Olsztyn PB95 za 4.59 Al.Warszawska(przy kortowie)
68°Zakończono

Olsztyn PB95 za 4.59 Al.Warszawska(przy kortowie)

4,59zł4,91zł-7%Orlen Okazje
18
lut 28.Lokalnie
Duży spadek ceny na stacji Orlen, cena PB95 utrzymywała się w okolicy 4.9x .Możliwe że na Al. Wojska Polskiego będzie taniej, chociaż wątpię.
Nie tankowałem więc może to być błąd cenowy
Aktualizacje społecznościowe
Orlen OkazjeOrlen rabaty

Grupy

18 Komentarzy
O i to jest info. Dzięki zaraz jadę dotankuję. Ja dałem +
Edytowane przez: "Name" lut 28.
Tak was tam łoją? W centrum PL takie "okazyjne" ceny mamy od dłuższego czasu.
Pi693 min

Tak was tam łoją? W centrum PL takie "okazyjne" ceny mamy od dłuższego cza …Tak was tam łoją? W centrum PL takie "okazyjne" ceny mamy od dłuższego czasu.


No niestety, mamy jedne z najwyższych cen paliwa w Polsce. Pewnie dlatego, że taki bogaty region.
We Wrocławiu 4,55 to jest normalna cena na dowolnej stacji
a ON dalej ponad 5zł...
No cóż, przynajmniej nie mamy największego bezrobocia
Do tego u nas na prowincji ceny dóbr fizycznych i usług z kosmosu. To cena lepszego poziomu życia;) czyste powietrze, 12 jezior z czystą woda w samym Olsztynie, brak turystów (kto by chciał przyjechać do Olsztyna? ) lasy itp.
Name6 min

No cóż, przynajmniej nie mamy największego bezrobocia ;)Do tego u nas na pr …No cóż, przynajmniej nie mamy największego bezrobocia ;)Do tego u nas na prowincji ceny dóbr fizycznych i usług z kosmosu. To cena lepszego poziomu życia;) czyste powietrze, 12 jezior z czystą woda w samym Olsztynie, brak turystów (kto by chciał przyjechać do Olsztyna? ) lasy itp.Aaaa to jest dobra metoda na smog, drogie paliwo to ludzie nie będą jeździć
m10k06 min

Aaaa to jest dobra metoda na smog, drogie paliwo to ludzie nie będą j …Aaaa to jest dobra metoda na smog, drogie paliwo to ludzie nie będą jeździć


Drogie jak dla kogo. Jak biedota z wrocka do nas przyjeżdża to dla nich drogo ale my przecież więcej zarabiamy. Jest nas mało (np. najmniejsza gęstość zaludnienia) mamy pracę a po pracy spokój, cisza ptaszki ćwierają, polityków znanych nie mamy na ulice prawie nie wychodzimy
Qzwa dlaczego ten wrocek tak daleko. Będę w wakacje to se natankuję, cysternę zabiorę
m10k023 min

We Wrocławiu 4,55 to jest normalna cena na dowolnej stacji


4.46 - Piła
U nas na Mazurach taka bieda że jak idziesz z rodziną na spacer nad jeziorem to kaczki Ci chleb rzucają.
A tak na serio to łoją nas na wszystkim ale co tam Mazury cud natury
SzczfanaGapa3 min

U nas na Mazurach taka bieda że jak idziesz z rodziną na spacer nad j …U nas na Mazurach taka bieda że jak idziesz z rodziną na spacer nad jeziorem to kaczki Ci chleb rzucają.A tak na serio to łoją nas na wszystkim ale co tam Mazury cud natury


Przesadzasz, granica z Rosją- paliwo lotnicze po 2 zł, co prawda trochę ograniczyli ale popyt na paski nadal przy granicy spory. Z moich obserwacji najtańszy chleb w tesko w Olsztynie i warszawie kosztuje tyle samo, mają przewagę bo ikea ma tam sklepy a u nas tylko drewno łoją.
Edytowane przez: "Name" lut 28.
Elbląg Nowowiejska Orlen LPG 2,16. Dla porównania Elbląg królewiecka Orlen LPG 2,23 .
Wczoraj około godziny 13, na Shell-u ul. Wilczyńskiego ON był po 4.99, a po 22 już po 5.11 zł. Takie tam wahania cen na giełdzie..
Optic13 min

4.46 - PiłaKoło mnie wczoraj było po 4,49 na dwóch stacjach więc prawie tak dobrze jak w Pile
Name13 min

Przesadzasz, granica z Rosją- paliwo lotnicze po 2 zł, co prawda trochę og …Przesadzasz, granica z Rosją- paliwo lotnicze po 2 zł, co prawda trochę ograniczyli ale popyt na paski nadal przy granicy spory. Z moich obserwacji najtańszy chleb w tesko w Olsztynie i warszawie kosztuje tyle samo, mają przewagę bo ikea ma tam sklepy a u nas tylko drewno łoją.


Odkąd znieśli mały ruch graniczny pasków jakby mniej na bezledach.
Otóż to, ceny poszły mocno w dół - dzisiaj na BP Legnicka/Milenijna PB95 była po 4,50
Olsztyn Orlen Zatorze 4,82 !
Zatanknięte, no miesiąc z głowy;)
2017191-PgGnt.jpg
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Aguli. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst