Niestety, ta okazja już wygasła

OIVO Stacja ładująca do kontrolera PS5 i PS4 @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Informacje o tym produkcie
  • 【Szybkie ładowanie 2 kontrolerów PS5】 Ta stacja dokująca PS5 została zaprojektowana specjalnie do jednoczesnego ładowania 2 oficjalnych kontrolerów PS5, napędzanych przez konsolę PS5 za pomocą 2 dołączonych kabli.
  • 【Zasilana konsolą PS5】Ta stacja ładująca PS5 jest wyposażona w zintegrowany chip Quick & Safe, aby zwiększyć napięcie. Ładowarka PS5 jest zasilana przez konsolę Playstation 5 przez dwa rodzaje kabli: 1 x kabel USB-C-USB-C, 1 x kabel USB C 2 w 1, dzięki czemu można szybko naładować dwa oryginalne kontrolery PS5 w ciągu 2 godzin.
  • 【Wyświetlacz LED】Wskaźnik LED ładowarki PS5 wyraźnie wskazuje stan ładowania. Pełne naładowanie lub tryb standby – wskaźnik LED jest niebieski. Czerwony wyświetlacz na stacji ładującej ps5 wskazuje, że kontroler PS5 jest ładowany. Światło ładowania z przodu różni się od oficjalnej wersji, ekran przedni stacji ładującej PS5 ma niebieskie paski, które miga, aby wskazywać, że Twój kontroler jest ładowany.
  • 【Ulepszenie za pomocą włącznika/wyłącznika】Dzięki dodaniu włącznika/wyłącznika w pobliżu portu USB-C, stacja ładująca PS5 jest bardzo łatwa do wyłączenia. Dioda LED na ekranie miga powoli podczas ładowania, jakby oddychał.
  • Zakres dostawy: 1 x ładowarka OIVO PS5, 1 x kabel USB C 2 w 1, 1 x kabel USB-C-USB-C, OIVO stara się oferować swoim klientom najlepsze produkty i usługi. (Przyjazna wskazówka: Na ekranie znajduje się folia ochronna, po otrzymaniu produktu można ją pociągnąć i zdjąć paznokieć)

554230-VzYfq.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

5 Komentarzy