Orange 20% zniżki na abonament. Kupon
111°Zakończono

Orange 20% zniżki na abonament. Kupon

6
kwi 2. 2016
Na stronie Orange można wygenerować sobie kod dający zniżkę 20% na abonament komórkowy przez 24 miesiące. kod ważny do 03.04 do godz. 23:59.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Warto dodać że działa tylko przy podpisywaniu nowej umowy.
Kupon idealnie na czas
6 miesięcy za darmo przelicza się na 25% tańszy abonament. Nijak ten kupon się opłaca, przy dawnych kuponach 30% tym bardziej. A i warto zwrócić uwagę, że gdy są te kupony to oferta telefonowa jest znacząco gorsza niż gdy ich nie ma
Dawiderokwi 2. 2016

6 miesięcy za darmo przelicza się na 25% tańszy abonament. Nijak ten kupon …6 miesięcy za darmo przelicza się na 25% tańszy abonament. Nijak ten kupon się opłaca, przy dawnych kuponach 30% tym bardziej. A i warto zwrócić uwagę, że gdy są te kupony to oferta telefonowa jest znacząco gorsza niż gdy ich nie maBez przesady, telefony są takie same. Łączy się z "szalonymi dniami". Ja co prawda liczyłem kod 30%, i wyszło mi taniej niż pół roku za free, które swego czasu było tylko dla klientów przenoszących numer.
Autor
taka informacja: 30% zniżki na abo można uzyskać przedluzajac umowę ale wcześniej składając brak chęci przedłużenia umowy z zachowaniem ustawowego okresu wypowiedzenia. specjalni konsultanci wtedy dzwonią i oferują dużo lepsze oferty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst