ORGINALNY JAPOŃSKI ZEGAREK Janan Miyota 2115
Zakończono

ORGINALNY JAPOŃSKI ZEGAREK Janan Miyota 2115

17
sie 7. 2015
z 90 dolarów na 9 spora okazja Chińczyk piesze że orginał
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

17 Komentarzy
Chyba z tira wypadły
Oryginał z naklejanym chronografem
Kolego, te male wskazówki nie działają, sa tylko namalowane. Kolo oryginalu to nawet nie lezalo.
Proponuję adminom zrobić dział "Zakupy z Chin" (który będzie można zbanować) i tam wrzucać takie "okazje" bo widzę że niektórzy dopiero odkrywają ten rynek i czeka nas wysp podobnych "rewelacji".
Kolega z pracy kiedyś zegarek z Chin kupił, najlepszy był "datownik" z jedna data na sztywno ustawiona
Dokładnie proponuje zbanować te wszystkie okazje z chin zanim ktos sie nadzieje przy większej cenie. To wszystko tam jednorazówki
@Eajt Ja akurat z Ali i podobnych chińskich sklepów sporo rzeczy kupuję i sobie chwalę (@Kaban chyba też o ile pamiętam), więc nie wszystko tam jest złe. Ale promowanie takich badziewnych zegarków, czy innego chłamu to trochę przesada.

+1 do kategorii tandeta z Chin, którą można by ignorować
@atiPL jaja sobie robisz czy serio jesteś takim idiotą? dobrze że kitajec nie wpisał sobie 1000 jako przekreślona cena bo byś chyba za te 9 dolarów cały nakład wykupił... lecz się
@szymi Bez wyzwisk proszę - zachowajmy pewien poziom.

@Eajt Nie zgodzę się - tak jak pisał @MolibdenowyMateusz sporo rzeczy i to nie najtańszych za dolara czy dwa kupuje w Chinach i na szczęście nigdy się nie naciąłem. Jest dużo przyzwoitych/dobry czy nawet bardzo dobrych chińskich marek które biją cenowo to co możemy dostać w europejskich sieciach sprzedaży, dlatego banowanie tego typu rzeczy moim zdaniem byłoby obraniem złego kierunku. Ze stwierdzeniem, że to jednorazówki zupełnie się nie zgadzam (w ogólnym pojęciu - w wypadku tego zegarka możesz mieć rację. Nie orientuje się)

Co do dodatkowej kategorii dot. zakupów z Chin - pomysł niezły, możemy spróbować go zaproponować, jednak wszystkie tego typu zmiany/dodatki dokonywane są globalnie, na wszystkich serwisach i nie zależy to od nas.
@Kaban - mądry z Ciebie człowiek (i nie piszę tego żeby się przypodobać - nie mam takiej potrzeby).
The 3 small sub dials & 2 pushers are justdecorative, without functions. This is VERY important.


Wytarczy przeczytac ogloszenie:

To nie jest Japan tylko Janan - "This is an original Janan Miyota 2115 quartz watch,"
Pozatym przyciski sa tylko atrapa - "The 3 small sub dials & 2 pushers are just decorative, without functions. "
Przestańcie juz zalewać tego pepera tym śmietnikiem z Chin. Dobrze jest jak jest z promocjami w Polsce. Ktos sie wkoncu na tych Chinach na tnie. A to mu powerbank wybuchnie w rękach. A to tamto siamto. Te gowna nie maja żadnych certyfikatów
I w większości sa niebezpieczne. Jedyny certyfikat jaki maja to CE. China export.
Poza tym materiały z jakich sa wykonane te przedmioty sa w większości niebezpieczne.
Nie pisz bzdur. Te same rzeczy kupujesz w hipermarketach czy na allegro. Nie o to chodzi z hejtem na wrzucanie tych ofert na Peppera. Poprostu o kitajców wszystko i zawsze jest na niby promocji więc zaleje nas ten spam. A tu chyba chodzi o prawdziwe cebulki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst