Niestety, ta okazja już wygasła
One For All Smart Control 8 (Bluetooth)
78° Zakończono

One For All Smart Control 8 (Bluetooth)

138,90zł210zł-34%x-kom Okazje
16
78° Zakończono
One For All Smart Control 8 (Bluetooth)
wrz 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kontrola nad 8 urządzeniami jednocześnie
Pilot Smart Control pozwala Ci zapanować nad chaosem. Miej kontrolę nad tymi urządzeniami dzięki jednemu pilotowi uniwersalnemu: telewizor, dekoder STB (telewizja kablowa, satelitarna oraz DVB-T), odtwarzacz Blu-Ray oraz DVD, wieża Hi-Fi, urządzenie soundbar, konsolę do gier i odtwarzacz multimedialny.

Ja jestem zadowolony z zakupu pomimo wkurzania się na początku skonfigurowane mam 4 urządzenia w jednym pilocie także myślę że przydatna wstawka dla osób lubiących mieć wszystkie piloty w jednym pilocie.

Cena z dostawą do paczkomatu - 138,90zł.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
16 Komentarzy
Skreślona cena na stronie to 159 a nie 210
Cena wyjściowa za duża. Bywał już po 99 zł.
Miałem i to zdecydowanie nie było to czego oczekuję od pilota. Logitech Harmony (który kupiłem po zwrocie tego one for all) jest naprawdę o niebo lepszy.
Już nie ma...
filek08/09/2019 09:32

Miałem i to zdecydowanie nie było to czego oczekuję od pilota. Logitech Ha …Miałem i to zdecydowanie nie było to czego oczekuję od pilota. Logitech Harmony (który kupiłem po zwrocie tego one for all) jest naprawdę o niebo lepszy.


netflix youtube itd rowniez mozna ustawic pod jednym guzikiem ? jest lista kompatybilnosci ?
lista kompatybilności telewizorów i innych urządzeń? pewnie jest, ale zbrakłoby czasu gdyby wszystko chcieć wpisać. harmony to klasa sama w sobie, ja mam dość skromną wersję 650, do każdego ze skonfigurowanych urządzeń mam 44 definiowane akcje (po 4 przyciski na 11 ekranach), netflixa jeszcze nie ustawiałem (ciągle siedzę na LTE), natomiast bezproblemowo włączam jednym guzikiem telewizor, tuner satelitarny i amplituner, głośność reguluję amplitunerem, kanały zmieniam w tunerze sat, wszystko w ramach jednej "przypiętej" konfiguracji. do tego dorzuciłem sobie mini wieżę. problem jest z konsolą (ps4) - bo do niej trzebaby mieć chyba wersję harmony elite
filek08/09/2019 11:10

lista kompatybilności telewizorów i innych urządzeń? pewnie jest, ale zbr …lista kompatybilności telewizorów i innych urządzeń? pewnie jest, ale zbrakłoby czasu gdyby wszystko chcieć wpisać. harmony to klasa sama w sobie, ja mam dość skromną wersję 650, do każdego ze skonfigurowanych urządzeń mam 44 definiowane akcje (po 4 przyciski na 11 ekranach), netflixa jeszcze nie ustawiałem (ciągle siedzę na LTE), natomiast bezproblemowo włączam jednym guzikiem telewizor, tuner satelitarny i amplituner, głośność reguluję amplitunerem, kanały zmieniam w tunerze sat, wszystko w ramach jednej "przypiętej" konfiguracji. do tego dorzuciłem sobie mini wieżę. problem jest z konsolą (ps4) - bo do niej trzebaby mieć chyba wersję harmony elite


To samo mam ustawione na pilocie z promocji. Wydaje mi sie, że to kwestia konfiguracji, która nie jest zbyt intuicyjna i trochę trzeba się napocić, żeby działało prawidłowo . PS4 działa chyba tylko z hubem logitecha.
Panowie mam tv Panasonic plasma g30+ PS4+tuner sat vu+ solo2 + amplituner Yamaha rx-s602 + projektor BenQ tk800m + ekran do projektora esmart MIMOTO. Da radę to wszystko takim jednym pilotem sterować??? Albo tym Logitech?
do ps4 musisz mieć harmony elite, kosztuje ze trzy razy więcej niż ten z promki. resztę ogarniesz (ekranu do projektora nie robiłem w pilocie uniwersalnym więc tu nie podpowiem).

faktycznie konfiguracja one for all smart control jest jak dla mnie mało intuicyjna, logi jakoś łatwiej przeszedł
filek08/09/2019 20:22

do ps4 musisz mieć harmony elite, kosztuje ze trzy razy więcej niż ten z pr …do ps4 musisz mieć harmony elite, kosztuje ze trzy razy więcej niż ten z promki. resztę ogarniesz (ekranu do projektora nie robiłem w pilocie uniwersalnym więc tu nie podpowiem).faktycznie konfiguracja one for all smart control jest jak dla mnie mało intuicyjna, logi jakoś łatwiej przeszedł


Ok PS4 w sumie moge olac bo je sie z pada uruchamia ktorego i tak musze miec w rece takze looz. Ale ekran to kolejny pilot ktory mi doszedl ostatnimi czasy i mnie to zaczyna wqrwiac.. Na pilocie od ekranu mam tylko 3 knefle. GORA/DOL/STOP...Jest to pilot Radiowy (RF). Ciekawe czy dalo by rade to ogarnac... ?! Jest jeszcze jakis wyzszy model tych One For All ???
Edytowane przez: "Frog" wrz 8. 2019
filek08/09/2019 20:22

do ps4 musisz mieć harmony elite, kosztuje ze trzy razy więcej niż ten z pr …do ps4 musisz mieć harmony elite, kosztuje ze trzy razy więcej niż ten z promki. resztę ogarniesz (ekranu do projektora nie robiłem w pilocie uniwersalnym więc tu nie podpowiem).faktycznie konfiguracja one for all smart control jest jak dla mnie mało intuicyjna, logi jakoś łatwiej przeszedł


wiesz może jak zwiększyć i zmniejszyć głośność przyciskami jednocześnie w trzech urządzeniach? chodzi mi o tv+stb+s.bar.
Edytowane przez: "WuJoR" wrz 8. 2019
Frog08/09/2019 22:22

Ok PS4 w sumie moge olac bo je sie z pada uruchamia ktorego i tak musze …Ok PS4 w sumie moge olac bo je sie z pada uruchamia ktorego i tak musze miec w rece takze looz. Ale ekran to kolejny pilot ktory mi doszedl ostatnimi czasy i mnie to zaczyna wqrwiac.. Na pilocie od ekranu mam tylko 3 knefle. GORA/DOL/STOP...Jest to pilot Radiowy (RF). Ciekawe czy dalo by rade to ogarnac... ?! Jest jeszcze jakis wyzszy model tych One For All ???SC8 (jego model to URC7980) to jest chyba najwyższy model OneForAll (czyli bodajże dawniejszego Universal'a, o widzę że znowu zmiana brandu - tym razem Nevo?), programujesz go z apki po BT, (tak swoją drogą obsługuje tylko 1 TV więc projektor musiałbyś zaprogramować pod klawiszem innego urządzenia, a z tym nie musi być wesoło (nie pamiętam dokładnie jaki jest problem, ale jakiś jest, choć oczywiście można zaprogramować coś innego "pod cudzym klawiszem"), w zasadzie to wszystko oprócz tej konsoli i ekranu dałoby się obsłużyć (ale z ciekawości sprawdziłem i rx-s602 nie ma w bazie, chociaż od biedy można użyć uczenia klawiszy, ale może ma kody zgodne z RX-S601?) ale… on obsługuje wyłącznie funkcje IR, z emulacją pilotów RF to jest generalnie słabo - jeśli to 433MHz to na twoim miejscu spróbowałbym transmiter Broadlinka RM-PRO (to nie jest stricte pilot - on jest sterowany z apki, lub systemu ID) może się udać ale nie musi, bo protokołów używanych na paśmie 433MHz jest przynajmniej paręnaście.

Z tego co wiem nawet Harmony Hub Cię nie ratuje (bo nie obsługuje 433MHz, a oprócz IR ma wsparcie sterowania po BT i WiFi).
Edytowane przez: "szopen" wrz 9. 2019
WuJoR08/09/2019 22:26

wiesz może jak zwiększyć i zmniejszyć głośność przyciskami jednocześnie w t …wiesz może jak zwiększyć i zmniejszyć głośność przyciskami jednocześnie w trzech urządzeniach? chodzi mi o tv+stb+s.bar.


Czemu tak dziwacznie? normalnie całość dźwięku odtwarza się za pomocą jednego urządzenia zmieniając tylko źródło w/g potrzeb (i zwykle to urządzenie które obrabia dźwięk to jest amplituner, w twoim przypadku będzie to SB)
proponuję zajrzeć na stronę wsparcia - tam znalazłem wszelkie potrzebne informacje (gdy ich potrzebowałem)
oneforall.com/uni…ort
niestety ten pilot nie jest aż tak elastyczny w konfiguracji jak się wydaje…
Edytowane przez: "szopen" wrz 9. 2019
szopen09/09/2019 00:11

Czemu tak dziwacznie? normalnie całość dźwięku odtwarza się za pomocą jedne …Czemu tak dziwacznie? normalnie całość dźwięku odtwarza się za pomocą jednego urządzenia zmieniając tylko źródło w/g potrzeb (i zwykle to urządzenie które obrabia dźwięk to jest amplituner, w twoim przypadku będzie to SB)


chodzi o to że dekoder vectry mam podpięty hdmi do tv a tv mam podpięte kablem optycznym do soundbara. jak mam ustawione devices na tv i chcę zwiększyć lub zmniejszyć głośność zmienia mi w tv i sounbarze ale w dekoderze nie. a jak przełączę na stb czyli dekoder to mi podgłasza tylko dekoder.
WuJoR09/09/2019 00:17

chodzi o to że dekoder vectry mam podpięty hdmi do tv a tv mam podpięte ka …chodzi o to że dekoder vectry mam podpięty hdmi do tv a tv mam podpięte kablem optycznym do soundbara. jak mam ustawione devices na tv i chcę zwiększyć lub zmniejszyć głośność zmienia mi w tv i sounbarze ale w dekoderze nie. a jak przełączę na stb czyli dekoder to mi podgłasza tylko dekoder.


próbowałem już magic => activity => 5 i nic nie wiem może źle robię... chodzi o tv+stb+s.bar
WuJoR09/09/2019 00:17

chodzi o to że dekoder vectry mam podpięty hdmi do tv a tv mam podpięte ka …chodzi o to że dekoder vectry mam podpięty hdmi do tv a tv mam podpięte kablem optycznym do soundbara. jak mam ustawione devices na tv i chcę zwiększyć lub zmniejszyć głośność zmienia mi w tv i sounbarze ale w dekoderze nie. a jak przełączę na stb czyli dekoder to mi podgłasza tylko dekoder.


Przyznaję się szczerze, że nie bardzo rozumiem problem, w TV zmniejsz głośność w głośnikach na zawsze na zero (jeśli w tv nie masz funkcji przekierowania dźwięku wyłącznie na wyjście liniowe, spdif czy optyka) i korzystaj wyłącznie ze sterowania soundbarem, klawisze głośności możesz nadpisać funkcją uczenia jeśli w domyślnej konfiguracji nie działa to jak należy (więc nawet gdy będziesz miał wybrany TV to i tak będziesz sterował głośnością tylko w SB).

Może nie napisałem tego jasno - moja idea polega na sterowaniu głośnością TYLKO i wyłącznie w SB (bo tak jest najwygodniej i tak się to robi mając ampli), a nigdy w TV (zawsze 0, bo i tak zawsze dźwięk masz obsługiwany przez SB) ani dekoderze (oczywiście trzeba sobie ustawić wyjściowe poziomy różnych urządzeń podpiętych do SB czy TV na mniej więcej równym poziomie, aby zmiana źródła dźwięku nie wywoływała konieczności zmniejszania czy zwiększania głośności SB za każdym razem).
Pilota zmusisz do obsługi głośności tylko w SB stosując opcję "volume lock" opisaną w instrukcji, skoro już do niej zajrzałem to jest to sekwencja Magic->993->Devices (tyle razy aby wskazać gdzie sobie zaprogramowałeś SB)->Magic
Wyjście optyczne czy SPDIF w normalnych tv ma zawsze poziom liniowy.
Edytowane przez: "szopen" wrz 9. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst