Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
-26°
Opublikowano 3 października 2023

Odkurzacz pionowy Beko VRT95929VI + parownica STM6120W za 1zł

1 391zł1 898zł-27%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika fcbeny
Opublikowane przez
fcbeny
Dołączył w 2020
4
16

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Odkurzacze pionowe

Znajdź więcej okazji Odkurzacze pionowe

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Parownica do ubrań Beko STM6120W o wartości 299 zł za 1 zł przy zakupie odkurzacza pionowego Beko PowerClean ProSmart VRT95929VI.
Dodatkowo odkurzacz w historycznie niskiej cenie.
Działa również gwarancja satysfakcji Beko pozwalająca zwrócić odkurzacz w ciągu 30 dni od zakupu, jeśli nie będziemy z niego zadowoleni.

Odkryj sprzątanie z przyjemnością728034_1.jpg


Kolorowy wyświetlacz LCD
Nie musisz już się zastanawiać czy wystarczy energii do zakończenia sprzątania ani jaka jest przyczyna spadku wydajności odkurzacza.

Wyświetlacz pokazuje wybrany tryb mocy ssącej, informuje o pozostałym czasie pracy i wskazuje napotkane w czasie użytkowania problemy np. zapchana rura, zablokowana szczotka lub konieczność wyczyszczenia filtra.
Wysoka moc ssąca 210W
Innowacyjny bezszczotkowy silnik BLDC oraz technologia PerformCyclone zapewniają skuteczność lepszą od mocnego odkurzacza sieciowego.

To nie tylko optymalna wydajność, ale również dłuższa żywotność urządzenia od standardowego silnika szczotkowego.

728034_1.jpg


Inteligentna szczotka SMARTBRUSH
Odkurzacz automatycznie wykryje rodzaj podłoża i sam dostosuje moc ssącą do typu powierzchni, więc nie musisz za każdym razem przestawiać trybu manualnie.

Wyższy poziom siły ssania zostanie ustawiony na dywanach, zaś niższy na parkietach.
Długi czas pracy do 60 minut
Wyjmowana bateria litowo-jonowa o pojemności 2500mAh i napięciu 28,8V zapewnia czas pracy pozwalający na posprzątanie całego mieszkania na jednym ładowaniu.

Do wyboru 3 różne tryby pracy w zależności od rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzenia - normalny, średni oraz turbo.

728034_1.jpg


Łamana noga ACTIFLEX
Wystarczy, że odblokujesz jeden przycisk, a noga złoży się automatycznie, dzięki czemu nie musisz za każdym razem schylać się, żeby odkurzyć pod meblami.

Jest to praktyczne rozwiązanie, które zadba o zdrowie Twojego kręgosłupa.
Łatwy demontaż wałka szczotki
Przy pomocy jednego przycisku wyjmiesz wałek w celu usunięcia zaplątanych w nim włosów i innych niepożądanych nieczystości, które negatywnie wpływają na skuteczność odkurzania.

W ten sam sposób wymienisz standardową uniwersalną szczotkę na dołączony do zestawu wałek z krótkim włosiem dedykowany do parkietów.

728034_1.jpg


Elektro-szczotka z podświetleniem LED
Dzięki wbudowanym diodom dostrzeżesz drobiny kurzu ukryte w słabo oświetlonych i trudno dostępnych miejscach.

To już standard we wszystkich odkurzaczach pionowych Beko, bez którego trudno sobie wyobrazić skuteczne sprzątanie.
Filtr HEPA
Odkurzacz wyposażony jest w wysokiej klasy filtr wylotowy ze skutecznością wyłapywania cząsteczek kurzu aż 99,5%.

Zapewnia to czyste powietrze wydmuchiwane do pomieszczenia - higieniczne rozwiązanie dla alergików i małych dzieci.

728034_1.jpg


Duży pojemnik 0,9l
Duża pojemność sprawia, że nie musisz opróżniać zbiornika za każdym razem po sprzątaniu, żeby odkurzacz działał z maksymalną wydajnością.

System TrayClean® pozwala w higieniczny sposób otworzyć pojemnik jednym przyciskiem, bez kontaktu z zebranymi nieczystościami, co jest bardzo ważne w przypadku osób uczulonych na kurz.

728034_1.jpg


Stacja dokująca do bezpośredniego ładowania
Nowoczesny design sprawia, że nie musisz się wstydzić swojego odkurzacza i chować go do szafy, ale wręcz przeciwnie - można go z dumą wystawić w widocznym miejscu w mieszkaniu.

Jeśli wolisz możesz wykorzystać tylko górną część bazy i powiesić odkurzacz bezpośrednio na ścianie bez stojaka wyposażonego w praktyczny schowek do przechowywania dodatkowych akcesoriów.

728034_1.jpg


Bogate wyposażenie
Odkurzacz nie musi służyć tylko do sprzątania podłogi - dodatkowy zestaw ssawek i adapterów umożliwi czyszczenie tapicerki samochodu, mebli, zasłon oraz dekoracji.

Mini turbo-szczotka skutecznie poradzi sobie z sierścią zwierząt, miękka szczotka sprawdzi się przy usuwania kurzu z mebli, a elastyczny łącznik i szczelinówka pomogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Parownica:

Wysokie parametry pracy
Duża moc 2200W i strumień pary do 28g/min stawiają tą parownicę wśród najmocniejszych na rynku. Dzięki temu wygodnie i szybko poradzisz sobie z zagnieceniami operując urządzeniem w pionie.
Wyświetlacz LED
Czytelny panel kontrolny poinformuje Ciebie o wyborze trybu Eko, braku wody w zbiorniku oraz uruchomieniu automatycznego wyłączania.
Automatyczne wyłączanie
Parownica podłączona do kontaktu i pozostawiona bez ruchu przez 8 minut automatycznie wyłączy się, co zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe i oszczędność energii.
Ceramiczna płyta grzewcza
Podgrzewana ceramiczna płyta grzewcza jest gotowa do pracy w zaledwie 35 sekund i gwarantuje szybkie efekty prasowania.
Wyjmowany zbiornik
Wyjmowany zbiornik na wodę o dużej pojemności 230ml gwarantuje długi czas pracy bez koniecznosci częstego dolewania.
Długi kabel
Długi 2,5 metrowy kabel oznacza pełną swobodę użytkowania, dzięki czemu wygładzisz również tapicerowane meble, poduszki i zasłony.
Blokada przycisku wytwarzania pary
Blokada przycisku wytwarzania pary sprawia, że nie musisz trzymać "palca na spuście" przez cały czas pracy, co zapewnia wygodę i mniejsze zmęczenie.
Przystawki w zestawie
W zestawie dwie różne nakładki - z tkaniny siatkowej jako dodatkowa ochrona do delikatnych materiałów oraz z włosiem, która zwiększy efektywność wygładzania w starciu z najbardziej opornymi tkaninami.
Co w zestawie?
Parownica do ubrań (Steamer) BEKO STM6120W posiada nasadkę siatkową, końcówkę szczotkową do gryubszych tkanin, miarkę, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Media Expert Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika matt.leblanc
    Zapytam tak, czy w tym budżecie znajde odkurzacz bezprzewodowy, pionowy który poradzi sobie z wciągnięciem siana i bobkami królików, tzw nesquiki?
    Awatar użytkownika Sicknature
    Każdy chinol od 600 w górę