OPASKA SMART - C6 - Pulsometr - Dedykowana aplikacja @GEEKBUYING
117°Zakończono

OPASKA SMART - C6 - Pulsometr - Dedykowana aplikacja @GEEKBUYING

8
wrz 12. 2016
Bardzo dobra cena jak za takie funkcje które ma ta opaska

Kosztuje tylko 50 zł, a ma nawet pulsometr ;-)

KOD obniżający cenę: BraceletC6

Grafika z funkcjami:
26912-NQYHR.jpg26912-Oq8n0.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Autor Zbanowany
To chyba jestem sprzętem medycznym bo sam potrafię sobie liczyć puls
8 Komentarzy
Tego typu urządzenia nieprawidłowo pokazują puls. Czy w przypadku tej opaski jest inaczej? Ma ktoś i może podzielić się doświadczeniami?
Co by nie mówić wygląda jak podroba xiaomi dwójki
nocny_napoleonwrz 12. 2016

Tego typu urządzenia nieprawidłowo pokazują puls. Czy w przypadku tej op …Tego typu urządzenia nieprawidłowo pokazują puls. Czy w przypadku tej opaski jest inaczej? Ma ktoś i może podzielić się doświadczeniami?

​Kolego, aby puls był pokazywany prawidłowo to musi być sprzęt medyczny i zapewne przejść specjalne testy, wtedy taki produkt ma wyniki prawidłowe. A Ty oczekujesz za 50 zł tego ? Wszystkie tego typu urządzenia będą pokazywały puls "orientacyjnie". O tym że w tej cenie masz jeszcze pełno innych funkcji to powinno dać do myślenia jaka jest tam jakość pulsometru.
Maksiuwrz 12. 2016

​Kolego, aby puls był pokazywany prawidłowo to musi być sprzęt medyczny i z …​Kolego, aby puls był pokazywany prawidłowo to musi być sprzęt medyczny i zapewne przejść specjalne testy, wtedy taki produkt ma wyniki prawidłowe. A Ty oczekujesz za 50 zł tego ? Wszystkie tego typu urządzenia będą pokazywały puls "orientacyjnie". O tym że w tej cenie masz jeszcze pełno innych funkcji to powinno dać do myślenia jaka jest tam jakość pulsometru.


Nie.
Autor Zbanowany
To chyba jestem sprzętem medycznym bo sam potrafię sobie liczyć puls
No i kolega Jacuss pozamiatał
nocny_napoleonwrz 12. 2016

Tego typu urządzenia nieprawidłowo pokazują puls. Czy w przypadku tej op …Tego typu urządzenia nieprawidłowo pokazują puls. Czy w przypadku tej opaski jest inaczej? Ma ktoś i może podzielić się doświadczeniami?

Nie zgodzę się z @Maksiu


Z ciekawości kupiłem w promo H30 i porównując z ciśnieniomierzem naramiemmym pokazuje to samo +- 1.


Wszystko możesz jej zarzucić, ale puls pokazuje prawidłowy.


Szczerze, to dotychczas nie zdawałem sobie sprawy, że puls jest tak szybkozmienny. Może dlatego jak ktoś najpierw zmierzy opaską, a za chwilę policzy z zegarkiem, to ma duży błąd, bo licząc się mimowolnie uspokoił, a pomiar się uśrednia!


Zauważcie, że tylko metodą optyczną opaski mierzą puls chwilowy, a metodą voltaiczną tylko spoczynkowy (np Jawbone UP3).
Edytowane przez: "_MarSs_" wrz 12. 2016
Miałem i szczerze nie polecam. Więcej wad niż zalet. Opaska nie jest wykrywana bezpośrednio przez telefon w ustawieniach Bluetooth(przez co nie można korzystać np. ze Smart Lock), a wyłącznie przez dedykowaną aplikację. Aplikację, z którą połączenie się regularnie zrywa(potrafi czasem włączyć dzwonek w celu poszukiwania zagubionego telefonu będąc w odległości 0,5 m od niego, normalny zasięg połączenia dla tej opaski to 5 m), nawet gdy jest ona ciągle aktywna na pierwszym planie w smartfonie. Pulsometr wyświetla losowe wartości z zakresu 70-90 BPM, nawet przy intensywnym, długotrwałym wysiłku, więc być może zastosowano zwykłą zieloną diodę LED(jak to już miało miejsce w przypadku innych niskiej jakości inteligentnych opasek).
Z wyświetlacza nie sposób cokolwiek odczytać w słoneczny dzień, ale reszta specyfikacji się zgadza, więc mogę przynajmniej potwierdzić, że działa 7 dni na jednym ładowaniu, jest wodoodporna, śledzi sen, mierzy kroki i informuje o połączeniach oraz powiadomieniach(chociaż nie wyświetla wtedy na ekranie nawet nazwy kontaktu, co ma miejsce w przypadku połączeń).
Edytowane przez: "Raff" wrz 13. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy