Niestety, ta okazja już wygasła
Orzechy nerkowca Bakalland 29,97 zł za kg z kuponem w aplikacji w Auchan
436° Zakończono

Orzechy nerkowca Bakalland 29,97 zł za kg z kuponem w aplikacji w Auchan

8,99zł17,99zł-50%Auchan Okazje
31
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od 26 września w Auchan orzechy nerkowca z kuponem w aplikacji po 8.99 za opakowanie 300g (wychodzi 29.97 za kg). Cena wyjściowa 59,97 zł za kg jest z kosmosu, ale poniżej 40 zł za kg raczej trudno nerkowce zakupić.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Niestety cena 60zl za kg jest coraz częstsze w supermarketach. Także okazja tym bardziej ma plus. Za 40 parę złotych to tylko na allegro
31 Komentarzy
Niestety cena 60zl za kg jest coraz częstsze w supermarketach. Także okazja tym bardziej ma plus. Za 40 parę złotych to tylko na allegro
Azrad24/09/2019 19:27

Niestety cena 60zl za kg jest coraz częstsze w supermarketach. Także o …Niestety cena 60zl za kg jest coraz częstsze w supermarketach. Także okazja tym bardziej ma plus. Za 40 parę złotych to tylko na allegro


Po 43 zł/kg kupowałem własnie na Allegro ostatnio. Ale we czwartek sobie zapasik zamierzam zrobić. Tym bardziej, ze opakowanie 300 g jest bardziej poręczne.
Skorzystam. Dziękuję
w biedrze 300g bakalland za 13,99 (46,66zł/kg)
edit: nie bakalland, a bakallino... ale smaczne
Edytowane przez: "mist" wrz 24.
Oooo dobra cena. Teraz na zimę zamiast chipsów, nerkowce będą jedzone.
Wolę polskie laskowe (teraz świeże na targu po 10/kg) a nawet włoskie (też nasze) jeszcze tańsze.
Jak ktoś lubi słodkie, to polecam z czekoladą jeść
Januszeq24/09/2019 23:09

Oooo dobra cena. Teraz na zimę zamiast chipsów, nerkowce będą jedzone.Jak ktoś ma kamice nerek, kwasice lub inne schorzenia spowodowane zakwaszeniem organizmu to powinien unikać orzechów nerkowca jak ognia bo te orzechy silnie zakwaszają organizm.

Ale jak masz porzucić chipsy na rzecz orzechów nerkowca to myślę, że i tak ci na zdrowie wyjdzie.
Pecunia25/09/2019 08:42

Jak ktoś ma kamice nerek, kwasice lub inne schorzenia spowodowane …Jak ktoś ma kamice nerek, kwasice lub inne schorzenia spowodowane zakwaszeniem organizmu to powinien unikać orzechów nerkowca jak ognia bo te orzechy silnie zakwaszają organizm.Ale jak masz porzucić chipsy na rzecz orzechów nerkowca to myślę, że i tak ci na zdrowie wyjdzie.


Wszystko zależy od tego jaki rodzaj kamicy się ma. Przy kamicy moczanowej niewskazane jest spożywanie wszelkich orzechów, nie tylko nerkowców. Przy innych typach kamicy można je z z kolei jeść.

Za stroną zywieniemaznaczenie.pl/co-…ej/:

"Rozróżniamy trzy podstawowe rodzaje kamicy: moczanową, fosforanową i szczawianową.

W przypadku kamicy szczawianowej należy ograniczyć wszystkie produkty zawierające szczawiany: szczaw, szpinak, botwinka. Ograniczeniu powinny ulec ziemniaki, włoszczyzna, śliwki, koncentrat pomidorowy i nabiał. Wskazane jest spożywanie mięsa, ryb, jaj, produktów zbożowych, kapusty, cebuli, ogórków i dużej ilości wody, najlepiej mineralnej.

W przypadku kamicy moczanowej niewskazana jest mocna kawa, herbata, kakao, orzechy, rośliny strączkowe, kawior, śledzie, baranie mięso i wątróbka. Pozostałe gatunki mięsa i ryb powinny ulec znacznemu ograniczeniu. Zalecane jest przyjmowanie dużej ilości płynów, warzyw i owoców oraz chudego mleka.

Kamica fosforanowa wymusza zaprzestanie spożywania nasion roślin strączkowych oraz picia wody mineralnej. Należy ograniczyć owoce, warzywa mleko i jaja. Zalecane jest jedzenie mięsa, ryb, kaszy, serów oraz picie dużej ilości płynów – kompotów, soków, przegotowanej wody, słabej herbaty. "


Jak więc widać swoją uwagę o niejedzeniu produktu x (w tym wypadku nerkowców) mógłbyś zamieszczać w zasadzie przy każdej okazji spożywczej. Wszak już przy samej kamicy jest masa przeciwwskazań, a jeszcze jest tyle innych chorób.
Fajnie, że problem zasygnalizowałeś, ale sadze, że jak ktoś na coś choruje to raczej się orientuje jakiej diety powinien przestrzegać
Edytowane przez: "Bowik" wrz 25.
Działa komuś ta aplikacja?
2878751.jpgInternet napewno dziala
Edytowane przez: "Rafa.Mo" wrz 25.
Rafa.Mo25/09/2019 18:16

Działa komuś ta aplikacja?[Obrazek] Internet napewno dziala


U mnie działa, właśnie sprawdziłam
Rafa.Mo25/09/2019 18:16

Działa komuś ta aplikacja?[Obrazek] Internet napewno dziala


Jakieś dwie godziny temu działała, teraz jak sprawdzam faktycznie nie da się zalogować.
Edytowane przez: "Bowik" wrz 25.
kupon z aplikacji ograniczony jest ilośćią?
Rafa.Mo25/09/2019 18:16

Działa komuś ta aplikacja?[Obrazek] Internet napewno dziala


Zadzwoniłem do BOK-u Auchan. Maja dziś od jakiegoś czasu awarię na serwerze z danymi aplikacji, Oczywiście pracują nad jej usunięciem, ale nikt nie wie jak się skończy.
Bowik25/09/2019 19:20

Zadzwoniłem do BOK-u Auchan. Maja dziś od jakiegoś czasu awarię na ser …Zadzwoniłem do BOK-u Auchan. Maja dziś od jakiegoś czasu awarię na serwerze z danymi aplikacji, Oczywiście pracują nad jej usunięciem, ale nikt nie wie jak się skończy.


Kurcze bo te orzechy jutro...
Rafa.Mo25/09/2019 19:23

Kurcze bo te orzechy jutro...


Jak awaria jutro nadal będzie to pani powiedziała, że po zakupie z gazetką trzeba się udać do BOK w markecie i zwrócą różnicę
Bowik25/09/2019 19:32

Jak awaria jutro nadal będzie to pani powiedziała, że po zakupie z gazetką …Jak awaria jutro nadal będzie to pani powiedziała, że po zakupie z gazetką trzeba się udać do BOK w markecie i zwrócą różnicę


Aha:)
A teraz w aplikacji jest taki komunikat

2879864-I8KMM.jpg
Edytowane przez: "Bowik" wrz 25.
Aplikacja już działa. Przed chwilą pojawiły się w niej kupony. Ten na nerkowce jest jednorazowy i można zakupić do sześciu opakowań.
U mnie niestety dalej aplikacja nie działa. Nie mogę przejść przez etap wyboru kraju.
2882327-jlkoN.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst