Niestety, ta okazja już wygasła
Słuchawki Encore Rockmaster Live
304° Zakończono

Słuchawki Encore Rockmaster Live

79zł129zł-39%Audiomagic Okazje
16
wrz 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna promocja w Orange flex tym razem słuchawki nauszne za 79 zlociszy. Dzielę się z osobą chętna swoim kodem, bo ja nie wykorzystam
Aktualizacje społecznościowe
Audiomagic Okazje
16 Komentarzy
Z73K1r3es9J4bY4Jgi3W kolejny kod do wykorzystania od znajomego
Ja za swoje zapłaciłem 99 w xkom. Za te cenę chyba nie ma lepszych. Bałem sie że na mojej dość dużej głowie będą źle leżeć, bo widziałem takie opinie ale jest spoko.
Edytowane przez: "Proqrator" wrz 29.
Te czy Koss Porta Pro? Ma ktoś z was doświadczenie z oboma modelami?
arwena.oka29/09/2020 16:36

Te czy Koss Porta Pro? Ma ktoś z was doświadczenie z oboma modelami?


Koss bardziej basowe i otwarte. Te są bardziej równe.
Choroba jasna chyba muszę zamówić oba modele i porównać, a już w tym miesiącu szarpnęłam się na DAC’a i Audio Technicsy ATH-M40X, ale szukam jeszcze czegoś lżejszego na spacery. Na razie do miasta używam Ve Monków dousznych.
One są bezprzewodowe?
Mam, polecam. Największy minus to króciutki kabel, dokupiłem Unitek i wszystko bangla. Dla mnie coś w stylu Sennheiser HD201, 206 itp, ale z tylko jednym przewodem więc się tak nie plączą. Jak ktoś szuka recenzji to można spojrzeć tutaj: audiofanatyk.pl/rec…ve/
Były RM One, teraz są te, to czekam na kod na RM OE
Mam od dwóch lat. Niestety delikatny pałąk połamał się niedawno nad lewą słuchawką. Jakość dźwięku do 100 zł jak najbardziej topowa. Zrównoważone, przyjemnie basowe
BOnMq8QDwq2Tchncjtls
arwena.oka29/09/2020 16:36

Te czy Koss Porta Pro? Ma ktoś z was doświadczenie z oboma modelami?Mam obydwa modele. Niestety Porta Pro ma bardzo słabe (a nawet prawie zerowe) odizolowanie od zewnętrza. Słychać wokół czego słuchamy a i my mamy problem z zewnętrznym zagłuszaniem. W domu sprawdzają się, czasami potrafią zaskoczyć. Natomiast Encore - izolowanie o wiele większe (choć nie aż tak idealne) i otoczenie mniej wpływa na jakość dźwięku, w domu są super. Zdecydowanie używam Encore a Koss-y trafiły tylko do komputera. Encore chyba są łatwiejsze do "napędzenia".
Crust31830/09/2020 12:24

Mam obydwa modele. Niestety Porta Pro ma bardzo słabe (a nawet prawie …Mam obydwa modele. Niestety Porta Pro ma bardzo słabe (a nawet prawie zerowe) odizolowanie od zewnętrza. Słychać wokół czego słuchamy a i my mamy problem z zewnętrznym zagłuszaniem. W domu sprawdzają się, czasami potrafią zaskoczyć. Natomiast Encore - izolowanie o wiele większe (choć nie aż tak idealne) i otoczenie mniej wpływa na jakość dźwięku, w domu są super. Zdecydowanie używam Encore a Koss-y trafiły tylko do komputera. Encore chyba są łatwiejsze do "napędzenia".Trudno żeby było inaczej skoro KOSSy to słuchawki otwarte a Encore zamknięte. A jakość dźwięku jak oceniasz w jednych i drugich?
Jaeger30/09/2020 13:19

Trudno żeby było inaczej skoro KOSSy to słuchawki otwarte a Encore za …Trudno żeby było inaczej skoro KOSSy to słuchawki otwarte a Encore zamknięte. A jakość dźwięku jak oceniasz w jednych i drugich?Mam trochę drewniane ucho ale zdecydowanie Encore są odrobinę jaśniejsze ale nie kosztem basu. Natomiast Kossa to trochę takie analogowe, ciepłe brzmienie. Mniej góry ale bas (w cichym pokoju) potrafi miło sponiewierać. Zostawiłem KPP bo trochę wpływ otoczenia ma zbyt duże znaczenie i tracą na jakości dźwięku. Encore może i nie schodzą tak nisko w basie ale jest go i tak sporo (trochę trzeba pomanewrować na uszach dobierając komfortową pozycję aby pojawiło się więcej basu). Co do trwałości - nie wiem, Encore mam od miesiąca.
Znalazłby się jeszcze jakiś kod?
tRGmK7dyVLqXLCZqRsTn proszę

Jakby ktoś przechodził do Flexa to przesyłam też kod polecający LUKASZCGGU
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst