Orange Finanse konto osobiste za 0zł. Gwarancja 2 lata.
171°Zakończono

Orange Finanse konto osobiste za 0zł. Gwarancja 2 lata.

28
paź 5. 2016paź 5. 2016
28338-rOsMo.jpg
rozwinięcie pkt 3:
3 Promocja „Dobry Start, jesień 2016” skierowana jest do osób fizycznych mających pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie 19.08.2016 r. do dnia 09.11.2016 r. włącznie złożą wniosek o otwarcie Konta Osobistego oraz wyrażą na wniosku zgody na przekazywanie danych osobowych, wskazane w Regulaminie Promocji oraz zawrą na jego podstawie z Orange Finanse Umowę o prowadzenie Konta Osobistego. Promocja skierowana jest do osób które przed dniem 19.08.2016 r. nie posiadały dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse. Osobie, która przystąpi do ww. Promocji i stanie się Uczestnikiem Promocji, Bank zapewnia gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do Promocji (w przypadku Uczestnika Promocji przenoszącego numer do Orange przez okres maksymalnie 24 miesięcy od momentu przeniesienia numeru do Orange): braku pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego, braku pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o Kartę Debetową podczas wnioskowania o Konto Osobiste), braku pobierania opłaty za wypłaty z bankomatów przy użyciu Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o Kartę Debetową podczas wnioskowania o Konto Osobiste), braku pobierania opłaty za przelewy internetowe realizowane w złotych polskich z ww. Konta Osobistego. Szczegółowe informacje dotyczące opłat dostępne w Taryfie prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse dostępnej na orangefinanse.com/tab…tml. Szczegółowe informację dostępne w Regulaminie Promocji „Dobry Start, jesień 2016” dostępnym na orangefinanse.com/reg…tml.

28 Komentarzy

zastanawiam się nad przesiadką z t-mobile. Co myslicie o tym? wiem ze duzo ludzi narzeka na mBank ktory jest tutaj operatorem.

Ale łaska Orange

@Pepe: To przejdź do mBank

pepel7 min

wiem ze duzo ludzi narzeka na mBank


Na co dokładnie narzekają? Mam tam konto 3 lata i jestem zadowolony.

Dario2 min

Ale łaska [email protected]: To przejdź do mBank


Ale czemu mam przechodzic do mBank skoro ludzie narzekaja?

pepelpaź 5. 2016

Ale czemu mam przechodzic do mBank skoro ludzie narzekaja?


Mam od kilku lat konto w mbanku i nie narzekam.
Zresztą to samo napisał Ci kolega @kaczmar119
Edytowane przez: "Mikron22" paź 5. 2016

No chociazby w okazji z klockami lego za funty narzekaja na drakonskie koszta przewalutowania.

Kiedyś w orenge było dużo fajnych okazji. Od pewnego czasu właściwie chyba nic nie ma ciekawego. Chyba nawet zwrotów za zakupy, ale to nie jestem pewna

Autor

kaczmar1191 godz., 26 min

Na co dokładnie narzekają? Mam tam konto 3 lata i jestem zadowolony.narzekają na obsługę oraz małą liczbę mkiosków.
Ja w mbanku mam konto widmo ponieważ 3 razy zablokowali mi dostęp do moich pieniędzy, winnym była obsługa banku.
3 a może 4x musiałem chodzić i wyjaśniać sprawę ponieważ musiałem im przedstawić dwa dokumenty świadczące że ja to ja.
Teraz konto niech się marnuje puki jest za darmo

pepel1 godz., 50 min

zastanawiam się nad przesiadką z t-mobile. Co myslicie o tym? wiem ze duzo ludzi narzeka na mBank ktory jest tutaj operatorem.

​Gdzie nie poczytasz opinii na temat jakuegokolwiek banku to uwierz ze wszedzie narzekaja, sam zamykam konto w tmobile i wybralem ekonto plus w mbanku, rozwazalem jeszcze alior ale przewazyly darmowe banko/wplato-maty i mokazje. A do platnosci zagranicznych kantor alior z darmowa karta(raz na pol roku wykonac transakcje).

pepel4 godz., 52 min

Ale czemu mam przechodzic do mBank skoro ludzie narzekaja?Ludzie zawsze narzekają. Ja miałem około 12 lat konto w mBanku i zlikwidowałem, bo była żenada. W tym roku założyłem ponownie i jestem zadowolony, bo płacę Blikiem i jeszcze dostaję zwrot 4%. Mają fajną konfigurowalną apkę, która ułatwia wykonywanie płatności i znacznie je przyspiesza. Jestem zadowolony, szczególnie, że wysyłki z Allegro też można błyskawicznie opłacić Blikiem, bez pierdzielenia się z uwierzytelnianiem w przeglądarce.

livesmarter.pl ta strona o aktualnych okazjach bankowych. Polecam Wam

Miałem T-Mobile od paru mcy mam Orange Fin . nie narzekam

Autor

muminek892 godz., 35 min

http://livesmarter.pl ta strona o aktualnych okazjach bankowych. Polecam Wamteż korzystam, chyba nawet zmienili kiedyś nazwę i stronę www ale tematyka ta sama (na czasie).

Autor

pakierhakierxd27 min

Miałem T-Mobile od paru mcy mam Orange Fin . nie narzekamPolecam kredytówkę w Tesco Finanse.
Tak zarabiam na reklamie tak samo jak umieszczam "swoje" oferty z allegro...jeszcze tylko OLX-a brakuje

Tutaj macie dokładny opis promocji oraz co i jak zarabiajnabankach.pl/do-…16/ a tak poza tym to jest znacznie więcej lepszych ofert tego typu Polecam można kilkaset złotych miesięcznie przytulić ;-)

Autor

damian.damian2 godz., 28 min

Tutaj macie dokładny opis promocji oraz co i jak http://zarabiajnabankach.pl/do-240-zl-zwrotu-za-oplacone-faktury-orange-z-konta-orange-finanse-edycja-jesien-2016/ a tak poza tym to jest znacznie więcej lepszych ofert tego typu Polecam można kilkaset złotych miesięcznie przytulić ;-)nowe źródło poszerzania informacji zawsze mile widziane:-)

Ja miałem t-mobile ub ale po zmianach zostało samo konto widmo. Przesiadłem się do Aliora konto wyższej jakości które ma wszystkie opcje darmowe po wpływie 2500 zł Jeszcze trzymam mbank dla mokazji nju i te orange finanse nie wiem po co ;d
Edytowane przez: "lukaa" paź 6. 2016

Autor

lukas0079 min

Ja miałem t-mobile ub ale po zmianach zostało samo konto widmo. Przesiadłem się do Aliora konto wyższej jakości które ma wszystkie opcje darmowe po wpływie 2500 zł Jeszcze trzymam mbank dla mokazji nju i te orange finanse nie wiem po co ;dw tmub mieli swego czasu darmowe karty do kont walutowych ale aktualnie dla nielicznych, chociaż konta walutowe są za darmo, tylko niestety nie można obcej waluty nigdzie w PL wypłacić:-/
Mało jest tak normalnych banków w Polshy

https://www.pepper.pl/profile/Dymek A wiesz że ja mam Alior Kantor Walutowy? Rachunki USD, EURO, GBP i własnie PL Wpłaciłem na funty i właśnie jutro coś wypłacam na PL rachunek w Kantorze funta bo spada.. ;] Dwie karty: USD, GBP prawie free, Polecam.
Edytowane przez: "lukaa" paź 6. 2016

Autor

lukas00713 min

@Dymek A wiesz że ja mam Alior Kantor Walutowy? Rachunki USD, EURO, GBP i własnie PL Wpłaciłem na funty i właśnie jutro coś wypłacam na PL rachunek w Kantorze funta bo spada.. ;] Dwie karty: USD, GBP prawie free, Polecam.cinkciarz to samo oferuję:p
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst