Niestety, ta okazja już wygasła

Odkurzacz Robot Sprzątający iRobot Roomba 981 @amazon.de

kwi 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Świetna cena na bardzo dobry model iRobot Roomba 981

Najniższa oferta w historii na pepper 1689zł
Taka sama historycznie najniższa cena wg. ceneo

316,00eur z wysyłką, wychodzi wg Revolut 1460zł.Amazon.de, a więc oprócz gwarancji iRobot, świetna gwarancja Amazon.

Robot odkurzający iRobot Roomba 981
Dzięki swojemu ponad 30-letniemu doświadczeniu, marka iRobot projektuje sprzęty na najwyższym poziomie. Model Roomba 981 to kolejny robot odkurzający, dzięki któremu sprzątanie w domu będzie wyjątkowo proste. 3-stopniowy system sprzątania z dużą siłą ssącą zapewni doskonałą wydajność, z której pomocą pozbędziesz się każdego brudu, bez żadnego wysiłku. Co więcej, urządzenie ma także system nawigacji vSLAM, możliwość sterowania za pomocą aplikacji i głosu, czy funkcję automatycznego powrotu do bazy ładującej.


3-stopniowy system sprzątaniaZ robotem sprzątającym iRobot Roomba 981 utrzymasz swój dom w perfekcyjnej czystości. Został on wyposażony w 3-stopniowy system sprzątania. Składa się on z dwóch gumowych szczotek głównych, które sprawdzą się na każdej powierzchni i bez problemu wyłapią także długą i krótką sierść zwierząt domowych. Specjalna szczotka boczna dotrze do każdej krawędzi i dokładnie usunie zanieczyszczenia z każdego zakamarka. System AeroForce z funkcją Carpet Boost zwiększy wydajność na dywanach, na których ukrywa się najwięcej zanieczyszczeń. Natomiast technologia Dirt Detect pomoże robotowi odnaleźć miejsca bardziej zabrudzone i skoncentrować się na ich dokładnym wyczyszczeniu.


Roomba 981 z nawigacją vSLAMOdkurzacz iRobot Roomba jest także wyposażony w innowacyjny system nawigacji vSLAM. Dzięki temu urządzenie tworzy mapy, które ułatwiają mu optymalną pracę i wybór najszybszej drogi do każdego miejsca w Twoim domu. Sprzątanie w równych rzędach sprawi, że żaden kąt nie zostanie pominięty. Co więcej, wysokowydajny filtr AeroForce wyłapie 99% pyłków, alergenów i cząstek wielkości do 10 mikronów, pozostawiając czyste powietrze w Twoim domu. Natomiast ruchoma głowica czyszcząca sprawia, że robot poradzi sobie na każdym rodzaju podłogi, od dywanów po kafelki.


Sterowanie za pomocą aplikacji i głosuSprzątaj i planuj odkurzanie, nawet jeśli przebywasz poza domem. Aplikacja iRobot Home zapewni pełną kontrolę nad robotem Roomba 981. Wybieraj funkcje, które sprawdzą się w Twoim domu, układaj personalizowane harmonogram sprzątania i korzystaj z udoskonalonych map. Co więcej, robot uczy się zasad panujących w Twoim domu i sugeruje adekwatne harmonogramy, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Aplikacja będzie także sugerować, kiedy dom wymaga częstszego sprzątania, opierając się na sezonie pylenia lub okresie gubienia sierści przez zwierzęta. Możesz także skorzystać z możliwości sterowania głosowego za pomocą urządzeń z asystentem głosowym Google lub Alexa.


Automatyczny powrót do bazyiRobot Roomba 981 to urządzenie, któremu możesz zaufać. Jest on wyposażony w wyjątkową funkcję automatycznego powrotu do stacji ładującej. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpaniu, robot wróci do bazy dokującej, aby uzupełnić poziom baterii. Następnie wznowi pracę dokładnie od miejsca, w którym została ona przerwana. Takie rozwiązanie sprawi, że nie musisz się więcej martwić o nagłe rozładowanie akumulatora. Model ten jest także kompatybilny z technologią Imprint® Link. Dzięki temu może idealnie współpracować z robotem mopującym Braava jet® m6 (sprzedawany oddzielnie).
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
32 Komentarze
Prześlij Komentarz