Olej samochodowy Lotos 10W40 5L @Biedronka
147°Zakończono

Olej samochodowy Lotos 10W40 5L @Biedronka

11
mar 28. 2016
Od jutra (29 marca) w Biedronce dość tani olej półsyntentyczny firmy Lotos. Cena niższa od jakichkolwiek w internecie (z uwzględnieniem kosztów dostawy).
Opinie o tym produkcie w internecie są różne - jedni twierdzą że jest beznadziejny, wycieka, robi w silniku "masło", inni że używają go od wielu lat i nie ma z nim problemów, pewnie wszystko zależy od silnika i sposobu użytkowania auta.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Zbanowany
masło to się robi z każdego oleju zimą jak się jeździ jedynie krótkie kilku-kilkunasto kilometrowe odcinki
Podobno nasze oleje są nie teges. Polecam oleje z aledrogo ściągane z Niemiec albo Francji od sprawdzonych sprzedawców. Kosztują 2x tyle co ten ale warto zapłacić.
jak będzie 5w30 507.00 w dobrej cenie to dajcie znać ale tutaj cena zacna
Mattimar 28. 2016

Podobno nasze oleje są nie teges. Polecam oleje z aledrogo ściągane z Ni …Podobno nasze oleje są nie teges. Polecam oleje z aledrogo ściągane z Niemiec albo Francji od sprawdzonych sprzedawców. Kosztują 2x tyle co ten ale warto zapłacić.


Wystarczy kierować się czymś innym niż marketing i kupować oleje takich firm jak Millers czy Motul, może być też Valvoline,
Uważam że te oleje także mogą być przelewane.
Cena dobra. Akurat takiego potrzebowałem.
Mattimar 28. 2016

Uważam że te oleje także mogą być przelewane.


To głupoty wciskane przez pseudomechaników. Każdy szanujący się producent nakleja plombę z hologramem żeby uniemożliwić takie zagrywki. Niskie ceny niektórych popularnych olejów na aukcjach wynikają z tego, że są rozlewane z beczek i w takich przypadkach faktycznie lepiej uważać.
Gdyby ludzie wymieniali kiedy trzeba olej a nie "aaa jeszcze 5 tys" to by nie było takich opini
no proszę, czy biedronka przebiła kaufland, w którym jakieś 2 miesiące temu butelka 4 litry była oferowana za 40 złotych
Bardzo dobra okazja. Jak ktoś wymienia olej regularnie co 5-7k km z użyciem dobrego filtra, to jakość oleju nie wiadomo jakiego znaczenia nie ma, a różnice w spalaniu są pomijalne... Najważniejsze jest częste wymienianie, a nie to co wlewamy.
Bałbym się takiego oleju. Od czasu, gdy trafiłem na oleje K2, to już innych nie używam, bo jestem pewny, że wlewam produkt dobry jakościowo, który starcza na dłużej niż te, które do tej pory kupowałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst