Olej mineralny 15w40 i półsyntetyczny  10w40 Tesco Stargard
391°Zakończono

Olej mineralny 15w40 i półsyntetyczny 10w40 Tesco Stargard

22,49zł89,99zł-75%Tesco Okazje
35
mar 18.Lokalnie
Promocja zapewne lokalna, Stargard. Zostało po kilka sztuk.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Olej za 40 zł to nie może być dobry olej.
35 Komentarzy
Strzelam ze Tesco
Lotos kosztuje przeważnie około 40 zł.
sandalbuldock24 min

Lotos kosztuje przeważnie około 40 zł.


Za 4 litry?
Olej za 40 zł to nie może być dobry olej.
wawu19911 g, 12 min

Olej za 40 zł to nie może być dobry olej.


To nowe auta nie są dobre :-)
I jeszcze stosować się do zaleceń producenta by wymieniać co 30000 km :-)
Kiedyś by przyoszczędzić zalałem Lotosa 10W40 do Corsy B i przy opalaniu silnik dłużej kręcił, po wymianie na Shela przypadłość zanikła.
Do kosiarki w sam raz
Na frytki dobry?
Mateusz_Maj51 min

Do kosiarki w sam raz


Do kosiarek, ciągnika, na płukanie silnika. Kilka zastosowań się znajdzie. Jak ktoś bardzo chce to i auto z nim pojedzie. Lepszy taki za 25zl co 10-15tys km, niż 2-3x droższy co 30tys.
Edytowane przez: "Shackmir" mar 18.
Do prowadnicy piły ok.
Cena wyjsciowa kosmos. Ogolnopolska akcja, jezeli jest na stanie w danym sklepie.
Nie ufałbym olejom kupionym w hipermarketach.
W Szczecinie na Milczańskej nie ma
patryk45657 g, 15 min

Nie ufałbym olejom kupionym w hipermarketach.


Dlaczego? Ja nie mam z tym problemu i jeśli jest dobra oferta to kupuję. Oczywiście markowe bo z no-name trochę bym się wahał. Taki Lotus czy Mobil raczej nie zaryzykowałby wystawienia na sprzedaż (nawet) do hipermarketu jakiegoś gorszego sortu, poza tym chyba by musieli dla marketów zrobić inną linie produkcyjną, inne opakowania jeśli miałby to być inny parametrowo olej, a wątpię czy ekonomicznie by im się to opłacało. Sam od czasu do czasu (jeśli jest jakaś dobra oferta) kupuję Mobil1 5w50 do Fabii oraz Total quartz ineo ecs 5w30 do Peugouta i nie widzę różnic w pracy silnika - tylko mała uwaga: olej mimo zaleceń producenta o wymianie co 30tys. km wymieniam co 15tys.km, albo po 1 roku - nawet jeśli nie ma jeszcze zrobionych tych 15tys.km i odkąd mam samochody (kilkanaście lat) nigdy nie miałem problemów z silnikiem.
Orysiek75 min

Dlaczego? Ja nie mam z tym problemu i jeśli jest dobra oferta to kupuję. O …Dlaczego? Ja nie mam z tym problemu i jeśli jest dobra oferta to kupuję. Oczywiście markowe bo z no-name trochę bym się wahał. Taki Lotus czy Mobil raczej nie zaryzykowałby wystawienia na sprzedaż (nawet) do hipermarketu jakiegoś gorszego sortu, poza tym chyba by musieli dla marketów zrobić inną linie produkcyjną, inne opakowania jeśli miałby to być inny parametrowo olej, a wątpię czy ekonomicznie by im się to opłacało. Sam od czasu do czasu (jeśli jest jakaś dobra oferta) kupuję Mobil1 5w50 do Fabii oraz Total quartz ineo ecs 5w30 do Peugouta i nie widzę różnic w pracy silnika - tylko mała uwaga: olej mimo zaleceń producenta o wymianie co 30tys. km wymieniam co 15tys.km, albo po 1 roku - nawet jeśli nie ma jeszcze zrobionych tych 15tys.km i odkąd mam samochody (kilkanaście lat) nigdy nie miałem problemów z silnikiem.


Tu nie chodzi o to czy jakaś firma by ryzykowała, a raczej o to, że często sklepy nieświadomie wprowadzają podrobione produkty na półki, które nie trzymają ustalonych norm jakościowych. Tak samo nie ufam olejom kupionym u większości sprzedawców na Allegro.
Lotos to chyba jeden z gorszych środków smarnych do silnika...
Peugeot 407 przebieg 324tyś ponad 200tyś na gazie na tym oleju i nie chce się zepsuć i nie wymieniam jakoś na czas:) szkoda że już nie robi sie takich silników
Mordeczka561 g, 20 min

Lotos to chyba jeden z gorszych środków smarnych do silnika...


Poczytaj, choć liźnij wiedzy, potem publikuj swoje nic nie wnoszące wypociny w temacie jakości "środków smarnych" LOTOS
hmm w tesco expres i tesco centrum handlowe nigdy tego nie namierzyłem, żadnej okazji z peppera
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst