Niestety, ta okazja już wygasła
   Orcs Must Die! 2 PC/Steam
   153° Zakończono

   Orcs Must Die! 2 PC/Steam

   17,79zł61,09zł-71% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
   1
   wrz 22.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Kontynuacja dobrze przyjętej gry akcji z elementami gatunku tower defense. Twórcy zadbali o odpowiednie dopracowanie najbardziej udanych elementów poprzedniczki i wzbogacenie gry o dodatkową zawartość. Jedną z największych nowości jest oczekiwany przez fanów tryb kooperacji.

   Orcs Must Die! 2 to kontynuacja popularnej gry akcji wzbogaconej o szereg elementów charakterystycznych dla gatunku tower defense.

   Akcja gry rozpoczyna się zaledwie kilka dni po zakończeniu pierwowzoru. Po zniszczeniu wszystkich portali przyczyniających się do inwazji orków, główny bohater dość nieoczekiwanie zostaje rzucony w wir walki z kolejnymi falami przebrzydłych stworów. Jego zadaniem znowu jest powstrzymać ataki kolejnych fal przeciwników, których nadeszło jeszcze więcej niż wcześniej. Tym razem nie pozostał sam w tej walce. Naszemu magowi bitewnemu pomaga bowiem czarodziejka, której umiejętności magiczne niejednokrotnie okazują się niezwykle użyteczne. Kampania tradycyjnie składa się z szeregu coraz bardziej rozbudowanych poziomów, w których nie możemy pozwolić orkom dostać się do wyjścia. Po drodze stawiamy różnorodne pułapki, wśród których znalazły się wszystkie znane z części pierwszej oraz wiele zupełnie nowych. Jeśli uda się powstrzymać wszystkich napastników w krótkim czasie, uzyskujemy odpowiednio dużą ilość czaszek, a następnie możemy rozdysponować je na zakup ulepszeń posiadanych mocy i pułapek. W przeciwieństwie do poprzedniej części, tym razem czaszki zdobywamy również podczas samej gry, wypadają one bowiem z niektórych potworów. Największą i zarazem najbardziej oczekiwaną nowością w stosunku do pierwszej części jest tryb kooperacji dla dwóch graczy. W takim wypadku jeden z nich wciela się w maga bitewnego, a drugi może pokierować czarodziejką. Między postaciami występują drobne różnice w dostępie do niektórych broni i pułapek (mag bitewny dysponuje np. garłaczem, a czarodziejka berłem dominacji). W trybie współpracy gracze otrzymują mniej pieniędzy za zabite potwory, a tych jest więcej niż w grze solo, więc odpowiednia kooperacja jest niezbędna do pokonania etapów. W grze pojawił się również nowy tryb o nazwie Nieskończoność, w którym gracze muszą odpierać kolejne, coraz potężniejsze fale przeciwników. Oprawa graficzna została tylko nieznacznie poprawiona i nadal jest utrzymywana w charakterystycznym, nieco kreskówkowym stylu.
   Aktualizacje społecznościowe
   CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

   Grupy

   1 Komentarz
   @Pepper daj na główną.
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst