Niestety, ta okazja już wygasła
Okulary korekcyjne (oprawki + szkła) za 30,98zł z dostawą gratis @ Kodano
112° Zakończono

Okulary korekcyjne (oprawki + szkła) za 30,98zł z dostawą gratis @ Kodano

Edytor14
lut 14. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z okazji Walentynek, w Kodano zamówimy okulary korekcyjne z oprawkami Santino oraz najtańszymi szkłami już za 30,98zł!

Cena regularna kompletu to 49,99zł (min. 19,99zł za oprawki + koszt szkieł 29,99zł), jednak z kodem rabatowym otrzymamy 18,99zł zniżki na wszystkie oprawki Santino, dzięki czemu najtańsze kosztują tylko 1zł.

KOD: SANTINOLOVE

Dodatkowo, dostawa jak i zwrot są darmowe.

Przykładowo:
37995.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Avatar
Usunięty12442
Nie warto psuć sobie wzroku najtańszymi "szkłami" produkcji chińskiej. Lepiej wybrać produkt polski (uwaga - już chyba też przenieśli całą produkcję do chin) lub najlepiej wyrób niemiecki.
@pepper01 Na co dzień, może nie jest to najlepsze rozwiązanie - ale i tak lepsze niż chińskie okulary korekcyjne w marketach. No ale, jako okulary zapasowe, myślę że dadzą radę.
Avatar
Usunięty12442
Kabanlut 14. 2017

@pepper01 Na co dzień, może nie jest to najlepsze rozwiązanie - ale i tak l …@pepper01 Na co dzień, może nie jest to najlepsze rozwiązanie - ale i tak lepsze niż chińskie okulary korekcyjne w marketach. No ale, jako okulary zapasowe, myślę że dadzą radę.W tej cenie też są to chinole i bez różnicy czy z marketu czy nie.
Wy chyba zdajecie sobie sprawę, że to tzw minusy nie? Korekcyjne w marketach są tylko plusy, więc cena kozak.
@PawelD Możesz zrobić plusy albo minusy. @pepper01 Specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się, że jest różnica jak technik dotnie pod konkretne rozstawienie źrenic + sprawdzi dane szkło, niż kupisz gotowe okulary, które nie wiadomo czy trzymają jakieś normy w sklepie. No i nie powiesz mi, że tutaj okulary z cylindrem itp. jak ktoś ma taką wadę, to to samo co okulary z marketu. Takie moje gdybanie.
To może inaczej - minusy noszą osoby z wadą, które nie widzą dobrze daleko - takich nie kupisz w biedrze. Plusy odwrotnie i kupują je zazwyczaj osoby starsze, które mają gdzieś swój wzrok i chcą tylko przeczytać wyraźnie gazetę. Aby w ogóle zamówić minusy MUSISZ mieć jakąkolwiek receptę, bo na tzw "pałę" Ci nie zrobią. Chociaż nie - zrobią, ale będą naturalnie bezużyteczne. Kupowanie takich okularów nie mierząc ich (rozstaw może być o cm za mały i już nie wejdą na głowę) trochę mija się moim zdaniem z celem, bo aktualnie są super promocje np. w salonach Dr Marchewka, gdzie można sobie przymierzyć wszystko no i jakaś pewność jest. Okularnicy wiedzą, to jak kupowanie ciuchów online. Co nie zmienia faktu, że promo dobre.
najtansze szkla za 59,90 + oprawki 19.90.PO uzwglednieniu rabatu 60,98 Tych szkieł za 30 nie ma (badz nie ma w tej wartosci co ja chce)
Edytowane przez: "mariomario" lut 14. 2017
Cebula-Manlut 14. 2017

To może inaczej - minusy noszą osoby z wadą, które nie widzą dobrze daleko …To może inaczej - minusy noszą osoby z wadą, które nie widzą dobrze daleko - takich nie kupisz w biedrze. Plusy odwrotnie i kupują je zazwyczaj osoby starsze, które mają gdzieś swój wzrok i chcą tylko przeczytać wyraźnie gazetę. Aby w ogóle zamówić minusy MUSISZ mieć jakąkolwiek receptę, bo na tzw "pałę" Ci nie zrobią. Chociaż nie - zrobią, ale będą naturalnie bezużyteczne. Kupowanie takich okularów nie mierząc ich (rozstaw może być o cm za mały i już nie wejdą na głowę) trochę mija się moim zdaniem z celem, bo aktualnie są super promocje np. w salonach Dr Marchewka, gdzie można sobie przymierzyć wszystko no i jakaś pewność jest. Okularnicy wiedzą, to jak kupowanie ciuchów online. Co nie zmienia faktu, że promo dobre.o, pierwsze słyszę że żeby zamówić okulary u optyka trzeba mieć receptę... recepta jest potrzebna tylko do ewentualnej refundacji części kosztów okularów na nfz (btw grosze) Dla krótkowidza ważny jest rozstaw źrenic żeby prawidłowo wykonać okulary. Nie wprowadzaj w błąd.​
Edytowane przez: "EdekKowaslki248" lut 14. 2017
Czytaj ze zrozumieniem. Idź do optyka i powiedz, cześć ziom potrzebuję okulary minusy. Polecam
Edytowane przez: "Cebula-Man" lut 14. 2017
Cebula-Manlut 14. 2017

Czytaj ze zrozumieniem. Idź do optyka i powiedz, cześć ziom potrzebuję oku …Czytaj ze zrozumieniem. Idź do optyka i powiedz, cześć ziom potrzebuję okulary minusy. Polecam

​dokładnie tak robię (moż bez "ziom"), moc szkieł podaję jaką potrzebuję a odległość źrenic optyk ściąga z moich aktualnych okularów. Masz jeszcze jakieś inne dobre rady i chcesz mnie czegoś nauczyć?
Oczywiście - No to współczuję twoim oczom, bo wada chociażby pogłębiająca, zły dobór mocy, plus brak pojęcia o tym, jak utrzymuje się wada, tylko podawanie na czuja, może (ba, zniszczy) ci jeszcze bardziej wzrok. Ale to w sumie nie mój interes.
@PawelD Optyk to często optometrysta, który często ma większą wiedzę jakie szkła dobrać pod wadę.
widzę że nie odpuszczasz więc znów postaram się rozwiać Twoje wątpliwości - NIGDY nie podaję optykowi parametrów które sam sobie wymyśliłem a ZAWSZE te które zostały mi przepisane przez okulistę. Jeżeli w wadzie nic sie nie zmienia i chcesz nowe/zapasowe/ładniejsze okulary to optyk ściąga parametry z aktualnych i nie trzeba do tego recepty. Oczy ma się tylko jedne dlatego nie polecam zwiększania mocy szkieł na własną rękę ale jednak jest to możliwe bez recepty. Osobiście odradzam tą promocję, lepiej udać się do prawdziwego optyka i tam zamówić oprawki ze szkłami.​
Edytowane przez: "EdekKowaslki248" lut 14. 2017
Kabanlut 14. 2017

@PawelD Optyk to często optometrysta, który często ma większą wiedzę jakie …@PawelD Optyk to często optometrysta, który często ma większą wiedzę jakie szkła dobrać pod wadę.


Potwierdzam - po pierwszej wizycie u rewelacyjnego optometrysty stwierdziłem, że nigdy więcej dobierania szkieł u okulisty
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst