Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
102°
Opublikowano 6 marca 2024

Odkurzacz TEFAL X-Force Flex 14.60 Aqua TY99C0 (w ratach 1 585,64 zł)

1 699zł2 199zł-23%
Opublikowane przez
Karakin
Dołączył w 2022
3
40

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Odkurzacze

Znajdź więcej okazji Odkurzacze

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Bardzo dobry odkurzacz w dość fajnej cenie. W ratach można obniżyć cenę do 1 585,64 i jest też możliwość uzyskania zwrotu od Tefala 150 zł.
Media Expert Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Cichyyy
  Na raty jeszcze taniej. 1 585,64 zł
 2. Awatar użytkownika Fox01
  Użytkuję odkurzacz od dwóch miesięcy.
  Teraz nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnego. Każde użytkowanie sprzętu wymaga minimum myślenia. Nawet niewłaściwe użytkowany klucz można zepsuć, więc czytamy instrukcję i kilka dni praktyki wystarczy.
  Bardzo dobra moc i do odkurzania stosuję rurę łamaną a to mycia mopem zmieniam na sztywną, która jest w zestawie.
  Awatar użytkownika Fox01
  Bateria na pełnym naładowaniu w trybie auto trzyma 45-48 minut. To wystarczy na pełne odkurzenie domu i mycie mopem przy moich 140 metrach. Nigdy nie było potrzeby korzystania z trybu max. Odkurzacz automatycznie przełacza na mocniejszt tryb przy odkurzaniu dywanu, wycieraczki ale to zajmuje max. 2-3 minuty.
  Dokupuję drugą baterie za 350 zł. na OLX tylko jako awaryjną żeby była jako zapasowa jak padnie pierwsza po ilości zaprogramowanych cykli
 3. Awatar użytkownika NOSACZE
  Kupiłem do daczy za miastem kilka dni temu i minus, że nie ma szczotki do twardych podłóg. Po za tym mam wrażenie że łatwo można rozbić pojemnik na śmieci przy zdejmowaniu ale na razie jest jeszcze cały. Przy pełnej baterii realnie pracuje przez 30 minut, a na trybie boost zawrotne 6 minut. (Edytowano)
  Awatar użytkownika unhollyseth
  6 min? Załosne.
 4. Awatar użytkownika Piotr_Rodzoch
  Wiem, że jest tu dużo osób o wiele bardziej ogarniętych ode mnie w kwestiach "promocji" ... ktoś będzie łaskaw wyjaśnić mi o co chodzi z tymi akcjami zwrotu kasy od producenta/sprzedawcy? Tzn rozumiem ideę - kupuję odkurzacz i dostaję od Tefala zwrot 150zł spełniając jakieś tam warunki... Tak samo bywa np z obiektywami Canon/Nikon zwroty sięgają nawet do 1000pln... Nie prościej po prostu obniżyć cenę o tyle? Nie znam tych mechanizmów i kruczków, może chodzi o jakieś kwestie podatku?
  Awatar użytkownika bandziorzysko
  Jako specjalista odpowiem, że to taki chłyt makteningowy
 5. Awatar użytkownika Matixs
  Nigdy więcej nie kupię odkurzacz z łamaną rurą. Rzadko z tego korzystam, a odkurzacz po roku w tym miejscu jest już bardzo mocny wyrobiony. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Daniel_Debowskieak
  A jaki masz odkurzacz z łamaną rurą jeżeli można zapytać?
 6. Awatar użytkownika MaxKey
  Bardzo awaryjny lepiej dołożyć do V10 albo jakiegoś innego sprzętu
 7. Awatar użytkownika JarosławKowalczyk
  Powiem tak, dupy nie urywa. Mam duszona V12 i miałem przyjemność odkurzania takim tefalem. Siła ssania słabsza. Ale co najbardziej mi przeszkadza w Tefalu? Sposób opróżniania i czyszczenie filtra. To jest jakaś porażka. Ja już wiem dlaczego Dyson tyle kosztuje. Owszem, może trochę za drogo , ale jednak jak już się porówna podobnej klasy odkurzacze i porównać je do Dysona, to wolę przepłacić niż potem żałować zakupu , że nie kupiłem czegoś w wygodniejszej obsłudze.
Awatar użytkownika