Niestety, ta okazja już wygasła
OnePlus Bullets Wireless Z, świetne bezprzewodowe słuchawki z chomątem
315° Zakończono

OnePlus Bullets Wireless Z, świetne bezprzewodowe słuchawki z chomątem

199,99zł249,99zł-20% 9,90zł x-kom Okazje
29
lis 18. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych z chomątem do 3 stówek teraz w najniższej historycznie cenie w polsce! Sam posiadam od kwartału za niemal oryginalną cenę i nie żałuje ani złotówki. Słuchawki wygrzewają się długo ale są doskonale wygodne, trzymają deklarowane 20h na baterii, ładują się w mniej niż 25 min na full przy czym są na USB-C wiec nie trzeba do nich szukać kabla na stare wejście.

Grają stonowanie, nie bardzo ciepło, mało rozrywkowo ale mają w sobie dużo jakości i świetną separacje w scenie. Do tego w uchu leżą wygodnie.

Dodam jeszcze że mikrofon ma redukcje szumu której nie spotykałem do tej pory w słuchawkach (jeżdżenie na rowerze 30kmh przez ruchliwe miasto) i rozmowa to żaden problem).
Uruchamia się je rozłączając magnetycznie połączone słuchawki i parują się w 3 sekundy. Mają też przycisk przełączając je po 2 kliku miedzy poprzednim połączonym urządzeniem. Świetne do siedzenia na laptopie a w momencie wyjscia z domu od razu można połączyć je z telefonem.

Z minusów to maja delikatny delay wiec nieidealne do grania na telefonie/komputerze (choć wydaje mi sie że pod PC opóźnienie jest mniejsze)

W zestawie jest kabelek USB-C i gumki w różnych rozmiarach. Bardzo polecam. Jak co pytajcie, wybierałem bardzo długo i porównywałem do wielu innych ^^
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
29 Komentarzy
Prześlij Komentarz