Niestety, ta okazja już wygasła
OSM ŁOWICZ Mleko łowickie UHT 3,2%
433° Zakończono

OSM ŁOWICZ Mleko łowickie UHT 3,2%

1,89zł2,79zł-32%Lidl Okazje
11
kwi 20.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Każdy lidl ?
O ile dobrze pamiętam, to ta cena jest przy zakupie 3 sztuk (lub wielokrotności).
Przy zakupie 3 sztuk.
Tylko pytanie jaka jakość tego mleka bo tydzień temu kupowałem w makro w niebieskim opakowaniu po 2,6
fyrdek20/04/2019 11:10

Tylko pytanie jaka jakość tego mleka bo tydzień temu kupowałem w makro w ni …Tylko pytanie jaka jakość tego mleka bo tydzień temu kupowałem w makro w niebieskim opakowaniu po 2,6


Makro,wielka hurtownia i to mleko po 2,60 ! Masakra te ich ceny .Co do twojego mleka w niebieskim kartoniku, to stara szata graficzna .Teraz ma być już tylko w nowej formie ,tak jak na zdjęciu tej wstawki z promocji Lidla .
Ceny mają wysokie i nieraz dużo większe od Tesco czy biedronka ale trzeba im przyznać że trzymają wszystko w chłodni jak należy więc wieksza pewność że jest ok.
fyrdek20/04/2019 16:51

Ceny mają wysokie i nieraz dużo większe od Tesco czy biedronka ale trzeba i …Ceny mają wysokie i nieraz dużo większe od Tesco czy biedronka ale trzeba im przyznać że trzymają wszystko w chłodni jak należy więc wieksza pewność że jest ok.


Mleko UHT w kartonie trzymają w chłodni? Tylko po co?
przemeq20/04/2019 17:19

Mleko UHT w kartonie trzymają w chłodni? Tylko po co?


Przypadek ??? Nie sądzę
i pewnie termin do spożycia - wrzesień? pyszne mleczko...
cebula.plkwi 20.

Makro,wielka hurtownia i to mleko po 2,60 ! Masakra te ich ceny .Co do …Makro,wielka hurtownia i to mleko po 2,60 ! Masakra te ich ceny .Co do twojego mleka w niebieskim kartoniku, to stara szata graficzna .Teraz ma być już tylko w nowej formie ,tak jak na zdjęciu tej wstawki z promocji Lidla .


Makro przespało wejście w Internet, ekspansję Lidla i biedronek. Ceny tylko dla wiejskiego sklepikarza, który sprzeda w miejscu oddalonym o 30km od miasta w cenach jeszcze wyższych, a klientów znajdzie.
Tak, całe pomieszczenie to chłodnia 😁
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od fyrdek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst