291°
Opublikowano 17 godzin temu

TomTom GO Professional 620 nawigacja GPS dla ciężarówek ( mapy Europy, TomTom Traffic, Wi-Fi, POI dla dużych pojazdów)

1 043,95zł1 482zł-30%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika holden
Opublikowane przez
holden
Dołączył w 2016
28
737

O tej okazji

Profesjonalna nawigacja dla dużych pojazdów. Urządzenie TomTom GO PROFESSIONAL zapewnia nowe sposoby na wydajną jazdę. Oferuje dożywotni dostęp do aktualizacji map za pośrednictwem Wi-Fi®. Może też wskazywać drogę do użytecznych miejsc dla ciężarówek i autobusów, takich jak stacje benzynowe czy parkingi starannie dobrane z pomocą usług DKV, Les Routiers i ParkYourBus. Urządzenie umożliwia odczytywanie na głos wiadomości oraz korzystanie z usług Google Now™ i Siri na smartfonie bez odwracania uwagi od drogi. Teraz dzięki ostrzeżeniom o wstrzymanym ruchu oraz usłudze TomTom Traffic dostępnym w czasie rzeczywistym w urządzeniu nawigacyjnym dla ciężarówek jazda będzie bezpieczniejsza i wydajniejsza niż kiedykolwiek przedtem.

Zawartość opakowania
GO Professional 520; uchwyt Click&GO; ładowarka do samochodów ciężarowych; ładowarka USB; podkładki do deski rozdzielczej; instrukcja obsługi; odbiornik TMC

Funkcje i szczegóły
Regularnie aktualizowane mapy UE dla dużych pojazdów: jeździj trasami odpowiednimi dla ciężarówek z niebezpiecznymi ładunkami, o określonych wymiarach, masie oraz prędkości i docieraj do celu na czas.
Najwyższej klasy usługa TomTom Traffic i inne przez Bluetooth: unikaj korków i zyskaj dokładne czasy przybycia. Podróżuj bezpieczniej dzięki ostrzeżeniom o korkach.
Aktualizacje przez Wi-Fi: regularne aktualizacje map UE i usług są szybkie i łatwe dzięki modułowi Wi-Fi w nawigacji TomTom GO Professional dla ciężarówek. Bez komputera!
Ekran dotykowy 6″ i uchwyt montażowy: zamontuj bezpiecznie nawigację TomTom GO Professional w specjalnym uchwycie click-and-drive i korzystaj z przejrzystych instrukcji na czytelnym w słońcu ekranie.
Tryb głośnomówiący i SMS-y przez Bluetooth: telefon sparowany z nawigacją dla ciężarówki to większe bezpieczeństwo na drodze. Korzystaj z trybu głośnomówiącego i odczytywania wiadomości na głos.
UM-y dla dużych pojazdów: nie przegap stacji paliw, postoju na odpoczynek ani serwisów. Dzięki danym DKV i ParkyourBus TomTom GO Professional zapewnia informacje o 50 tys. UM-ów dla dużych pojazdów.
Gwarancja ‎2 letnia producenta
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pawel.skowron
  Spoko promka a coś podobnego za 100 ziko?
  Awatar użytkownika Remigiusz_Baczek
  Za 100 ziko to tylko przewodniczkę regionalną możesz wynająć
 2. Awatar użytkownika MarioMag
  Brać czy lepiej tableta i wgrane mapy?
  Awatar użytkownika vEqq10
  Na tablecie musisz co rok kupowac subskrypcje. Tu masz dozywotnio.
 3. Awatar użytkownika Jonny_V
  Szkoda ze nie ma garmina dezl
 4. Awatar użytkownika etamin
  więcej od nich nie kupię . skasowali wsparcie do zegarków sportowych i mogę go sobie teraz na złom oddać
 5. Awatar użytkownika SzaryPan
  Czy w poi są miejsca gdzie stoją divy?
 6. Awatar użytkownika dario_sym
  Nie kumam, w czym to jest lepsze o google mapsów ? :/
  Awatar użytkownika MantoShow
  Na pierwszym zdjęciu masz odpowiedź 😄
 7. Awatar użytkownika Bartosz_Jurek
  Jakie znacie nawigacje, które umożliwiają wprowadzenie wysokości pojazdu? Zasadniczo chodzi o kampera więc inne typowo logistyczne funkcje nie są potrzebne
 8. Awatar użytkownika Koko_Dżambo
  Kuhwa co ja bym zrobił bez tomtoma
Awatar użytkownika