Okulary pilotki z polaryzacja firmy VEITHDIA 7.20$
346°Zakończono

Okulary pilotki z polaryzacja firmy VEITHDIA 7.20$

26,07zł74zł-65%AliExpress Okazje
40
sie 30. 2018
Cena w dolarach 7.20$
Okulary pilotki z polaryzacja firmy VEITHDIA, w polskich sklepach internetowych reklamują je jako niezniszczalne (oczywiście trochę przesada). Cena wyjściowa chyba trochę zawyżona, ale za 26 zł śmiało można brać, zazwyczaj w promocjach cena jest w przedziale 35-40zl

W linku poniżej można kupić jeszcze inna wersję okularów tej firmy, taniej niż w okazji którą już jest, a nie chce jej dublować

aliexpress.com/ite…tml
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

40 Komentarzy
Zmień link na niemobilny i dodaj cenę w dolarach w opisie.

Tu link normalny: aliexpress.com/ite…tml
Edytowane przez: "Tiller" sie 30. 2018
Tillersie 30.

Zmień link na niemobilny i dodaj cenę w dolarach w opisie.Tu link n …Zmień link na niemobilny i dodaj cenę w dolarach w opisie.Tu link normalny: https://www.aliexpress.com/item/Fashion-Sunglasses-Men-Brand-Designer-Polarized-Men-UV400-Eyes-Protection-Sports-Sun-Glasses-Eyewear-Accessories-1306/32504733682.html


Dzięki, wrzuciłem z telefonu i coś poszło nie tak dlatego link nie wyszedł
Jak z jakością szkieł?
S8GHOSTsie 30. 2018

Jak z jakością szkieł?


Ja jestem zadowolony, ale są różne opinie w okazji z linka można poczytać, okulary tej samej firmy
pepper.pl/pro…802
tak tanio za oksy z polaryzacja? na pewno wszystko jest ok z nimi?
Avatar
Usunięty95438
Veithdia ma zaskakująco duże modele okularów, odradzam jeśli ktoś ma mniejsza twarz ( nie mają na przyklad aviatorow o szerokości szkła mniejszej niż 60mm, uniwersalny jest 58mm).
Uniwersalne będą za to np. modele 2140 oraz 6690.
Poza tym jakość (metalowe, polaryzacja) jest rewelacyjna.
Usunięty95438sie 30. 2018

Veithdia ma zaskakująco duże modele okularów, odradzam jeśli ktoś ma mnie …Veithdia ma zaskakująco duże modele okularów, odradzam jeśli ktoś ma mniejsza twarz ( nie mają na przyklad aviatorow o szerokości szkła mniejszej niż 60mm, uniwersalny jest 58mm). Uniwersalne będą za to np. modele 2140 oraz 6690. Poza tym jakość (metalowe, polaryzacja) jest rewelacyjna.


Bardzo duże są pilotki z cienką ramka (te z poniższego zdjecia), te z okazji są w miarę ok,
1166642-bsECt.jpg
Jak sprawa wygląda z filtrem UV? Będę ślepy za 3 miesiące? Ktoś to sprawdzał np. w salonie okulistycznym?
Gergoszsie 30. 2018

Jak sprawa wygląda z filtrem UV? Będę ślepy za 3 miesiące? Ktoś to spraw …Jak sprawa wygląda z filtrem UV? Będę ślepy za 3 miesiące? Ktoś to sprawdzał np. w salonie okulistycznym?


W salonie nie, ale używam od mniej więcej roku i jeszcze widzę :P
bodsie 30. 2018

Bardzo duże są pilotki z cienką ramka (te z poniższego zdjecia), te z oka …Bardzo duże są pilotki z cienką ramka (te z poniższego zdjecia), te z okazji są w miarę ok, [Obrazek]


Ja mam podobne do tych ze zdjęcia i tak jak pisałem w drugim temacie wewnętrzna strona jest lekko lustrzana co powoduje na niej refleksy świetlne i jak dla mnie nie nadają się one do jazdy samochodem.
4keysie 30. 2018

Ja mam podobne do tych ze zdjęcia i tak jak pisałem w drugim temacie w …Ja mam podobne do tych ze zdjęcia i tak jak pisałem w drugim temacie wewnętrzna strona jest lekko lustrzana co powoduje na niej refleksy świetlne i jak dla mnie nie nadają się one do jazdy samochodem.


Ja w tych pilotkach z okazji (czarne szkła) prowadzę samochód i jedyny problem to nawigacja w telefonie... mam naklejone jakieś szkło które powoduje, że w okularach z polaryzacją nic nie widać na ekranie telefonu... :P
bodsie 30. 2018

Ja w tych pilotkach z okazji (czarne szkła) prowadzę samochód i jedyny pr …Ja w tych pilotkach z okazji (czarne szkła) prowadzę samochód i jedyny problem to nawigacja w telefonie... mam naklejone jakieś szkło które powoduje, że w okularach z polaryzacją nic nie widać na ekranie telefonu... :P


Dlatego napisałem "jak dla mnie" ale może to dziwne odczucie po przesiadce z "Brend Iraq" a szkoda, bo fajną mają polaryzację i zaciemniają na "brązowo". Teraz kupiłem do auta jakieś od "Google".
absolutnie nie krytykuję wrzutki kolegi, bo cena zacna. zastanówcie się jednak: antyrefleks, polaryzacja i UV400 za 26 pln??? oczy mamy tylko jedne. ja bym się bał.
W końcu stwierdziłem, że zaryzykuję. Przerabiałem kilka marek okularów z polaryzacją. Od tych na prawdę drogich, przez Polaroidy i te od firmy Arctica, i nie powiem, różnica jest. Im taniej, tym gorzej. Ale jeśli te będą trzymały poziom chociaż ostatniej wymienionej marki, to się z nimi "polubię" .
Edytowane przez: "romanobrodi" sie 30. 2018
CebulowyJoesie 30. 2018

absolutnie nie krytykuję wrzutki kolegi, bo cena zacna. zastanówcie się je …absolutnie nie krytykuję wrzutki kolegi, bo cena zacna. zastanówcie się jednak: antyrefleks, polaryzacja i UV400 za 26 pln??? oczy mamy tylko jedne. ja bym się bał.


Można kupić drożej jeśli to tylko cena jest wyznacznikiem jakości

badshop.pl/okulary-meskie-veithida-ltd-limited-edition-niezniszczalne/
Edytowane przez: "bod" sie 30. 2018
bodsie 30. 2018

Można kupić drożej jeśli to tylko cena jest wyznacznikiem jakości bads …Można kupić drożej jeśli to tylko cena jest wyznacznikiem jakości badshop.pl/okulary-meskie-veithida-ltd-limited-edition-niezniszczalne/nie o to, nie o to
Takich jak ty jest kilkadziesiąt osób, fajnie zobaczyć jak działa papper
CebulowyJoesie 30. 2018

nie o to, nie o to


Szukam jakiś testów tych okularów jeśli chodzi o uv ale jak na razie lipa, ja jestem zadowolony ale jak jest jeśli porównamyje z okularami marki premium nie wiem, czy będzie jakaś wielka różnica.

Na pewno polaryzacja jest i filtr uv też, więc raczej to nie zaszkodzi, gorsze są okulary bez tego, ze zwykłymi plastikami, które tak naprawde nosi wiele osób (sam takie mam i były droższe od tych z okazji)
Edytowane przez: "bod" sie 30. 2018
bodsie 30. 2018

Szukam jakiś testów tych okularów jeśli chodzi o uv ale jak na razie lipa, …Szukam jakiś testów tych okularów jeśli chodzi o uv ale jak na razie lipa, ja jestem zadowolony ale jak jest jeśli porównamyje z okularami marki premium nie wiem, czy będzie jakaś wielka różnica.Na pewno polaryzacja jest i filtr uv też, więc raczej to nie zaszkodzi, gorsze są okulary bez tego, ze zwykłymi plastikami, które tak naprawde nosi wiele osób (sam takie mam i były droższe od tych z okazji)koniecznie podziel się linkiem, sam chętnie poczytam. nie śledzę rynku ale pamiętam, że cieszyłem się jak dziecko jak udało mi się kupić spolaryzowane z filtrem za 300 w jakiejś mega przecenie. to było kilka lat temu, a wiadomo, że ceny lecą w dół. widziałem w kilku polskich sklepach za 50 pln ale też nie chce mi się wierzyć, że to może być aż tak tanie. jak coś znajdę, to też wrzucę.
Znalazłem tylko coś takiego

Nic ciekawszego nie widzę niestety
Edytowane przez: "bod" sie 30. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst