Niestety, ta okazja już wygasła

Opryskiwacz ciśnieniowy RY18FGA-0

kwi 6. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Informacja o produkcie
Opryskiwacz ciśnieniowy wytwarzający mgiełkę!

Opryskiwacz RY18FGA-0 marki Ryobi nadajesi!ę idealnie na przykład do zwalczania owadów i opryskiwania roślin. Zapewnia skuteczne opryskiwanie mgiełką, czego efektem jest równomierne rozprowadzanie substancji i przenikanie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Do opryskiwania roślin.
Ten wielofunkcyjny opryskiwacz ciśnieniowy nadaje się idealnie do opryskiwania roślin, standardowego dezynfekowania, zwalczania owadów i aplikowania środków czyszczących. W zestawie również pasek na ramię poprawiający komfort.

Wytwarzanie mgiełki
W odróżnieniu od tradycyjnego opryskiwacza ten oferuje spryskiwanie mgiełką, co zapewnia lepsze rozpylenie substancji i zasięg do 4,5 m. Ponadto zyskujesz równomierne rozprowadzenie, ponieważ mgiełka przenika nawet do najtrudniej dostępnych miejsc.
  • Wbudowany zbiornik 2 l
Opryskiwacz został wyposażony we wbudowany zbiornik 2 l, którego objętość wystarcza na pokrycie obszaru do 100 m². Akumulator 5,0 Ah zapewnia 30 minut użytkowania.

  • Produkt z serii One+Produkt
należy do oferty One+ marki Ryobi zasilanej tym samym akumulatorem i ładowarką. Akumulator i ładowarka do kupienia osobno.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz