Niestety, ta okazja już wygasła
Olympus E-M10 Mark II Korpus Czarny + EZ-M1442EZ Czarny
329° Zakończono

Olympus E-M10 Mark II Korpus Czarny + EZ-M1442EZ Czarny

1.999zł2.499zł-20%Komputronik Okazje
16
wrz 29.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena za Olympus Mark II z obiektywem: EZ-M1442EZ

Recenzja i test sprzętu:
youtube.com/wat…kxA


Fajne porównanie Klawittera do innych modeli:
youtube.com/wat…Teg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Marcio29/09/2019 12:09

Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten …Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten z okazji to jakieś nieporozumienie, nudne wielkie retro, które zniechęci wielu przez swoje wymiary. To jest nawet większe od pełnej klatki Sony A7.Kolega niech nie pisze bzdur, skoro nawet nie miał w ręce e-m10 ani A7, e-m10 mark II jest małym zgrabnym świetnym bezusterkowym, znaczeni mniejszym i prawie 2 razy lżejszym od A7, a jak się podłączy obiektyw to różnica jest jeszcze większa

2896887-y6KPj.jpg
Edytowane przez: "FotX" wrz 29.
16 Komentarzy
Nie ta recenzja na yt.
OperatorKoparki29/09/2019 11:53

Nie ta recenzja na yt.


racja, źle skopiowałem, bo otwarłem i przeglądałem kilka, poprawiłem
Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten z okazji to jakieś nieporozumienie, nudne wielkie retro, które zniechęci wielu przez swoje wymiary. To jest nawet większe od pełnej klatki Sony A7.
Marcio29/09/2019 12:09

Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten …Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten z okazji to jakieś nieporozumienie, nudne wielkie retro, które zniechęci wielu przez swoje wymiary. To jest nawet większe od pełnej klatki Sony A7.Kolega niech nie pisze bzdur, skoro nawet nie miał w ręce e-m10 ani A7, e-m10 mark II jest małym zgrabnym świetnym bezusterkowym, znaczeni mniejszym i prawie 2 razy lżejszym od A7, a jak się podłączy obiektyw to różnica jest jeszcze większa

2896887-y6KPj.jpg
Edytowane przez: "FotX" wrz 29.
PawelBe29/09/2019 11:58

racja, źle skopiowałem, bo otwarłem i przeglądałem kilka, poprawiłem


otwarłem
Ogólnie już o jakiegoś czasu, planuje jego zakup. Zaczekam jeszcze do BF, ale oczywiście plus.
Marcio29/09/2019 12:09

Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten …Mam aparacik m4/3 ale tylko dlatego że jest to zgrabne EPL Olympusa, a ten z okazji to jakieś nieporozumienie, nudne wielkie retro, które zniechęci wielu przez swoje wymiary. To jest nawet większe od pełnej klatki Sony A7.


Nieporozumieniem to są aparaty pokroju X-H1.
FotX29/09/2019 12:15

Kolega niech nie pisze bzdur, skoro nawet nie miał w ręce e-m10 ani A7, e …Kolega niech nie pisze bzdur, skoro nawet nie miał w ręce e-m10 ani A7, e-m10 mark II jest małym zgrabnym świetnym bezusterkowym, znaczeni mniejszym i prawie 2 razy lżejszym od A7, a jak się podłączy obiektyw to różnica jest jeszcze większa [Obrazek]


2897555-OMxfG.jpg
Marcio29/09/2019 14:54

[Obrazek]


Głębokość jest zbliżona, ale nadal w A7 jest trochę większa, więc trochę ma wyrost ten pierwszy komentarz, a drugim pokazałeś że na szerokość są zbliżone i tyle.
Edytowane przez: "wordlord" wrz 29.
j.mp/2m2oAoY
teraz porównanie ma większy sens
2897705-5dn4N.jpg
Edytowane przez: "michal.krakow" wrz 29.
dobry i ładny ( imho ) sprzęt
Mam ten aparat też z pancakiem. Zdecydowanie mogę go polecić, jestem bardzo zadowolony. Bardzo poręczny dzięki czemu zawsze podczas jakichś wyjazdów mam go przy sobie. Na dobrą sprawę na jakichś wycieczkach np. w góry można go trzymać w kurce albo bocznej kieszeni plecaka beż żadnych toreb, przynajmniej z naleśnikiem. Kupiłem z dodatkowym gripem, w sklepie kosztuje chyba z 200 pln, za tyle bym nie kupił, ale jak ktoś ma możliwość w niższej cenie nabyć to polecam. Ułatwia i upewnia chwytanie jedną ręką. Fotki wychodzą naprawdę spoko. Nie jestem doświadczonym fotografem, zazwyczaj używam trybu auto albo tematycznych/artystycznych trybów, których aparat ma bardzo dużo. Fajna sprawa jak ktoś się dobrze nie zna na fotografowaniu. Mam zamiar się z nim trochę poduczyć. Uważam, że to dobry wybór dla początkujących pasjonatów, a we wprawionych rękach na pewno ma duży potencjał mimo że to micro 4/3.

Nagrywałem nim filmiki i też jest git, nie ma wprawdzie 4k, ale mi to niepotrzebne, Ma za to dobrą stabilizację obrazu (wiadomo gimbal i tak jest bardziej spoko). Jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy to brak możliwości obrotu ekranu o 180 stopni. Wprawdzie jest wysuwany i jest zmiana kąta ale to nie to samo. Możliwe że w mkIII jest już taka opcja.

ps. Aparat sprawia wrażenie bardzo solidnego, nie jak jakaś chińska zabawka z plastiku.
Edytowane przez: "janasxx" wrz 29.
michal.krakow29/09/2019 15:38

j.mp/2m2oAoYteraz porównanie ma większy sens [Obrazek]


Co to za porównanie? Dałeś obiektyw APS-C do aparatu pełnoklatkowego!
Wsadź mu tam obiektyw naleśnikowy pokroju Samyang 35mm f/2,8 albo skoro idziesz tropem obiektywów kitowych, to ten kitowy FE.

Ja sam korzystam z A7II i jest to aparat wystarczająco mały (z zastrzeżeniem co do obiektywu, bo tutaj trzeba po prostu wybierać kompaktowe stałki pokroju 28/2 albo 45/1.8), by potrafił być niewygodny do trzymania mimo drobnych dłoni. A7 jest w kategorii pośredniej – nie jest mały, nie jest duży, więc ludzie raczej dokupują uchwyt pionowy i robią z niego coś większego dla lepszej ergonomii (ja sam korzystam i polecam). Widywałem te Olympusy w sklepach i ludzie naprawdę przesadzają — Olympus z okazji to malutki aparacik, w ogóle nieporównywalny do lustrzanek czy A7. A obiektywy MFT to w ogóle miniaturki.
Edytowane przez: "Plotron" wrz 29.
Wyprzedane. Dobranoc, można się rozejść
Edytowane przez: "PieprzCayenne" wrz 29.
janasxx29/09/2019 19:38

Mam ten aparat też z pancakiem. Zdecydowanie mogę go polecić, jestem ba …Mam ten aparat też z pancakiem. Zdecydowanie mogę go polecić, jestem bardzo zadowolony. Bardzo poręczny dzięki czemu zawsze podczas jakichś wyjazdów mam go przy sobie. Na dobrą sprawę na jakichś wycieczkach np. w góry można go trzymać w kurce albo bocznej kieszeni plecaka beż żadnych toreb, przynajmniej z naleśnikiem. Kupiłem z dodatkowym gripem, w sklepie kosztuje chyba z 200 pln, za tyle bym nie kupił, ale jak ktoś ma możliwość w niższej cenie nabyć to polecam. Ułatwia i upewnia chwytanie jedną ręką. Fotki wychodzą naprawdę spoko. Nie jestem doświadczonym fotografem, zazwyczaj używam trybu auto albo tematycznych/artystycznych trybów, których aparat ma bardzo dużo. Fajna sprawa jak ktoś się dobrze nie zna na fotografowaniu. Mam zamiar się z nim trochę poduczyć. Uważam, że to dobry wybór dla początkujących pasjonatów, a we wprawionych rękach na pewno ma duży potencjał mimo że to micro 4/3. Nagrywałem nim filmiki i też jest git, nie ma wprawdzie 4k, ale mi to niepotrzebne, Ma za to dobrą stabilizację obrazu (wiadomo gimbal i tak jest bardziej spoko). Jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy to brak możliwości obrotu ekranu o 180 stopni. Wprawdzie jest wysuwany i jest zmiana kąta ale to nie to samo. Możliwe że w mkIII jest już taka opcja.ps. Aparat sprawia wrażenie bardzo solidnego, nie jak jakaś chińska zabawka z plastiku.Ja mam EM-10 pierwszą wersję. Czy w tym już dodali wejście mikrofonowe? Bo u mnie nie ma i przy nagrywaniu filmów słychać, jak szumi stabilizacja matrycy.. Dla mnie to największy minus, na szczęście głownie nim robię zdjęcia i te są super.
mhwro30/09/2019 00:16

Ja mam EM-10 pierwszą wersję. Czy w tym już dodali wejście mikrofonowe? Bo …Ja mam EM-10 pierwszą wersję. Czy w tym już dodali wejście mikrofonowe? Bo u mnie nie ma i przy nagrywaniu filmów słychać, jak szumi stabilizacja matrycy.. Dla mnie to największy minus, na szczęście głownie nim robię zdjęcia i te są super.


Nie ma wejścia, może w mk III jest.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst