Orlen Toruń rabat 15gr/l na paliwo Szosa lubicka
145°Zakończono

Orlen Toruń rabat 15gr/l na paliwo Szosa lubicka

9
sty 17.Lokalnie
Orlen w Toruniu na ul. Szosa Lubicka 55 jest w trakcie remontu więc po zatankowaniu paliwa otrzymujemy przy kasie kupon rabatowy na kolejne tankowanie.
Obniżka 15 gr/l dowolnego paliwa i 5 gr/l LPG.

Kupon jest ważny 21 dni od trzymania i możliwy do wykorzystania tylko na tej stacji.
Aktualizacje społecznościowe
Orlen OkazjeOrlen rabaty

Grupy

9 Komentarzy
Gdybyś napisał ile kosztuje normalnie paliwo to by można było ocenić czy faktycznie jest to jakaś promka.
Od jakich cen ? 1.99 lpg w CH Bielawy w Toruniu jest
Damian_GG7 min

Gdybyś napisał ile kosztuje normalnie paliwo to by można było ocenić czy fa …Gdybyś napisał ile kosztuje normalnie paliwo to by można było ocenić czy faktycznie jest to jakaś promka.


Aktualnie ceny na stacjach paliw zmieniają się jak pogoda w Grudniu więc jakbym napisał ceny to zaraz kto inny by się przyczepił że on pojechał i było 1gr drożej. Ale specjalnie dla Ciebie odpaliłem aplikacje i proszę bardzo. Ceny sprzed kilku dni:
- PB95 - 4.96
- PB98 - 5.28
- ON - 5.07
- ON+ (pewnie verva) - 5.39
- LPG - 2.35


"dealcombo:
Od jakich cen ? 1.99 lpg w CH Bielawy w Toruniu jest"

Nie wiem czemu ale jakoś nie jestem przekonany do tankowania na Carrefour.
Edytowane przez: "Massq" sty 17.
Massq7 min

Aktualnie ceny na stacjach paliw zmieniają się jak pogoda w Grudniu więc ja …Aktualnie ceny na stacjach paliw zmieniają się jak pogoda w Grudniu więc jakbym napisał ceny to zaraz kto inny by się przyczepił że on pojechał i było 1gr drożej. Ale specjalnie dla Ciebie odpaliłem aplikacje i proszę bardzo. Ceny sprzed kilku dni:- PB95 - 4.96- PB98 - 5.28- ON - 5.07- ON+ (pewnie verva) - 5.39- LPG - 2.35"dealcombo:Od jakich cen ? 1.99 lpg w CH Bielawy w Toruniu jest"Nie wiem czemu ale jakoś nie jestem przekonany do tankowania na Carrefour.


Dziś jak jechałem o 6 do pracy bp95 było za 4,62 na Orlenie i uważam że to jest normalna cena bez jakiegokolwiek promocji. Więc nawet z tym rabatem o którym piszesz to dalej zawyżona cena.
Damian_GG3 min

Dziś jak jechałem o 6 do pracy bp95 było za 4,62 na Orlenie i uważam że to …Dziś jak jechałem o 6 do pracy bp95 było za 4,62 na Orlenie i uważam że to jest normalna cena bez jakiegokolwiek promocji. Więc nawet z tym rabatem o którym piszesz to dalej zawyżona cena.


Ceny które wpisałem są pobrane z aplikacji i są danymi sprzed kilku dni. Prawdopodobnie teraz ceny są niższe.
Massq5 min

Ceny które wpisałem są pobrane z aplikacji i są danymi sprzed kilku dni. Pr …Ceny które wpisałem są pobrane z aplikacji i są danymi sprzed kilku dni. Prawdopodobnie teraz ceny są niższe.


To są przypuszczenia. Powinna być konkretna cena i wiadomo wtedy czy się opłaca
Damian_GG1 min

To są przypuszczenia. Powinna być konkretna cena i wiadomo wtedy czy się op …To są przypuszczenia. Powinna być konkretna cena i wiadomo wtedy czy się opłaca


W takim razie następną ofertą będą bajery xiaomi z aliexpress za 3 grosze. Wtedy każdy będzie zadowolony
Massq41 s

Aktualnie ceny na stacjach paliw zmieniają się jak pogoda w Grudniu więc ja …Aktualnie ceny na stacjach paliw zmieniają się jak pogoda w Grudniu więc jakbym napisał ceny to zaraz kto inny by się przyczepił że on pojechał i było 1gr drożej. Ale specjalnie dla Ciebie odpaliłem aplikacje i proszę bardzo. Ceny sprzed kilku dni:- PB95 - 4.96- PB98 - 5.28- ON - 5.07- ON+ (pewnie verva) - 5.39- LPG - 2.35


Sprzed kilku dni😁😁😁😁😁
@dealcombo

Tak jak kolega wyżej napisał. Słabe paliwo w Carrefour mają. Ostatnio podczas kontroli stwierdzili, że:"- Carrefour, Toruń, ul. Olsztyńska 8 — olej napędowy; niewłaściwa stabilność oksydacyjna." Sam zauważam, że po tankowaniu na marketowych stacjach przejeżdzam mniej kilometrów. Więc niie polecam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst