Niestety, ta okazja już wygasła
Orange Flex i promocja z FREE NOW
36° Zakończono

Orange Flex i promocja z FREE NOW

6
lis 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mechanizm promocji

Jeśli nie jesteś jeszcze w Orange Flex pobierz aplikację Orange Flex i wpisz kod promocyjny FREENOW
przed dodaniem karty płatniczej.

Od razu po aktywacji swojego Planu we Flex otrzymasz w wiadomości SMS 2 kody zniżkowe – 30zł na Twój pierwszy przejazd z FREE NOW i 20 zł na kolejny.

Po miesiącu w Orange Flex otrzymasz dodatkowo 50 zł zwrotu na kartę płatniczą.

Jeśli korzystasz już z Orange Flex w aplikacji znajdziesz kod zniżkowy(ORANGEFLEX) na pierwszy przejazd z FREE NOW o wartości 30 zł.

Reasumując, każdy obecny i nowy Klient Orange Flex może skorzystać z kodu o wartości 30 zł na pierwszy przejazd FREE NOW (jeśli wcześniej nie korzystał z usługi).

Dodatkowo każdy nowy klient, który skorzysta z kodu promocyjnego FREENOW otrzyma 20 zł na przejazdy FREE NOW.

Kody FREE NOW się sumują

Jeżeli nie korzystałeś wcześniej z usług FREE NOW i dołączysz do Orange Flex z kodem promo to możesz wykorzystać zarówno kod na 30 zł (na pierwszy przejazd), jak i drugi indywidualny na 20 zł (na kolejne przejazdy).

204970-8qHm6.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Każdy uczestnik, który aktywuje po raz pierwszy usługi Orange Flex i wpisze w aplikacji kod FREENOW, otrzyma:

- bonus w wysokości 50 zł w formie zwrotu środków na kartę, którą dokonał płatności za usługi Orange Flex – po miesiącu w Orange Flex.

- od razu po aktywacji Orange Flex otrzyma SMS-em 2 kody zniżkowe: 30zł do wykorzystania na swój pierwszy przejazd z FREE NOW oraz 20 zł na kolejny.

Jesteś już we Flex?
Super. Dla Ciebie również mamy niespodziankę.

W aplikacji Orange Flex dodaliśmy banner z kodem promocyjnym o wartości 30 zł na pierwszy przejazd z FREE NOW. Pobierz aplikację FREE NOW i wpisz kod promocyjny, aby skorzystać ze zniżki.

UWAGA. kod 50+50 należy wbić przed oddaniem karty.
FREE NOW OkazjeFREE NOW Kupony

Grupy

6 Komentarzy
Dalej oferta beznadziejna, gorsza od nju. Orange na siłę usiłuje migrować do Flex ludzi z nju bo z zewnątrz nie udaje im się pozyskać klientów...
Pawulon.wawa22/11/2019 06:54

Dalej oferta beznadziejna, gorsza od nju. Orange na siłę usiłuje migrować d …Dalej oferta beznadziejna, gorsza od nju. Orange na siłę usiłuje migrować do Flex ludzi z nju bo z zewnątrz nie udaje im się pozyskać klientów...


Mi akurat pasuje bardziej , za możliwość dokupienia nielimitowanego transferu do netflix/Youtube oraz dwóch kart z jednym numerem
Ostatnim razem gdy używałam kodu w ich aplikacji na 25zł kod wbił się w płatnościach, a następnie po przejeździe gdy przyszedł czas zapłaty przez płatność aplikacją pojawiał się błąd i musiałam zapłacić normalnie kartą, przez co przepadła mi zniżka.Gdy napisałam do supportu nie otrzymałam zwrotu różnicy tylko inny kod ważny niecałe 3 tygodnie, z którego oczywiście drugi raz nie skorzystam bo pewnie wyjdę na tym tak samo jak za pierwszym razem. Odradzam tę firmę.
Przygarnę kod jakby ktoś nie miał taxi w swoim mieście
MSTRKRFT20/12/2019 07:51

Przygarnę kod jakby ktoś nie miał taxi w swoim mieście


Podbijam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst