ogórki tanio @ Netto
-51°Zakończono

ogórki tanio @ Netto

27
mar 20. 2016
Już od jutra, czyli 21 marca, kupimy w Netto słoik ogórków konserwowych w bardzo niskiej cenie 2,99 zł. Nie wiem jak wy, ale ja lubię sobie czasem ugryźć ogórasa prosto ze słoika
Aktualizacje społecznościowe
Netto Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
A ja się zgodzę z @Testuje - od takich ofert na ogórki, cebulę, szczypiorek czy co tam jeszcze, odechciewa mi się wchodzić na Peppera. O ile parę miesięcy temu wrzucane oferty były z ciekawymi okazjami, tak teraz widzę "promocje" z oszczędnościami rzędu 50 gr (bo przecież paletami tych ogórków czy papryk kupował nie będę). Jak dla mnie to tak samo śmieciarskie oferty, jak tę którą sam wrzuciłem z nawigacjami z AliExpress po 0,5$ i która po 10 minutach została uznana za spam - tu jest podobnie, gdzie są ci, którzy moją propozycję uznali za spamowanie ?
27 Komentarzy
Czy to ogórki czy jednakncebula :-)
Jakaś nowa odmiana "ogórki tanio"
Po co ludzie przykładają się do tytułów i opisów, skoro można wrzucić takiego kaszana i gawiedź się cieszy?!
Testujemar 20. 2016

Jakaś nowa odmiana "ogórki tanio"Po co ludzie przykładają się do tytułów i …Jakaś nowa odmiana "ogórki tanio"Po co ludzie przykładają się do tytułów i opisów, skoro można wrzucić takiego kaszana i gawiedź się cieszy?!

​Nie ma czasu na pieszczenie się z opisem. Trzeba szybko wrzucać ofertę zanim ludzie wykupią cały towar. Kto wie kiedy ponownie trafi się możliwość zaoszczędzenia 66 groszy.
Autor
Dla krytyków: Przy cenie towaru 3,65 zł oszczędność 66 groszy, to aż 18%... Jeśli pojawia się rabat 18% na towar zwykle kosztujący 100 zł, to ludzie powinni się cieszyć, że teraz mogą to kupić za 82 zł, a jak mają możliwość kupić ogórki tańsze o taki sam procent, to już nie mogą się cieszyć? Przecież to taka sama oszczędność, tylko inny rodzaj towaru. Ja skupiam się na artykułach spożywczych, a wy się skupiajcie na czymś innym, ja wam nie przeszkadzam...
krzychu78mar 20. 2016

​Nie ma czasu na pieszczenie się z opisem. Trzeba szybko wrzucać ofertę za … ​Nie ma czasu na pieszczenie się z opisem. Trzeba szybko wrzucać ofertę zanim ludzie wykupią cały towar. Kto wie kiedy ponownie trafi się możliwość zaoszczędzenia 66 groszy.


Bierzemy paletę na spółę? Wszak to aż 18% oszczędności na tych TANICH OGÓRASACH Nie wiem, może ktoś skorzysta, ale prywatnie naprawdę nie widzę sensu w wrzucaniu takich rzeczy. Jasne, kiedy można zaoszczędzić kilka złotych na rzeczach nadających się na prezent (powiedzmy - zbliżają się święta, a gdzieś trafia się świetna oferta na alkohol), ale wrzucać ogórki konserwowe...
cichociemnymar 20. 2016

Dla krytyków: Przy cenie towaru 3,65 zł oszczędność 66 groszy, to aż 18%.. …Dla krytyków: Przy cenie towaru 3,65 zł oszczędność 66 groszy, to aż 18%... Jeśli pojawia się rabat 18% na towar zwykle kosztujący 100 zł, to ludzie powinni się cieszyć, że teraz mogą to kupić za 82 zł, a jak mają możliwość kupić ogórki tańsze o taki sam procent, to już nie mogą się cieszyć? Przecież to taka sama oszczędność, tylko inny rodzaj towaru. Ja skupiam się na artykułach spożywczych, a wy się skupiajcie na czymś innym, ja wam nie przeszkadzam...Nie szukaj na siłę usprawiedliwienia, mówiąc o procentach. To nadal jest 66 groszy. Od takich rzeczy jest aplikacja Blix, gdzie mogę przejrzeć całą gazetkę i wybrać co mnie interesuje. Wrzucanie tutaj takich rzekomo wyselekcjonowanych okazji to jakaś kpina.
I nie, nie wrzuciłem na Peppera jeszcze żadnej okazji, ponieważ uważam, że lepiej siedzieć cicho, niż robić śmietnik.
Autor
krzychu78mar 20. 2016

Nie szukaj na siłę usprawiedliwienia, mówiąc o procentach. To nadal jest 6 … Nie szukaj na siłę usprawiedliwienia, mówiąc o procentach. To nadal jest 66 groszy. Od takich rzeczy jest aplikacja Blix, gdzie mogę przejrzeć całą gazetkę i wybrać co mnie interesuje. Wrzucanie tutaj takich rzekomo wyselekcjonowanych okazji to jakaś kpina.I nie, nie wrzuciłem na Peppera jeszcze żadnej okazji, ponieważ uważam, że lepiej siedzieć cicho, niż robić śmietnik.Nie szukam niczego na siłę, podaję jak to wygląda w ujęciu procentowym, a to są fakty. To, czy coś jest promocją zależy od indywidualnego podejścia. Weź pod uwagę to, że jeśli ktoś nie wydaje dużo, ma mały budżet, kupuje tylko to, co musi, aby przeżyć, albo ma minimalistyczny styl życia, to dla niego te "66 groszy" mogą robi różnicę. To, że nie zaliczasz się do takich osób, to inna sprawa. Może sobie przeglądasz aplikację Blix (też mam zainstalowaną, ale rzadko przeglądam, bo wolę aplikację "Moja gazetka"), ale nie wszyscy to robią (bo nie chce im się, zapominają to zrobić itd) i przeglądają tylko Pepper, a dzięki ludziom, którzy wrzucają okazje z gazetki wiedzą, co warto kupić lub przynajmniej, że warto zajrzeć do danej gazetki i wybrać coś dla siebie. Okazje, które wrzucam z gazetek staram się "starannie dobierać", a nie "rzekomo selekcjonować". I tak, lepiej siedzieć cicho niż robić śmietnik, ale dobra promocja na ogórki przed świętami nie jest według mnie śmietnikiem.
grz3slawmar 20. 2016

Bierzemy paletę na spółę? Wszak to aż 18% oszczędności na tych TANICH OGÓR … Bierzemy paletę na spółę? Wszak to aż 18% oszczędności na tych TANICH OGÓRASACH Nie wiem, może ktoś skorzysta, ale prywatnie naprawdę nie widzę sensu w wrzucaniu takich rzeczy. Jasne, kiedy można zaoszczędzić kilka złotych na rzeczach nadających się na prezent (powiedzmy - zbliżają się święta, a gdzieś trafia się świetna oferta na alkohol), ale wrzucać ogórki konserwowe...


Zapewniam, że są osoby, dla których promocyjna cena ogórków stanowi dobrą okazję (ja do nich należę). Alkohol dobry na prezent powiadasz, zgadza się, a tanie ogórki to okazja do wydania mniej na święta, bo wydasz mniej na produkt, który prawdopodobnie i tak pojawi się na stole (jak nie ten, to inne kupione jedzenie). A jeśli wydasz mniej na jedzenie, to będzie cię stać na zakup droższego alkoholu na prezent... Podstawowe artykuły spożywcze to rzeczy, które kupujemy codziennie, więc jeśli można na czymś codziennie oszczędzać to właśnie na nich! PS. Nie znaczy to, że trzeba kupować najtańsze produkty ze szkodliwymi dodatkami itd. Mam na myśli porównywanie cen dobrych jakościowo produktów w różnych sklepach i zakup ich wtedy, kiedy w danym sklepie ich cena zostanie obniżona w ramach promocji.
Ten Twój majonez po 2,5pln to nie był wyselekcjonowany dobrej jakości produkt. Wrzucasz co Ci się nawinie, a później filozofujesz jak Ci ktoś próbuje wytłumaczyć że robisz śmietnik.
Autor
a ja myślę, że sam fakt istnienia takiego majonezu był wart omówienia go, nie próbowałem go wcześniej i nie znałem jego składu, ale nie można z góry zakładać, że jeśli coś jest tanie, do musi być do d*py, a nuż mogło się okazać, że w niskiej cenie kupimy coś dobrego, tylko mało znanego, trzeba szukać nowych okazji do zaoszczędzenia
No to albo dajesz coś jak to sam napisałeś "starannie wybierasz" oraz "dobre jakościowo produkty", albo jakieś badziewie za grosze, którego nie próbowałeś nigdy i tylko myślisz, że jest dobry.
Tyle strzałów w kolana zaliczyłeś, a Ty nadal chodzisz.
Jesteś oporny na wiedzę i ciężki do zaj*****
Dzięki @cichociemny za wrzucenie okazji. Słoik ogórków kupie i spróbuje czy są dobre z butlą alko
Autor
Tak, stosuję różne podejścia, jak już kiedyś wspomniałem, najczęściej chodzi o połączenie jakości z ceną, ale czasem tylko o cenę, zgadza się, w przypadku tego majonezu chodziło tylko o to, że jest niezwykle tani, zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie okazją? dobre? tanie? dobre i tanie? okazja to najczęściej dobre i tanie, ale czy coś co jest tylko tanie nie jest okazją? na pewno jest okazją cenową, a czy również jakościową dowiesz się, gdy kupisz, a jeśli nie kupisz, to nigdy się nie dowiesz, jeśli kupisz i okaże się, że jednak jakość jest taka jaka cena, czyli niska, to przestaje to być okazją i już nie kupisz tego w przyszłości. Tak było z tym majonezem. To była potencjalna okazja!

PS. Zauważ, że dodałem też okazje na majonez Winiary i Hellmann's, a więc markowe majonezy, które były w promocyjnej cenie. To były pewniaki, ale nikt nie powiedział, że tylko takie należy umieszczać. Tak jak mówiłem, trzeba też odkrywać nowe rzeczy, bo na tym polega prawdziwe łowienie okazji!
Powtarzasz się
dajcie juz spokoj...taki jest ten portal ze kazdy moze cos wrzucac,
ja osobiscie wole patrzec na okazjeq z netto, biedry czy tez na nizsza cene pieluch niz na "okazje" zakupienia za grosze lub dostania za free jakiegos tandetnego dziadostwa z chin
A ja się zgodzę z @Testuje - od takich ofert na ogórki, cebulę, szczypiorek czy co tam jeszcze, odechciewa mi się wchodzić na Peppera. O ile parę miesięcy temu wrzucane oferty były z ciekawymi okazjami, tak teraz widzę "promocje" z oszczędnościami rzędu 50 gr (bo przecież paletami tych ogórków czy papryk kupował nie będę). Jak dla mnie to tak samo śmieciarskie oferty, jak tę którą sam wrzuciłem z nawigacjami z AliExpress po 0,5$ i która po 10 minutach została uznana za spam - tu jest podobnie, gdzie są ci, którzy moją propozycję uznali za spamowanie ?
Budniumar 20. 2016

A ja się zgodzę z @Testuje - od takich ofert na ogórki, cebulę, szc …A ja się zgodzę z @Testuje - od takich ofert na ogórki, cebulę, szczypiorek czy co tam jeszcze, odechciewa mi się wchodzić na Peppera. O ile parę miesięcy temu wrzucane oferty były z ciekawymi okazjami, tak teraz widzę "promocje" z oszczędnościami rzędu 50 gr (bo przecież paletami tych ogórków czy papryk kupował nie będę). Jak dla mnie to tak samo śmieciarskie oferty, jak tę którą sam wrzuciłem z nawigacjami z AliExpress po 0,5$ i która po 10 minutach została uznana za spam - tu jest podobnie, gdzie są ci, którzy moją propozycję uznali za spamowanie ?w moim rozumieniu to jest portal dla "normalnych" ludzi a nie cebulowych biznesmenów. Czyli dla takich co robia zakupy spozywcze, kupuja pieluchy, ubrania ale czasem tez jakas gre czy elektronike itd ale dla siebie a nie na biznes zeby zarobic 50 zł na allegro i nie zaplacic od tego podatku.

i dla jasnosci nie pojade do sklepu oddalonego o kilka km tylko po to zeby kupic ogorki tansze o 50 gr, ale jak robie zakupy akurat w tym sklepie to na pewno dzieki temu zwroce na nie uwage

Mam wrazenie ze osoby najbardziej hejtujace "codzienne" przedmioty jak ubrania czy jedznie to osoby na garnuszku rodzicow ktore robia biznesy kupujac na promocji konsole w biedronce i sprzedajace na allegro z jakims symbolicznycm zyskiem ktory wykozystuja na przyjemnosci a nie zycie
@Nitro a kto mówi o zarabianiu i nie płaceniu podatków ? Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że wyszukuje okazji, żeby zrobić janusz-biznes. Po prostu uważam, że oferty tu wrzucane, aby były godne uwagi nie mogą dot. 50 groszowej oszczędności. Takich promo na 50 groszy - ba, nawet na 10 zł to w sieci jest bez liku, a jednak nikt o tym nie pisze - bo to nie jest atrakcyjne i tyle. Tak samo jak IMO ogórki, papryka czy inna cebula.
Budniumar 20. 2016

@Nitro a kto mówi o zarabianiu i nie płaceniu podatków ? Nie wiem skąd Ci p …@Nitro a kto mówi o zarabianiu i nie płaceniu podatków ? Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że wyszukuje okazji, żeby zrobić janusz-biznes. Po prostu uważam, że oferty tu wrzucane, aby były godne uwagi nie mogą dot. 50 groszowej oszczędności. Takich promo na 50 groszy - ba, nawet na 10 zł to w sieci jest bez liku, a jednak nikt o tym nie pisze - bo to nie jest atrakcyjne i tyle. Tak samo jak IMO ogórki, papryka czy inna cebula.


nie pisalem tego konkretnie do ciebie o tym nie placeniu podatkow

Patrzac z 2 strony na to co napisales to gdyby tych ofert z niewielka oszczednoscia nie bylo to bys wchodzil na peppera raz na tydzien i mial 2 nowe oferty Bo na tej zasadzie mozna znegowac prawie wszytsko z chin, oferty butow bo na zalando, eobuwie itp sa ciagle jakies promo itd

a tak naprawde to 99% promocji mozna znalezc samemu w sieci wiec po co w ogóle pepper
Autor
W przypadku produktów spożywczych jest usprawiedliwienie na tego typu okazji. Wiele osób robi codziennie zakupy i ma blisko do różnych sklepów, ale z przyzwyczajenia chodzi zwykle tylko do jednego. Nie zdają sobie sprawy, że mogliby daną rzecz kupić taniej w innym sklepie, który również znajduje się w pobliżu. Kiedy dowiedzą się o promocji na to, co regularnie kupują, mogą ławo dostać się do odpowiedniego sklepu i kupić taniej konkretny produkt, który i tak chcieli kupić i prawdopodobnie kupiliby go drożej tam, gdzie chodzą zwykle, gdyby nie dowiedzieli się wcześniej o promocji w innym miejscu. Mając informację o promocji, można zaplanować zakup w konkretnym miejscu i czasie, tym samym oszczędzając pieniądze.

PS. Nikt nie zmusza nikogo, aby jechać po coś do jakiegoś sklepu, tylko dlatego, że dana rzecz jest o 50 groszy tańsza. Wiadomo, że trzeba sobie wcześniej obliczyć koszty. W końcu chodzi o zaoszczędzenie.
@cichociemny Posłuchaj - owszem wiele osób robi zakupy co dziennie, ale co dziennie nie kupuje się słoja ogórków czy papryki (no przynajmniej ja nie kupuję, może są tacy co jedzą to 3x dziennie - dla nich ta oferta trafiona). Tak więc przy kupnie raz na tydzień słoika ogórków z 50 groszami oszczędności to faktyko, okazja jak złoto.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst