OkayFreedom VPN Premium za darmo (na rok)
338°Zakończono

OkayFreedom VPN Premium za darmo (na rok)

admin 11
sie 10. 2016
OkayFreedom za darmo na 1 okres jednego roku.

W wersji premium możemy korzystać z serwerów w krajach na całym świecie. Oprócz ochrony prywatności program wykrywa geograficznie zablokowane treści (np. filmy) i automatycznie odblokowuje zawartości przy użyciu niezbędnego serwera VPN.

Aby otrzymać instalkę i klucz wystarczy kliknąć w przycisk "Idź do okazji". Na stronie podajemy nasz adres e-mail i przechodzimy weryfikację.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
A działa na tym jankesowy Nflix?
Ktoś korzystał? Są jakieś limity transferu? Do tej pory korzystałem z Tunnel Beara (darmowy do 1GB) i działał bez zarzutu.
Dzięki
boskiapollosie 10. 2016

Ktoś korzystał? Są jakieś limity transferu? Do tej pory korzystałem z Tunn …Ktoś korzystał? Są jakieś limity transferu? Do tej pory korzystałem z Tunnel Beara (darmowy do 1GB) i działał bez zarzutu.


Mam to z SharewareOnSale chyba i działa dobrze, nie ma limitów zdaje się.
Sprawdziłem, Netflix nie poddaje się temu programowi. Szkoda
Jaka jest apk na android? Bo korzystam na telefonie
Du du.y. Nie jest to ovpn ani pptp, nie mogę się łączyć moim routerem bezpośrednio do tego VPNa tylko przez jakiś beznadziejny programik...
Limitów na miesiąc nie ma, jednakże jeżeli ktoś jest przyzwyczajony to szybkiego pobierania plików no to mocno się zdziwi. Po pierwsze pingi, normalnie mam w granicach 12-15ms, jeżeli jest włączony VPN to już pingi osiągają 240-250ms. Prędkość internetu mam normalnie 60MB/s, a z programikiem 14MB/s, wysyłanie tak samo jest mniejsze. Nie ukrywajmy, nie jest to idealny program, ale bez przesady, możemy bez problemu korzystać z komputera. Jak dla mnie darmowy VPN na rok to duży +. Jedynie do czego mogę się doczepić to to, że raczej nie nadaje się do ściągania z torrentów, jak można wyczytać na ich stronie, ale darmowy VPN, który nie jest ograniczony limitami miesięcznymi za darmo na rok to znacznie większe bezpieczeństwo przy łączeniu się z nieznanymi sieciami Wifi.
Edytowane przez: "Michaelxdd" sie 10. 2016
Tutaj macie ciekawą rozpiskę jak działają poszczególne VPN. Okay freedom na niej nie występuje niestety.

thatoneprivacysite.net/sim…rt/
Na Facebook , test łącza nawet działa dalej czas pokaże
Wersja Free określana jest jako adware, malware, skanuje pliki cookies i wstrzykuje niechciane reklamy lub nawet programy. Trzeba się napocić, żeby toto usunąć z systemu. Wersja płatna nie pojawia się w zestawieniach.
virusresearch.org/remove-okayfreedom-ads-chrome-firefox-ie-2/
http://botcrawl.com/okayfreedom-removal/

Ja mam wątpliwości co do tego programu. Ważne, żeby każdy miał świadomość, że może sobie trochę zamulić kompa, niestety.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst