Niestety, ta okazja już wygasła
One For All Smart Control 5
173° Zakończono

One For All Smart Control 5

89zł149zł-40%x-kom Okazje
16
wrz 11.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gorący strzał z x-kom
Pilot Smart Control marki One For All przeznaczony przede wszystkim dla telewizorów z aplikacją Netflix, ponieważ kontroler posiada specjalny skrót klawiszowy "NETTV".
Oprócz tej aplikacji klawisz będzie współpracował także m.in z Plex, Youtube czy UFC. Produkt może obsługiwać do 5 urządzeń.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 140
Wysokość w milimetrach 280
Głębokość w milimetrach 40
Przeznaczenie (piloty) Uniwersalny
Radiowy Nie
Pasuje do
Uniwersalny pilot - obsługa do 5 urządzeń
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

16 Komentarzy
Kupiłem, zobaczymy co potrafi
NFC?
aImLeSS11/09/2019 22:33

Kupiłem, zobaczymy co potrafi


Mam wersję 8in1... Logitech Harmony to to oczywiście nie jest, ale wszystkie inne bije na głowę.
Pytanie być może głupie, ale nie znam się na tym. Czy on pracuje na podczerwień? Pytam, bo rozważyłbym go do obsługi starego, analogowego wzmacniacza stereo.
Tak to jest pilot IR. Mam go i nie wiem czym się tak ludzie zachwycają . Lepiej kupić Logitech harmony 300. Konfiguracja tego pilota to katastrofa.
Edytowane przez: "edass" wrz 11.
edass11/09/2019 22:40

Tak to jest pilot IR. Mam go i nie wiem czym się tak ludzie zachwycają . L …Tak to jest pilot IR. Mam go i nie wiem czym się tak ludzie zachwycają . Lepiej kupić Logitech harmony 300. Konfiguracja tego pilota to katastrofa.podobno można go konfigurować przez smartphone'a
Podobno...
Ta konfiguracja przez smartfona umożliwia tylko dodanie podstawowych urządzeń.
edass11/09/2019 22:40

Tak to jest pilot IR. Mam go i nie wiem czym się tak ludzie zachwycają . L …Tak to jest pilot IR. Mam go i nie wiem czym się tak ludzie zachwycają . Lepiej kupić Logitech harmony 300. Konfiguracja tego pilota to katastrofa.Wojskowy11/09/2019 22:37

Pytanie być może głupie, ale nie znam się na tym. Czy on pracuje na pod …Pytanie być może głupie, ale nie znam się na tym. Czy on pracuje na podczerwień? Pytam, bo rozważyłbym go do obsługi starego, analogowego wzmacniacza stereo.


Nie słyszeli że #XiaomiLepsze
My światli Pepperowicze mamy IR w swoich smartfonach wypaśnych targanych z CHRL.
Edytowane przez: "mmxv" wrz 11.
Dziala z upc horizon ?
to już lepiej kupić Oskar Multi 2.0 8w1, polski produkt, wsparcie PL, dziła z dekoderami nc, polsat, upc itp, a jak by co można pisac do serwisu producenta, zawsze podeslą kod czy pomogą.
Edytowane przez: "BobBT" wrz 11.
Od czasu jak kupiłem Harmony 555 nawet nie spojrzę na inne marki. Konfiguracja na kompie jak się żywnie podoba, później tylko podpinamy pilota i synchronizujemy ustawienia. Łatwo, miło i przyjemnie. I dodatkowo ma opcję klonowania sygnału z innego pilota.
Panowie, pytanie trochę z innej beczki - w starym tv Samsunga miałem pilota ze wskaźnikiem, przydawał się przy przeglądaniu neta. Kupiłem teraz Sony na androidzie - czy jest jakiś pilot, który ma taki wskaźnik? Czy to kwestia systemu na tv i nie ma na to szans?
Edytowane przez: "Bartol" wrz 12.
Wydaje się, że na allegro są tańsze. Ale na 4 urządzenia.
aImLeSS11/09/2019 22:53

podobno można go konfigurować przez smartphone'a


Można - jest aplikacja do obsługi pilota i pobierania programów dla odpowiednich urządzeń. Trzeba tylko mieć na uwadze że Logitech to to nie jest, ale daje radę w zupełności jeśli ktoś nie potrzebuje wodotrysków.
Z tego co zauważyłem, wpiernicza jednak baterie dość szybko (4 paluszki poszły szybciej niż 2 w pilocie od telewizora, który jest stosowany dużo częściej)
Bartol12/09/2019 07:55

Panowie, pytanie trochę z innej beczki - w starym tv Samsunga miałem p …Panowie, pytanie trochę z innej beczki - w starym tv Samsunga miałem pilota ze wskaźnikiem, przydawał się przy przeglądaniu neta. Kupiłem teraz Sony na androidzie - czy jest jakiś pilot, który ma taki wskaźnik? Czy to kwestia systemu na tv i nie ma na to szans?


niestety nie ma. sam mam starszy model samsunga z różdzką ale muszę zmienić na coś większego i jakiś czas temu zrezygnowałem właśnie z zakupu samsunga jak się połapałem, że już nie robią takich pilotów. z tego co wiem w tej chwili ten feature mają tylko tv od lg.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst