Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
-64°
Opublikowano 20 marca 2024

Olej silnikowy 4,5L PLATINUM CLASSIC LIFE+ 20W50 Complex Protection

60,58zł72,41zł-16%
9,99zł ·
Opublikowane przez
moto_doktor
Dołączył w 2015
1 245
2 434

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zakup oleju w tej cenie możliwy jest przez Ceneo, należy wybrać olej nacisnąć kup teraz oraz postąpić zgodnie z instrukcją.

Olej silnikowy Orlen PLATINUM Classic Life+ 20W50 4.5L
PLATINUM Classic Life+ to najwyższej jakości, mineralny olej silnikowy typu low SAPS (o obniżonej zwartości siarki, popiołu siarczanowego oraz fosforu). Został opracowany na podstawie najnowszej technologii Complex Protection Formula, co zapewnia redukcję osadów i zmniejsza ryzyko zużycia zaworów. Platinum Max Expert C4 5W-30 to olej dedykowany do silników wyposażonych w urządzenia DPF i TWC.
Gwarantuje:
wydłużenie żywotności filtrów,
zmniejszenie zużycia paliwa,
wydłużone okresy eksploatacji
Zastosowanie
PLATINUM Classic Life+ 20W-50 jest polecany stosowania w samochodach osobowych i lekkich dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe i diesla. Zapewnia skuteczne smarowanie silnika nawet w najtrudniejszych warunkach pracy - nie tylko w mieście, ale także na trasach szybkiego ruchu. Dzięki niskiej lepkości olej bez problemu dociera do węzłów tarcia, a to zapewnia bezproblemowy rozruch silnika nawet w niskich temperaturach. Olej rekomendowany do silników zarówno z turbodoładowaniem, jak i bez w pojazdach wyposażonych w urządzenia DPF i TWC. Odpowiedni do samochodów spełniających normy Euro 6

Normy, aprobaty, specyfikacje
Spełnia wymagania:
Renault RN0720
Mercedes-Benz 226.51

Oil PLATINUM CLASSIC LIFE+ 20W-50 4,5 litra: Rewolucja w Ochronie Silników o Wysokim PrzebieguNajlepszy Olej dla Silników o Znacznym PrzebieguOrlen Oil PLATINUM CLASSIC LIFE+ 20W-50 - wielosezonowy olej mineralny o pojemności 4,5 litra, zaprojektowany z myślą o wyjątkowej ochronie silników o znacznym przebiegu. Zarówno dla silników benzynowych, jak i Diesla, ten olej to twój klucz do utrzymania silnika w doskonałym stanie.Formuła "Reduce Oil Consumption"Zaawansowany pakiet dodatków uszlachetniających w oleju silnikowym pozwala na utrzymanie osadów w postaci zawiesiny, co jest niezbędne dla ochrony wysłużonych jednostek napędowych. Dodatkowo, unikalna formuła "Reduce Oil Consumption" ogranicza wycieki i zużycie oleju.Unikalne Korzyści dla Twojego SilnikaZ Orlen Oil PLATINUM CLASSIC LIFE+ 20W-50 zapewnia:Czystość Silnika: olej skutecznie utrzymuje czystość silnika.Zmniejszenie Dolewek Oleju: Dzięki formule "Reduce Oil Consumption", możesz oczekiwać mniejszej liczby dolewek oleju.Ochrona Wrażliwych Elementów Silnika: Formuła naszego oleju jest zaprojektowana tak, aby chronić najbardziej wrażliwe elementy silnika.Optymalne ZastosowanieTen olej jest szczególnie polecany do silników o przebiegu powyżej 150 tys. km. Dzięki starannie dobranej formulacji, doskonale nadaje się do konstrukcji mających tendencję do zwiększonego zużycia oleju.Specyfikacje TechniczneKlasa lepkości SAE: 20W-50Pojemność: 4,5 litraOrlen Oil PLATINUM CLASSIC LIFE+ 20W-50: Inwestuj w Ochronę Twojego Silnika!Z Orlen Oil PLATINUM CLASSIC LIFE+ 20W-50 masz pewność, że Twoje silniki o wysokim przebiegu otrzymują najlepszą możliwą ochronę. Dbaj o swój silnik i daj mu długowieczność, której potrzebuje!
Ceneo Więcej szczegółów na

Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika okuratnyolkoholik
    Do czego taki olej?
    Awatar użytkownika raxon
    W50 to do kosiarek i letniego sprzetu ogrodniczego powinien byc ok.