Okazja Puzzle 3D (zabawka) za 0,99 USD Darmowa dostawa !
-1°Zakończono

Okazja Puzzle 3D (zabawka) za 0,99 USD Darmowa dostawa !

3,35zł10zł-67% Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
4
kwi 18. 2018
0,99$ - puzle 3d - most.
Kod: "GBAPNEW25"

Tylko dla nowych klientów! (czyli jak kod nie działa zakładam nowe konto )
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

4 Komentarze
830109-Hhcuu.jpgchyba nie warto
Coraz częściej robią z tych tandet produkty "VIP" - tylko dla nowych... Zamówiłam z GB parę rzeczy z tych za mniej niż dolara, gdzie kupon wchodzi też wyłącznie na nowe konta, może jedna była normalna, za to reszta częściowo/całkowicie niesprawna... Na jedno zamówienie napisałam reklamację ze zdjęciami, wideo, zwrócili pieniądze, na drugie zamówienie (mniejsze) już mi się nie chciało..
Nie chodzi o to, że chińszczyzna, bo chyba każdy spodziewa się takiej jakości w niskiej cenie, ale że trzeba się bawić w zakładanie wielu kont... Przesada. Jednak tanie produkty z AliExpress potrafią zaskoczyć, ba, z Gamiss zamówiłam takie młynki, że właśnie leci do mnie drugi komplet takich samych, a na GearBest tylko cashback z epn ratuje sprawę Więc nie, nie kuście takimi okazjami.
Malarzkwi 18. 2018

[Obrazek] chyba nie warto


Za 3.5 dla samej frajdy składania warto
cebulKasiakwi 18. 2018

Coraz częściej robią z tych tandet produkty "VIP" - tylko dla nowych... (a …Coraz częściej robią z tych tandet produkty "VIP" - tylko dla nowych... Zamówiłam z GB parę rzeczy z tych za mniej niż dolara, gdzie kupon wchodzi też wyłącznie na nowe konta, może jedna była normalna, za to reszta częściowo/całkowicie niesprawna... Na jedno zamówienie napisałam reklamację ze zdjęciami, wideo, zwrócili pieniądze, na drugie zamówienie (mniejsze) już mi się nie chciało.. (annoyed)Nie chodzi o to, że chińszczyzna, bo chyba każdy spodziewa się takiej jakości w niskiej cenie, ale że trzeba się bawić w zakładanie wielu kont... Przesada. Jednak tanie produkty z AliExpress potrafią zaskoczyć, ba, z Gamiss zamówiłam takie młynki, że właśnie leci do mnie drugi komplet takich samych, a na GearBest tylko cashback z epn ratuje sprawę Więc nie, nie kuście takimi okazjami.


Właśnie szukam dobrych młynków. Jakie zamówiłaś?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst