Niestety, ta okazja już wygasła
Odkurzacz ręczny 2 w 1 Menuett HC1603 - Jula
177° Zakończono

Odkurzacz ręczny 2 w 1 Menuett HC1603 - Jula

249zł379zł-34% 9,90zł Jula Okazje
8
177° Zakończono
Odkurzacz ręczny 2 w 1 Menuett HC1603 - Jula
gru 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Odkurzacz bezprzewodowy z Juli w dobrej promocji - myślę, że do mało wymagających wnętrz się nada.

-------------- OPIS PRODUCENTA ----------
333813.jpg
Ręczny odkurzacz o dużej mocy z rurą i dwiema dyszami.

Akumulatorowy odkurzacz 2-w-1 marki Menuett, który można łatwo przełączać między odkurzaczem stojącym a ręcznym. Sprawdzi się doskonale, jeśli poszukujesz urządzenia do sprzątania o dużej mocy, pięknym designie i długim czasie pracy akumulatora oraz z wszechstronnymi dyszami.

Uniwersalne sprzątanieDysze – turbo i wielofunkcyjna 3-w-1 – można równie dobrze zamocować bezpośrednio na części ręcznej do sprawnego sprzątania mebli, schodów itp., jak i na rurze aluminiowej do odkurzania podłóg i sufitów.

Dysza turbo z oświetleniem LEDNie przeoczysz kurzu! Dołączona dysza turbo jest wyposażona we wbudowane oświetlenie LED, oświetla wszystkie okruszki chleba i kłębki kurzu, które w przeciwnym razie dobrze się chowają przed odkurzaczem w ciemnych zakamarkach.

Akumulator o dużej mocyDo zasilania służy akumulator litowo-jonowy 25,2 V, który zapewnia moc silnika na poziomie 140 W. Ładowanie przez pięć godzin daje 25 minut pracy odkurzacza.

Zbieranie kurzu bez użycia workaNie musisz kupować worków do odkurzacza, gdyż kurz gromadzi się w zbiorniku, który jest łatwy do opróżniania i czyszczenia. Urządzenie jest też wyposażone w filtr HEPA, co zapewnia świeże powietrze w domu.

Uchwyt ściennyNa czas ładowania możesz odwiesić odkurzacz na dołączony uchwyt ścienny
Aktualizacje społecznościowe
Jula OkazjeJula gazetka
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz