Niestety, ta okazja już wygasła
Oliwa z oliwek 1l La Espanola extra virgin, Kaufland Kielce na stoku
263° Zakończono

Oliwa z oliwek 1l La Espanola extra virgin, Kaufland Kielce na stoku

22,99zł27,99zł-18%Kaufland Okazje
8
263° Zakończono
Oliwa z oliwek 1l La Espanola extra virgin, Kaufland Kielce na stoku
gru 22. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

1l oliwy z oliwek extra virgin. Oferta znaleziona lokalnie w Kaufland Kielce Na stoku.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
8 Komentarzy
Już myślałem że 1l alko w tej cenie
MTBgru 22.

Już myślałem że 1l alko w tej cenie


Pepper by spłonął ;P
Święta tuż tuż, więc się pomądruję :P Oliwa z oliwek, to jak masło maślane. Jeżeli oliwa, to zawsze z oliwek, a jeżeli jest z czegoś innego, to wtedy dodawany jest człon "z..." np oliwa z z pestek dyni itd Oczywiście plus za wrzutę, no i Świąt Wesołych
Boxi5 g, 56 min

Święta tuż tuż, więc się pomądruję :P Oliwa z oliwek, to jak masło maślane. …Święta tuż tuż, więc się pomądruję :P Oliwa z oliwek, to jak masło maślane. Jeżeli oliwa, to zawsze z oliwek, a jeżeli jest z czegoś innego, to wtedy dodawany jest człon "z..." np oliwa z z pestek dyni itd Oczywiście plus za wrzutę, no i Świąt Wesołych


To i ja się pomądruję. Dla mnie oliwa to też tylko z oliwek, ale wiele osób mówi nawet na olej rzepakowy oliwa (mieszkam w Kielcach, może to taki regionalizm). Więc lepiej napisać że z oliwek żeby nie było wątpliwości.
Avatar
Usunięty24386
Przestańcie jeść ten syf o wiele zdrowszy jest olej rzepakowy tłoczony na zimno. Wielu ludzi słyszy oliwa i czuje podnietę ale w naszych warunkach klimatycznych można wręcz powiedzieć że oliwa szkodzi i jest niezdrowa, zachęcam poczytać.
Usunięty2438624/12/2018 11:50

Przestańcie jeść ten syf o wiele zdrowszy jest olej rzepakowy tłoczony na z …Przestańcie jeść ten syf o wiele zdrowszy jest olej rzepakowy tłoczony na zimno. Wielu ludzi słyszy oliwa i czuje podnietę ale w naszych warunkach klimatycznych można wręcz powiedzieć że oliwa szkodzi i jest niezdrowa, zachęcam poczytać.


Może to też problem tego że Oliwa stała sie bardzo łatwo dostępna. No i na pewno jest dobrze rozpropagowana jako ta zdrowa. Chętnie poczytam wiecej o tym oleju rzepakowy tłoczonym na zimno.
Hiszpanka ekstra dziewica
Oliwa może być tylko z oliwek. Oliwa z oliwek to jak masło maślane.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst