Niestety, ta okazja już wygasła

Olej smar do łańcucha rowerowego Muc-Off Wet Lube 50 ml na mokre warunki

lip 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Na allegro od 20zł, podobnie inne sklepy.
Historycznie:
552824_1.jpgWysyłka i sprzedaż przez Amazon. Darmowa dostawa z Prime.

Opis:

Muc-Off środek do smarowania na mokroMuc-Off Wet Chain Lube to bardzo wytrzymały środek smarujący do łańcucha rowerowego na duże odległości i olej, który został specjalnie opracowany tak, aby cieszyć się długodystansami w mokrych lub zabłoconych warunkach. Nasza najnowocześniejsza formuła została wyprodukowana z naturalnych składników i w całości z odnawialnych źródeł.

Muc-Off Wet Chain Lube wnika głęboko w rdzeń ogniwa łańcucha, aby zapewnić długotrwałe smarowanie i całkowitą ochronę. Nasze integralne dodatki do ekstremalnych nacisków pokrywają każdą część ogniwa, aby zapewnić jedwabiście płynną zmianę biegów i bardzo wydajny łańcuch napędowy.Cechy:

Zapewnia jedwabiście gładkie przesuwanie biegówZmniejsza tarcie i zużycie energii Odpycha wodę do ochrony łańcucha i komponentówDoskonała w mokrych, zabłoconych warunkach jazdyDodatki wysokociśnieniowe dla zwiększonej efektywnościFormuła na bazie oleju roślinnego dla ochrony środowiska

Instrukcja użytkowania

1. Przed nałożeniem smarowania łańcucha na mokro należy dokładnie oczyścić pociąg napędowy.2. Należy upewnić się, że obszar napędowy jest suchy. 3. Nanieś umiarkowaną ilość bio Wet Chain Lube na wewnętrzne ogniwo łańcucha podczas obracania pedałów w ruchu wsteczny.4. Wytrzyj nadmiar smarowanego łańcucha.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy