Niestety, ta okazja już wygasła
Onrush (PS4) PL
166° Zakończono

Onrush (PS4) PL

8
lis 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalazłem promkę na grę Onrush na PS4. Edycja "Day One" w polskiej wersji językowej. Darmowy odbiór osobisty w punktach lub wysyłka. Najtaniej znalazłem na allegro, za 22 zł. Może komuś się przyda

19 zł + 9 zł wysyłka
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

8 Komentarzy
Stała cena na Allegro.
Była w plusie, jak dla mnie nudna. Niestety to nie Motorstorm :/
smacznyPierozek21/11/2019 14:16

Była w plusie, jak dla mnie nudna. Niestety to nie Motorstorm :/


Tyle świetnie spędzonych godzin przy całej serii Motorstorm... Tyle meczy ze znajomymi zdalnie jak i lokalnie. Szkoda że serwery zamknęli wszystkich części. No nic. Może wrócą na ps5. Z Uncharted 3 też nie wiem czemu serwery zamknęli. Grało cały czas mnóstwo osób, na kolejny mecz czekało się dosyć krótko. Multi w u4 jest średni porównując do doskonałego u3.
Adam_Wesolek21/11/2019 14:21

Tyle świetnie spędzonych godzin przy całej serii Motorstorm... Tyle meczy z …Tyle świetnie spędzonych godzin przy całej serii Motorstorm... Tyle meczy ze znajomymi zdalnie jak i lokalnie. Szkoda że serwery zamknęli wszystkich części. No nic. Może wrócą na ps5. Z Uncharted 3 też nie wiem czemu serwery zamknęli. Grało cały czas mnóstwo osób, na kolejny mecz czekało się dosyć krótko. Multi w u4 jest średni porównując do doskonałego u3.


To, że grało sporo ludzi nie znaczy że był z tego jakikolwiek biznes. Jeżeli nie mieli już obowiązku utrzymywać serwerów to je zamknęli. Niestety takie podejście :/
szkoda ze splitscreena nie ma
firenzo21/11/2019 15:00

szkoda ze splitscreena nie ma


Właśnie. Gdyby ta opcja to jeszcze byłaby w płycie w mojej bibliotece, lecz było z plusa i gra taka średnio kiepska.
Bardzo nudna
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst