Niestety, ta okazja już wygasła

[Oprogramowanie CAD] Catia V5 i ICEM Surf Students Edition na rok za darmo

wrz 7. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Catia V5 bezpłatnie na rok - promocja dla studentów i nie tylko (jeśli posiadasz wciąż aktywny uczelniany adres email, to powinno działać).

Wystarczy założyć konto na swój uniwersytecki adres e-mail i wpisać pod koniec procesu składania zamówienia.

Kody:
CATIA4FREE18
ICEMSURF-FREE18

CATIA to wiodący na świecie, jeden z najbardziej rozbudowanych i wszechstronnych programów wspomagających prace inżynierskie. Znajduje zastosowanie nawet w najbardziej wymagających gałęziach przemysłu, dlatego wybrana została przez największe koncerny motoryzacyjne oraz lotnicze. Jest to zaprojektowana całkowicie od podstaw rodzina produktów CAD/CAM/CAE, służących do kompleksowego zarządzania cyklem życia produktu. Bogaty zestaw narzędzi inżynierskich wspomaga rozwój produktu na każdym etapie, począwszy od koncepcji aż po dokumentację techniczną.

ICEM Surf- Sztuka Modelowania Powierzchniowego

Od ponad 25 lat ICEM Surf jest liderem wśród programów do modelowania powierzchni klasy A, analiz powierzchni oraz wizualizacji. Produkt Dassault Systemes w pełni pokrywa wszelkie potrzeby związane z procesem cyfrowego projektowania powierzchni. ICEM Surf zaspakaja potrzeby projektantów powierzchni w wielu sektorach przemysłu, w tym głównie motoryzacyjnego oraz lotniczego.
ICEM Surf daje zespołom rozwoju produktu swobodę twórczą i precyzję, aby połączyć styl artystyczny i wydajność inżynierską w swoich projektach. Rezultat? Atrakcyjne, ale w pełni funkcjonalne projekty - opracowany szybko, ale bez kompromisów w zakresie jakości.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz