Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
71°
Opublikowano 3 dni temu

Odkurzacz TEFAL Dual Force TY6751

490zł559zł-12%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Piotr_Siwak
Dołączył w 2024
52
18

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Odkurzacze

Znajdź więcej okazji Odkurzacze

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Urządzenie 2 w 1
TEFAL Dual Force 2w1 możesz zmienić ze standardowego odkurzacza do dywanów i twardych podłóg w odkurzacz ręczny do mebli lub odkurzania samochodu, który bez problemu poradzi sobie z zebraniem nawet drobnych zanieczyszczeń.
Media Expert Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ej2
  Ja mam od dwóch lat i z kolei bardzo polecam. Zwracam uwagę na fakt, że to produkt absolutnie budżetowy, nie równa się Jetom czy innym Dysonom, więc proponuję zrewidować swoje oczekiwania. Ja traktuję produkt zupełnie tak samo jak tradycyjną szczotkę do zamiatania - jedynie do utrzymywania czystości, on nie spełni roli usuwania poważnych zabrudzeń, albo spowodowania że zasyfione mieszkanie stanie się lśniące. Używamy z dziewczyną codziennie na powierzchni około 50m. Przejechanie mieszkania zajmuje może z 5 minut. Wszelki kurz, piasek z wycieraczki wciąga aż miło. Używam na płytkach, panelach. To samo z sierścią zwierzaków, np. z dywanu. Jest dość mobilny, bo można go wyjąć z podstawy i np użyć do odkurzania kanapy i wnęk. Ja kupiłem , bo moi rodzice mają ten sam i mi polecili. Czyszczenie i konserwacja jest banalna, człowiek tylko łapie się za głowę, że na pozór czyste mieszkanie jest tak zawalone kurzem... Z wad - faktycznie jak kończycie odkurzanie to zdarza się, a właściwie trzeba przyznać w prost - część piasku wysypuje się bezpośrednio po wyłączeniu. Ja po prostu wyłączam go nad kiblem, ale jest to wada, którą odnotować trzeba. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Major_Gross
  A ja jestem ciekaw opinii kogoś, kto ma tego Tefala ze wstawki? Warto?
  Awatar użytkownika SeaD
  Ja mam, nie warto. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika mikko12345
  Jako że mój odkurzacz ma swoje lata i już nie ma tej mocy co kiedyś to szukam czegoś nowego. Ma ktoś coś do plecenia w cenie do 500pln? Użytkowanie jako dodatek do tradycyjnego odkurzacza do szybkiego ogarnięcia sierści psa.
  Awatar użytkownika Kobalcki
  Podłączam się do pytania
 4. Awatar użytkownika Madpix
  Nigdy w życiu, to nawet na turbo nie ciągnie
 5. Awatar użytkownika Mateusz9696
  Kupiłem dwa tygodnie temu w sumie za 250zl w Auchan po zwrocie na skarbonkę i za tyle polecam jak najbardziej. Mam dla tego chińskiego buture jr400 który spokojnie ciągnie dwa razy mocniej i chyba jest trochę lepiej wykonany, natomiast tefal na codzienne odkurzanie podłogi, nie dywanów jest jak najbardziej ok (Edytowano)
Awatar użytkownika