Niestety, ta okazja już wygasła
ON Auchan Kraków Bonarka
126° Zakończono

ON Auchan Kraków Bonarka

4,89złAuchan Okazje
15
126° Zakończono
ON Auchan Kraków Bonarka
gru 5. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przyzwoita cena, BP po sąsiedzku ma 5.22.
Na tej samej stacji Pb95 po 4.54
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
15 Komentarzy
Auchan Poznań/Swadzim też 4.89zł za ON jakby co Najtaniej w okolicy.
Edytowane przez: "Doman" gru 5. 2018
Moim zdaniem stacja przy tym Auchan to najtańsza stacja w całym Kraku. Szkoda, że tylko jedna.
Cena standard na auchanach
Jak z jakością ON na tej stacji? Nigdy nie tankowałem na takich "przysklepowych", ale po ostatniej akcji jaka miałem z Orlenem nabralem ochoty na spróbowanie, tym bardziej, że cena mocno atrakcyjna
Nie wiem jak jakość paliw, ale np dystrybutora LPG bardzo kiepska. Prawie nigdy nie udalo mi sie zatankowac do pelna. Po pewnym poziomie zatankowania zaczyna strasznie wolno leciec. Na innych stacjach nie mam tego problemu, tylko Poznań Swadzim.
mmaksiu5 min

Jak z jakością ON na tej stacji? Nigdy nie tankowałem na takich "p …Jak z jakością ON na tej stacji? Nigdy nie tankowałem na takich "przysklepowych", ale po ostatniej akcji jaka miałem z Orlenem nabralem ochoty na spróbowanie, tym bardziej, że cena mocno atrakcyjna


Dużo razy tam tankowałem, nie ma problemu. Raczej się pilnują, żeby nie znaleźć się na czołówkach gazet...
Ja zawsze tankuje i jest ok, leje tam orlen
Paliwo do stacji Auchan dostarcza... orlen i lotos. Paliwo jest tej samej jakości ale sprzedawane jest na marży bliskiej 0% w celu przyciągnięcia klientów do marketu.
Doman21 min

Nie wiem jak jakość paliw, ale np dystrybutora LPG bardzo kiepska. Prawie n …Nie wiem jak jakość paliw, ale np dystrybutora LPG bardzo kiepska. Prawie nigdy nie udalo mi sie zatankowac do pelna. Po pewnym poziomie zatankowania zaczyna strasznie wolno leciec. Na innych stacjach nie mam tego problemu, tylko Poznań Swadzim.


W Krakowie w ogóle go nie ma... więc lepszy rydz
Tylko tam tankuję na co dzień - przez te lata ładnych parę ton przelałem.. autko na pompowtryskach i nic się nie dzieje..
Ostatnio tankowalem tam z miesiąc temu, jak był remont. Mocne błoto musiało być w dieslu bo mi całym silnikiem trzęsło. Przesiadłem się na Carrefour i jest lepiej.
Na Auchan przy Bonarce tankowałem jakiś czas temu Pb przez około rok, stare auto więc myślałem że brak mocy bierze się z jego wieku. Jednak okazało się że to kwestia jakości paliwa, tankując na BP czy Orlenie moc wzrosła i spalanie spadło. Potem, w rozmowach, obserwacje potwierdzili znajomi, od tamtej pory omijam tę stację.
Edytowane przez: "Sahim" gru 5. 2018
Sahim05/12/2018 12:57

Na Auchan przy Bonarce tankowałem jakiś czas temu Pb przez około rok, st …Na Auchan przy Bonarce tankowałem jakiś czas temu Pb przez około rok, stare auto więc myślałem że brak mocy bierze się z jego wieku. Jednak okazało się że to kwestia jakości paliwa, tankując na BP czy Orlenie moc wzrosła i spalanie spadło. Potem, w rozmowach, obserwacje potwierdzili znajomi, od tamtej pory omijam tę stację.


Jasne ... widzę że konkurencja nie śpi ...
rmf68 g, 17 min

Jasne ... widzę że konkurencja nie śpi ...


Chorobcia, specjalnie ponad rok temu zarejestrowałem się na pepperze żeby wczoraj wreszcie napisać ten jeden chytry, zabijający konkurencję komentarz, a tu od razu wpadka..
Myślę, że tu nie chodzi o to, że konkurencja.. Każdy ma inne odczucia z używania danego paliwa. Jeden nie zauważy, drugi stwierdzi, że lepiej tanio i nie obchodzi go co się dzieje z samochodem, a trzeci jak ja ma samochód który jest jakiś dzwiny nie toleruje innego filtra powietrza niż z aso i paliwa z Orlenu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst