Niestety, ta okazja już wygasła

Odkurzacz pionowy PHILIPS 8000 XC8045/01 - €222.00, dostawa: €5.99

lip 9. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena w EURO: €222.00, dostawa: €5.99
Nasadka z podświetleniem LED. Widzisz nawet ukryty kurz


Nawet najdrobniejszy kurz będzie dla Ciebie widoczny, dzięki nasadce oświetlającej podłogę. Twoja praca będzie skuteczniejsza i szybsza.

Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii

Urządzenie posiada czytelny wskaźnik baterii, informujący o bieżącym poziomie jej naładowania.

Wydajny akumulator. Całe mieszkanie na jednym ładowaniu***

Efektywność pracy zapewni Ci akumulator litowo-jonowy 25,2V. Jest gotowy, by pracować nawet do 70 minut. A naładowanie go do 100% zajmuje 5 godzin.

Cyfrowy silnik z PowerCyclone 10 - duża moc ssąca

Silnik odkurzacza został zaprojektowany, by pracować ze stałą, dużą mocą ssania. Dzięki technologii PowerCyclone 10 wszelkie zanieczyszczenia zostaną usunięte.

Odkurzacz ręczny ze szczelinówką

Jest lekki i bezprzewodowy, dzięki czemu możesz nim sprzątać praktycznie wszędzie. Świetnie sprawdzi się do odkurzenia tapicerki w samochodzie.

Zintegrowane akcesoria

Dla ułatwienia porządków w zestawie znajdują się zintegrowana szczotka oraz szczelinówka. Pomogą usunąć brud w trudno dostępnych miejscach. Z łatwością pozbędziesz się kurzu spod sufitu, czy z listew przypodłogowych.

Mini elektro­szczotka

Sierść i włosy na kanapie, materacu czy samochodowej tapicerce to już nie problem. Wystarczy, że użyjesz mini elektroszczotki z wbudowanym silniczkiem elektrycznym, a wszelkie zabrudzenia znikną.

Praktyczny pojemnik na kurz. Szybko i higienicznie

Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci. Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia.

Filtr antyalergiczny. Bezpieczny dla alergików
Aktualizacje społecznościowe

29 Komentarzy