Oliwki zielone/czarne 340g za 1,99zł @ Biedronka
271°Zakończono

Oliwki zielone/czarne 340g za 1,99zł @ Biedronka

5
sty 28. 2016sty 28. 2016
W Biedronce promocja dla smakoszy oliwek. 200g/150g (z zalewą 340g) tego smakołyku za jedyne 1,99zł. Do wyboru macie: daktylowane (te czarne) i nadziewane pastą paprykową (zielone).
O ile tych czarnych nie jadłam, to te zielone są naprawdę smaczne
Taki słoik normalnie kosztuje prawie 3zł, więc okazja jest.
Promocja do 3 lutego.

Najlepsze komentarze

Ostatnio w Bierze wykryto rtęć w rybie. NIGDY WIECEJ BIEDRONKI!
5 Komentarzy

Oliwki z Biedronki z gumą guar!!! ...i ja się pytam skąd w oliwkach takie świństwo ?! Ludziska czytajcie etykiety, nie jedzcie tego:-/

"E 412 jest naturalnym, roślinnym środkiem zagęszczającym i stabilizatorem. Guma guar uważana jest za nieszkodliwą, jednak zdarzają się przypadki wystąpienia po jej spożyciu reakcji alergicznych w postaci zaburzeń żołądkowo-jelitowych, astmy i egzemy kontaktowej. Nadmierne spożycie może prowadzić do nudności, wzdęć i biegunek. Guma guar pęcznieje w żołądku, co daje uczucie sytości. Jako rozpuszczalny w wodzie błonnik, pomaga w leczeniu zaparć, sprzyja namnażaniu się korzystnej flory bakteryjnej, jest pomocna w utrzymaniu optymalnego pH w jelitach oraz w prewencji nowotworów jelita grubego."
czytamyetykiety.pl/tag…12/

I co w tym takiego złego?

Ostatnio w Bierze wykryto rtęć w rybie. NIGDY WIECEJ BIEDRONKI!

Co jest złego w gumie guar, co jest złego w E 412, E 246, E 273 itp itd...? Może i nic, może to faktycznie same witaminy. Ale skoro nic w tym złego to po co w ogóle?! Faktycznie samo zdrowie!:-O Nic tylko zajadać i umierać na raka.

Jak ktoś zje cały słoik to może się obawiać, ale rozsądne ilości nie zaszkodzą.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst