Office Story   (0zł z 3,99E)  iOS
74°Zakończono

Office Story (0zł z 3,99E) iOS

0
lis 10. 2015lis 10. 2015
Gra Office Story pozwoli Wam spełnić marzenie o założeniu firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych. Jeżeli nie odważyliście się jeszcze na zrealizowanie tego planu w rzeczywistości, produkcja studia App Dev Story International powinna Wam pokazać czy nadajecie się do branży nowoczesnych technologii, czy też powinniście zainteresować się czymś zupełnie innym.

Office Story pozwala nam na rozpoczęcie działalności od całkowitego zera. Nie dostajemy tu na starcie kilku pracowników, wyposażonego biura czy też niezbędnego sprzętu. O wszystko musimy zadbać sami, a to – wbrew pozorom – nie jest takie proste.

Na samym początku warto jest zainwestować w jedno stanowisko pracy i zatrudnić kogoś, kto zacznie dla nas pracować. Podczas rekrutacji musimy zwracać uwagę na umiejętności kandydata, a także jego zainteresowania i oczekiwania wobec nas, czyli na przykład, na wysokość satysfakcjonującego go wynagrodzenia....

Office Story pozwala nam samemu dochodzić do biznesowych sukcesów. Nie oznacza to jednak, że nie można skorzystać tu z drogi na skróty w postaci mikropłatności. Elementem sprzedawanym za prawdziwą kasę są w tym wypadku sztabki złota, których ceny zaczynają się od kilku, a kończą na kilkudziesięciu złotych.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier strategicznych, Office Story nie wyróżnia się niczym szczególnym w kwestii oprawy audiowizualnej. Nie wydaje mi się jednak, by dosyć przeciętny wygląd czy dźwięki zniechęciły Was do zagrania w tę produkcję.

  1. ITunes Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst