Niestety, ta okazja już wygasła
Orzeszki Nic Nac’s BIEDRONKA
546° Zakończono

Orzeszki Nic Nac’s BIEDRONKA

6,99złBiedronka Okazje
28
546° Zakończono
Orzeszki Nic Nac’s BIEDRONKA
lip 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
biedronkowe lepsze xD wy to macie jednak jakieś wypalone te kubki smakowe od tych okazji na pepperze
Ja tam preferuje biedronkowe i nawet lepsze w smaku
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.


Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.
28 Komentarzy
Ja tam preferuje biedronkowe i nawet lepsze w smaku
Dawids_28/07/2020 14:50

Ja tam preferuje biedronkowe i nawet lepsze w smaku


Również uważam że lepsze w smaku są biedronkowe.
Dawids_28/07/2020 14:50

Ja tam preferuje biedronkowe i nawet lepsze w smaku



Lamba1528/07/2020 14:54

Również uważam że lepsze w smaku są biedronkowe.


Mowa o tych cebulowych zielonych i czerwonych paprykowych ? W smaku jako orzech macie rację ,ale ta zewnętrzna otoczka jest taka sobie.
Piotr.Pabiasz28/07/2020 15:07

Mowa o tych cebulowych zielonych i czerwonych paprykowych ? W smaku jako …Mowa o tych cebulowych zielonych i czerwonych paprykowych ? W smaku jako orzech macie rację ,ale ta zewnętrzna otoczka jest taka sobie.


Dla mnie ta otoczka jest super w biedronkowych. Dlatego są lepsze.
Piotr.Pabiasz28/07/2020 15:07

Mowa o tych cebulowych zielonych i czerwonych paprykowych ? W smaku jako …Mowa o tych cebulowych zielonych i czerwonych paprykowych ? W smaku jako orzech macie rację ,ale ta zewnętrzna otoczka jest taka sobie.


Tak dokładnie
Dokładnie, to jakiś zagraniczny syf, podobnie z Laysami i Top Chipsami, wystarczy spojrzeć na skład i wszystko wiadomo.

A smak jak sami piszecie nawet lepszy.
Jak była to nowość to były naprawdę smaczne a teraz twarde jak kamienie i oszczędzają na przyprawie.
Ja tam preferuję nadal te z Lidla o smaku paprykowym
biedronkowe lepsze xD wy to macie jednak jakieś wypalone te kubki smakowe od tych okazji na pepperze
Biedronkowe czy Lidlowe ? bo nicnacsy czy crispersy to sa od dawna do du...y
tony_lee_wons28/07/2020 16:37

Dokładnie, to jakiś zagraniczny syf, podobnie z Laysami i Top Chipsami, w …Dokładnie, to jakiś zagraniczny syf, podobnie z Laysami i Top Chipsami, wystarczy spojrzeć na skład i wszystko wiadomo.A smak jak sami piszecie nawet lepszy.


Tiaaaaaa Biedronkowe lepsze..... a Biedronka jest Portugalska
Pogchamper28/07/2020 20:32

Tiaaaaaa Biedronkowe lepsze..... a Biedronka jest Portugalska



Większość produktów pochodzi od polskich producentów, a już na pewno te o których pisałem.
Biedronkowe panierki to prawie sama sól w smaku. Nie wiem jak jadacie na co dzień, ale biedronkowym daleko do nicnacsów właśnie ze względu na to, że są mocno przesolone panierki.
tony_lee_wons28/07/2020 20:33

Większość produktów pochodzi od polskich producentów, a już na pewno te o k …Większość produktów pochodzi od polskich producentów, a już na pewno te o których pisałem.


Tego na 100% potwierdzić się nie da , bo Biedronka jest znana z wielu różnych chwytów marketingowych m.in. przeklejanie etykiet, tańszy jogurt ale z mniejszą zawartoscią...
Pogchamper28/07/2020 20:47

Tego na 100% potwierdzić się nie da , bo Biedronka jest znana z wielu r …Tego na 100% potwierdzić się nie da , bo Biedronka jest znana z wielu różnych chwytów marketingowych m.in. przeklejanie etykiet, tańszy jogurt ale z mniejszą zawartoscią...


A świstak siedzi i zawija...
Przeklejanie etykiet produktów ? Za to jest paragraf ?
Że mniej jogurtu w jogurcie ?
Edytowane przez Moderatora: "usunięto obraźliwą treść" lip 28.
Lepsze czy gorsze... Who cares? Okazja zadna - to normalna cena w biedrze
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.


Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.
krzynu28/07/2020 21:25

Aby przezyć miesiąc za 100 zł


Przeżyć się da, ale co to za życie
Najlepsze są "Cruspies" z Lidla, lepsza panierka i przyprawa niż w biedronkowych, minimalnie droższe na 100g
Neckol28/07/2020 20:35

Biedronkowe panierki to prawie sama sól w smaku. Nie wiem jak jadacie na …Biedronkowe panierki to prawie sama sól w smaku. Nie wiem jak jadacie na co dzień, ale biedronkowym daleko do nicnacsów właśnie ze względu na to, że są mocno przesolone panierki.


Również podzielam tę opinię. Ostatnio jak kupiłem paczkę paprykowych z biedronki to ja ledwo ogarnąłem gdzie kiedyś potrafiła zniknąć nie wiadomo kiedy

Z Lidla jeszcze nie sprawdzałem!
krzynu28/07/2020 21:25

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100 …Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:1kg ryżu ok.3zł1kg makaronu ok.2,5 zł1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł6kg ziemniaków ok.8zł2kg margarany ok 5 zł150 bułek około 50zł10 paczek Chochoszoków ok. 2015 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.Razem około 100zł.Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.Jak to jemy?Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.Pozdrawiam.


Zbierasz na podróż w kosmos?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst