/09/2019 23:57

bo to masz w opisie Kolega moim zdaniem dobrze zwrócił uwagę, że tutaj …bo to masz w opisie Kolega moim zdaniem dobrze zwrócił uwagę, że tutaj mamy półkę wyżej. Produkt nie dla każdego. Nie że snobistycznie. Po prostu jak nie chodzisz codzinnie w koszulach, to raczej bez sensu


nie, w opisie mam wyzywanie innych i snobizm, ale nic o jakości koszuli.
SzalonyTadeusz15/09/2019 23:58

Może autor by tak napisał i "uświadomił" innych co takiego jest nie …Może autor by tak napisał i "uświadomił" innych co takiego jest niezwykłego w koszulach tej firmy, że są aż o "półkę wyżej" od Lamberta ?


Między innymi dbałość o detale stoi na wysokim poziomie - spójrz np. na wykończenie szwów, guziki, bawełna w dotyku jest mega. Fajnie opisał te koszulę gościu tutaj LINK.
Edytowane przez: "bjerne1" wrz 16.
mirozi16/09/2019 00:04

nie, w opisie mam wyzywanie innych i snobizm, ale nic o jakości koszuli.opisie na stronie nie dopisałem.
Exilki1216/09/2019 00:08

opisie na stronie nie dopisałem.


generalnie to mam to gdzieś, bo nie jest to oferta kierowana do mnie. ale prostactwa i tak nie lubię, bo zaprezentowałeś poziom januszy, których ewidentnie tak nie lubisz.
mirozi16/09/2019 00:25

generalnie to mam to gdzieś, bo nie jest to oferta kierowana do mnie. ale …generalnie to mam to gdzieś, bo nie jest to oferta kierowana do mnie. ale prostactwa i tak nie lubię, bo zaprezentowałeś poziom januszy, których ewidentnie tak nie lubisz.


Ale to nie moja wstawka no kolega mógł być milszy, ale podobno ocenianiu tu okazje:)
bjerne116/09/2019 00:05

Między innymi dbałość o detale stoi na wysokim poziomie - spójrz np. na wyk …Między innymi dbałość o detale stoi na wysokim poziomie - spójrz np. na wykończenie szwów, guziki, bawełna w dotyku jest mega. Fajnie opisał te koszulę gościu tutaj LINK.


nic nie opisal, tylko to zwykla reklama: TEKST KOMERCYJNY, do tego z 2013 roku i to jakiegos blogera, na pewno bezinteresownie.


na tej samej zasadzie mozna przytoczyc najnowsze opinie z gugla

Bardzo słabe wykończenie koszul, mam ich z 10 i w każdej guziki same wypadają z dziurek po kilku założeniach, dziurki są tak słabo obszyte ze się szybko "rozjeżdżają" na FB firma usuwa nie wygodne komentarze, nie potrafią odpowiadać na reklamację i uwagi na temat bardzo słabej jakości ich towarów

Niestety, ale jestem rozczarowany reakcją sklepu za dokonanie zwrotu koszuli. Koszula została przymierzona a następnie odesłana, ponieważ okazała się za duża. Niesłusznie sklep zarzuca używanie a następnie pranie koszuli. Na pytania o podanie powodów dla których sklep uważa, że koszula nosi ślady użytkowania głucha cisza oraz brak zwrotu wartości koszuli.
Exilki1216/09/2019 00:27

Ale to nie moja wstawka no kolega mógł być milszy, ale podobno oc …Ale to nie moja wstawka no kolega mógł być milszy, ale podobno ocenianiu tu okazje:)


aaa sorry, jakoś mi musiało podświetlić, że wyglądało na OPa.

a co do oceniania, to niby tak.. ale nie. jakieś minimum kultury jednak się wymaga i za takie słownictwo już nieraz poszła mocna lodówka.
Z jednej strony plus za rodzimą firmę i fajny opis z drugiej opinie na np. forum.butwbutonierce.pl/top…le/ hmmm [sam nie mam żadnej z tej firmy żeby nie było].
Edit: na picodi.com/pl/…-pl są niby jeszcze jakieś kody rabatowe
Edytowane przez: "eter" wrz 16.
Nosovsky
mirozi15/09/2019 23:49

ja dam minusa za opis, bo o samej koszulince nic nie wiem.


Daj złośliwie minusa, za swoją niewiedzę, BRAWO TY...
MajkelAndżelo16/09/2019 15:34

Daj złośliwie minusa, za swoją niewiedzę, BRAWO TY...


mylisz się. nie dałem minusa za moją niewiedzę, tylko za buractwo OPa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst