Orientalne sosy Bluedragon (orzechowy, czosnkowy, słodko-kwaśny oraz 5 smaków) ZA DARMO!
104°Zakończono

Orientalne sosy Bluedragon (orzechowy, czosnkowy, słodko-kwaśny oraz 5 smaków) ZA DARMO!

Pepper 9
lut 20. 2015
Producent sosów, przypraw i orientalnych akcesoriów kulinarnych Bluedragon zachęca wszystkich do skosztowania nowej linii sosów orientalnych, w pełnowymiarowych słoikach ZA DARMO!

Wypróbować możemy aż 4 różne sosy:
  • orzechowy
  • czosnkowy
  • słodko-kwaśny
  • 5 smaków

Akcja promocyjna polega na tym, że firma zwróci nam koszt zakupu tychże sosów. Wystarczy po zakupie, wypełnić formularz gdzie podamy nasze dane, nr konta bankowego, prześlemy skan paragonu oraz co najważniejsze - wyrazimy swoją opinie na temat zakupionych przez nas sosów. Każda osoba może uzyskać 1 razowy zwrot dla jednego smaku sosu (łącznie więc możemy ubiegać się o zwrot kosztów 4 różnych słoików). Bluedragon zwróci do 7,99zł za każdy sos, łącznie więc zwrot w wysokości 31,96zł.

Pełny regulamin oraz formularz znajdziecie pod odnośnikiem "idź do oferty"

Promocja potrwa aż do 30 kwietnia 2015 roku.

Jeśli wiecie gdzie można znaleźć sosy, podzielcie się informacją w komentarzach!

  1. Artykuły spożywcze
9 Komentarzy

Podbijam, gdzie można kupić te sosy?

Zgłoszenie wysłałem w czwartek wraz ze skanem paragonu z 4 różnymi sosami. Zakupione w Carrefourze w cenie 4,99 zł każdy. Już w piątek dostałem odpowiedź, że weryfikacja prawidłowa i mogę się spodziewać przelewu. Warto!

Autor Pepper

Przyznali Ci zwrot za "nowe" słoiki tj. takie jak na zdjęciu, czy starsze (inna gramatura)? Bo tych nowych nigdzie nie mogę znaleźć.

Wyglądały trochę inaczej, na paragonie i tak nie ma informacji o partii czy wadze więc myślę, że za wszystkie oddadzą. Jak dostanę przelew - napiszę ;

Autor Pepper

No właśnie, bo regulamin dokładnie opisuje jaka gramatura i to, że zwracają z nowej serii (dlatego nie kupowałem starej w Carrefourze). Jak dostaniesz zwrot, dawaj znać!

Otrzymałem od nich maila, że moje zgłoszenie i skan paragonu przeszły pozytywną weryfikację i wkrótce mam spodziewać się przelewu. Dam znać jak przelew dojdzie.

dostałem zwrot na konto za 4 sosy - zakupiłem w Carrefourze za 4,99 szt.

Autor Pepper

Ok, to przynajmniej wiadomo, że nie musi być nowe opakowanie. Dzięki!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst