Opaska Microsoft Band 1 za ok. 300 zł z przesyłką @Microsoft
75°Zakończono

Opaska Microsoft Band 1 za ok. 300 zł z przesyłką @Microsoft

7
lis 24. 2015lis 24. 2015
Aktualizacja 1
AKTUALIZACJA 24.11.2015 r.

Obecnie cena opaski została obniżona o kolejne 20 funtów - w tej chwili kosztuje 49,99 funta co daje ok 300zł reszta bez zmian
Co tu dużo pisać - opaska Microsoft Band 1, której cena w Europie oscylowała ok 1000 zł (z tego co pamiętam w sklepie M$ w UK była za 170 i 150 funtów) obecnie jest do kupienia za 69,99 funta co daje ok 430 zł Przesyłka na terenie UE i zwroty są darmowe. Nie wiem jak długo potrwa promocja. Przycisk "Idź do okazji" prowadzi bezpośrednio na stronę sklepu, gdzie możemy zakupić opaskę.

7 Komentarzy

wyprzedane :-/

Autor

Właśnie miałem napisać bo sam przed chwilą sprawdziłem. Ci co zdążyli są do przodu parę stówek.

dodatkowo owszem wyślą do Polski wszystko ze sklepu UK, ale gwarancji w Polsce brak - tyczy się to całego asortymentu.

Autor

Microsoft Polska nie realizuje gwarancji ?

wedle konsultanta z chatu produkt ma gwarancję tylko w kraju zakupu
aczkolwiek nie pytałem w PL MS.

Autor

Ok pytam tylko bo sam się tym nie interesowałem teraz, tzn. jak kupowałem tablet na początku roku w M$ w Irlandii to zdaje się mówili, że gwarancję realizuje M$ w kraju w którym jesteś. Tzn. wyszło na to, że Ty zanosisz do swojego oddziału M$ z kwitami zakupu, a oni już zajmują się przekazaniem do właściwego oddziału (tak zrozumiałem).

Oby, lub odsyłasz do UK.. co może zmniejszyć atrakcyjność takich ofert. Niemniej jednak w zestawieniu z cenami tego sprzętu w internetach jest to ryzyko które może się opłacać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst