Olej Verva i Benzyna 98 w cenie normalnego paliwa Orlen lotnisko Gdańsk
70°Zakończono

Olej Verva i Benzyna 98 w cenie normalnego paliwa Orlen lotnisko Gdańsk

8
Lokalniekwi 26. 2016
Na Orlenie mają teraz czyszczenie zbiorników normalnego paliwa i jest promocja na verve Diesel 3,87 Benzyna 98 4,23 Podobno ma to trwać dwa dni
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
To na każdym Orlenie czy tylko tym wymienionym?
A czymze takim (oprócz nazwy i ceny) rózni sie paliwo Verva od normalnego? Bo zdarzylo mi sie kilka razy przyfisiowac i zatankowałem i takie i takie. No i jakoś nie zauwazyłem jakiejś znaczącej róznicy w pracy silnika czy zwiększonych osiągów czy oszczednosci. Zeby nie bylo : mam 2 samochody wysokopojemnosciowe, nie zabawki z silniczkiem do kosiarki, w takich samochodach lepsze paliwa powinno od razu wykazac swoją wyższosc nad tymi "tzw. gorszymi". A nie wykazuje. No więc wychodzi na to, ze to zwykły marketing Orlenu nie mający nic wspólnego z lepszoscią. A frajerzy zawsze się trafią co twierdzą, ze nagle ich 100-konny samochodzik jeżdzi jak formuła-1.
babazbrodakwi 26. 2016

A czymze takim (oprócz nazwy i ceny) rózni sie paliwo Verva od normalnego? …A czymze takim (oprócz nazwy i ceny) rózni sie paliwo Verva od normalnego? Bo zdarzylo mi sie kilka razy przyfisiowac i zatankowałem i takie i takie. No i jakoś nie zauwazyłem jakiejś znaczącej róznicy w pracy silnika czy zwiększonych osiągów czy oszczednosci. Zeby nie bylo : mam 2 samochody wysokopojemnosciowe, nie zabawki z silniczkiem do kosiarki, w takich samochodach lepsze paliwa powinno od razu wykazac swoją wyższosc nad tymi "tzw. gorszymi". A nie wykazuje. No więc wychodzi na to, ze to zwykły marketing Orlenu nie mający nic wspólnego z lepszoscią. A frajerzy zawsze się trafią co twierdzą, ze nagle ich 100-konny samochodzik jeżdzi jak formuła-1.

Już się dowiedzieliśmy że jeździsz Jelczem i wiedz że takie paliwo ci nie pomoże. A żeby przekonać się czy to paliwo coś daje trzeba przynajmniej wyjeździć 2 pełne baki.
lukaszek2211kwi 26. 2016

Już się dowiedzieliśmy że jeździsz Jelczem i wiedz że takie paliwo ci nie … Już się dowiedzieliśmy że jeździsz Jelczem i wiedz że takie paliwo ci nie pomoże. A żeby przekonać się czy to paliwo coś daje trzeba przynajmniej wyjeździć 2 pełne baki.


Powaznie? Az dwa baki po ile? W moim Jelczu bak ma jakies 70litrów a sam Jelcz jakies 286 koni mechanicznych. To w sumie dziwne, bo dealer marki Jelcz ze znaczkiem BMW na masce tez twierdzi, ze Orlen to kibel nad kible, ale oczywiscie moze sie mylic, bo tu są sami fachowcy. Apropos ile dostajesz od firmy za pisanie głupot? Chetnie podjłąbym sie takiej pracy po godzinach ...
babazbrodakwi 27. 2016

Powaznie? Az dwa baki po ile? W moim Jelczu bak ma jakies 70litrów a sam … Powaznie? Az dwa baki po ile? W moim Jelczu bak ma jakies 70litrów a sam Jelcz jakies 286 koni mechanicznych. To w sumie dziwne, bo dealer marki Jelcz ze znaczkiem BMW na masce tez twierdzi, ze Orlen to kibel nad kible, ale oczywiscie moze sie mylic, bo tu są sami fachowcy. Apropos ile dostajesz od firmy za pisanie głupot? Chetnie podjłąbym sie takiej pracy po godzinach ...

Ty chyba 286 koni to w stadninie widziałeś. Jeździj sobie swoją BMW 318 z 96r. A jak cie nie stać na lepsze paliwo to nie przeszkadzaj innym. Jak szukasz pracy to w MPO VEOLIA ze swoim Jelczem dasz radę. Wiedz tez ze do 70% stacji w Polsce paliwo dostarcza ORLEN.
Edytowane przez: "lukaszek2211" lip 8. 2016
lukaszek2211lip 8. 2016

Ty chyba 286 koni to w stadninie widziałeś. Jeździj sobie swoją BMW 318 z 9 …Ty chyba 286 koni to w stadninie widziałeś. Jeździj sobie swoją BMW 318 z 96r. A jak cie nie stać na lepsze paliwo to nie przeszkadzaj innym. Jak szukasz pracy to w MPO VEOLIA ze swoim Jelczem dasz radę. Wiedz tez ze do 70% stacji w Polsce paliwo dostarcza ORLEN.


Troche późno na odpowiedzi, ale widżę że ciemniak z ciebie, wiec cię oswiecę ciemniaku: te BMW to rocznik 2007 a model to x5 3.0 sd. A tak poza tym to pisz dalej te swoje bzdurki, jednak jak beda odpowiednio głupie to i tak cię skomentuję, bo debilizmów nie idzie po trzezwemu czytac. 70% to nie 100%. Kupujesz niszowe tanie paliwo, po cenach koncernowych Arala i myślisz, ze jestes superinteligentny bo kupiłes taniej o kilka groszy i też jedzie? A najwiekszym hurtownikiem tej cienizny jest Orlen? Ciekawe rozumowanie, zasadniczo nie dziwi mnie w twoim wykonaniu to zrozumiale. 70% Polaków zaopatruje się w Biedronce , bo ma do niej najbliżej. Do delikatesów Paweł i Piotr ma najdalej. czy to oznacza, ze ma zapychac sobie kiszki tanizną z biedronki? Twoje rozumowanie kolego jest tak głupie, że az ... glupie.
Edytowane przez: "babazbroda" sie 25. 2016
babazbrodasie 25. 2016

Troche późno na odpowiedzi, ale widżę że ciemniak z ciebie, wiec cię oswie …Troche późno na odpowiedzi, ale widżę że ciemniak z ciebie, wiec cię oswiecę ciemniaku: te BMW to rocznik 2007 a model to x5 3.0 sd. A tak poza tym to pisz dalej te swoje bzdurki, jednak jak beda odpowiednio głupie to i tak cię skomentuję, bo debilizmów nie idzie po trzezwemu czytac. 70% to nie 100%. Kupujesz niszowe tanie paliwo, po cenach koncernowych Arala i myślisz, ze jestes superinteligentny bo kupiłes taniej o kilka groszy i też jedzie? A najwiekszym hurtownikiem tej cienizny jest Orlen? Ciekawe rozumowanie, zasadniczo nie dziwi mnie w twoim wykonaniu to zrozumiale. 70% Polaków zaopatruje się w Biedronce , bo ma do niej najbliżej. Do delikatesów Paweł i Piotr ma najdalej. czy to oznacza, ze ma zapychac sobie kiszki tanizną z biedronki? Twoje rozumowanie kolego jest tak głupie, że az ... glupie.

Woow 2007 rok 3.0 i jeszcze z czytnikiem kart sd super ale wiedz ze Orlen nie dostarcza do shella :p. Piotr i Paweł niezłe tylko to forum było o paliwie. A 286 koni to rzeczywiście w stadninie widziałeś!
lukaszek2211sie 29. 2016

Woow 2007 rok 3.0 i jeszcze z czytnikiem kart sd super ale wiedz ze Orlen …Woow 2007 rok 3.0 i jeszcze z czytnikiem kart sd super ale wiedz ze Orlen nie dostarcza do shella :p. Piotr i Paweł niezłe tylko to forum było o paliwie. A 286 koni to rzeczywiście w stadninie widziałeś!

Jestes wielkim tasiemcem i żerujesz na okazjach innych. Żadnej okazji nie masz dodanej wiec jezdzij sobie do Piotra i Pawła a nie szukaj przecen tutaj i nie komentuj skoro stać cie na wszystko! A ze masz najgorsze BMW serii 5 w historii to współczuje.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy