Niestety, ta okazja już wygasła

ONLYBIO Ritualia Tranquilty serum do twarzy

mar 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ritualia to przepełnione dobrymi emocjami serie produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. To kremowe, sensualne konsystencje, niezrównanie skuteczne formuły i uzależniające zapachy.

TRANQUILITY ang. spokój, łagodnośćTo seria przywracająca równowagę, blask i młodość. To codzienny rytuał dla uzyskania wewnętrznego spokoju i harmonii. Perfekcyjnie dopracowana pielęgnacja dla skóry potrzebującej wyjątkowego traktowania.

BOGACTWO DROGOCENNYCH OLEJÓW na bazie naturalnych olejów, bogatych w wita- miny, nienasycone kwasy tłuszczowe i antyoksydanty. W TRANQUILITY wykorzystano ich wyciszające, kojące i odmładzające właściwości, które pozwalają na długo zachować zachwycającą gładkość, jędrność i świetlistość skóry.

SERUM FIGA ŚLIWKA to lekkie i nietłuste, lecz silnie odżywiające serum olejkowe o uwodzącym, figowym zapachu. To formuła nasycona olejem figowym oraz bogatym w witaminy i minerały wyciągiem z owocu śliwki, który wspomożeregenerację skóry. To wzbogacona witaminą C i E rozświetlająca i wygładzająca kompozycja naturalnych składników zamknięta w małej, szklanej buteleczce.

Miłość do natury i potrzeby piękna te dwie emocje zaprowadziły nas do stworzenia Ritualii – współczesnej opowieści o emocjach, kobiecej wrażliwości i dbaniu o zewnętrzne i wewnętrzne piękno.


W tej samej cenie jest serum ONLYBIO Ritualia Tranquilty ze skoncentrowaną witaminą C: rossmann.pl/Pro…225
BOGACTWO POFERMENTÓWTRANQUILITY to przede wszystkim skuteczne formuły, które stworzyliśmy na bazie esencji pofermentacyjnych, bogatych w wysoko przyswajalną witaminę C, niacynamid,biotynę, polimery i enzymy protolityczne, które odpowiadają za odżywienie i skuteczną walkę z upływem czasu.

SERUM DODAJĄCE BLASKU to unikalna mieszanka skoncentrowanej witaminy C dla rozświetlonej skóry i poczucia zjawiskowej pielęgnacji. To lekka jak mgiełka i silna jak żywioł formuła nasycona kwasem PGA i wodą pomarań-czową, otulająca skórę niezwykłą siłą nawilżenia i regeneracji.
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz